مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی
 • مروری بر تکنیک های داده کاوی برای مدیریت ارتباط با مشتری

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر تکنیک های داده کاوی برای مدیریت ارتباط با مشتری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Survey on Data Mining Techniques for Customer Relationship Management


  منبع:

  International Association of Scientific Innovation and Research (IASIR), 2014


  نویسنده:

  S. Janakiraman, K. Umamaheswari


  چکیده انگلیسی:

  CRM is basic need for any organizations for retaining and attracting the most valuable customers. In Corporate world, “Customer Retention” strategy in CRM is an increasingly pressed issue. For better CRM, Data mining techniques play a vital role by extracting the information of customer from the database. Data mining can help service sector like banking, insurance, and telecommunication to make crucial business decisions. The aim of the paper is to give a summary on the applications of data mining in the customer relationship management domain. This review paper explores how data mining techniques such as K-means, SVM, Decision tree, Neural Network etc which has been developed to support for customer relationship management process.
  Keyword: Data Mining | Data Mining Applications | Customer Relationship Management | Review | CRM.


  چکیده فارسی:

  CRM یک نیاز اساسی برای هر سازمانی برای حفظ و جذب مشتریان ارزشمند است. در دنیای شرکت های بزرگ، استراتژی "حفظ مشتری" در CRM یک موضوع به طور فزاینده فشرده و مهم است. برای CRM بهتر، تکنیک های داده کاوی نقش حیاتی با استخراج اطلاعات مشتری از پایگاه داده ها بازی میکنند. داده کاوی می تواند به بخشهای خدمات مانند بانکداری، بیمه، و ارتباطات از راه دور کمک کند و برای تصمیم گیریهای کسب و کار نیز حیاتی است. هدف از این مقاله به طور خلاصه بررسی در برنامه های کاربردی داده کاوی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. در این مقاله به بررسی چگونگی تکنیک های داده کاوی مانند ابزارk مانند ، SVM، درخت تصمیمگیری، شبکه عصبی و غیره پرداخته میشود که برای حمایت از فرایند مدیریت ارتباط با مشتری نعمیم داده شده است.
  کلمات کلیدی: داده کاوی | کاربردهای داده کاوی | مدیریت ارتباط با مشتری | بررسی | CRM


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 82 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  31500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer