دانلود مقاله و خرید ترجمه:تشخیص چهره بر اساس Kinect

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر
 • تشخیص چهره بر اساس Kinect

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تشخیص چهره بر اساس Kinect


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Face recognition based on Kinect


  منبع:

  Pattern Anal Applic , Springer-Verlag London 2015, DOI 10.1007/s10044-015-0456-4


  نویسنده:

  Billy Y. L. Li • Ajmal S. Mian • Wanquan Liu • Aneesh Krishna


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we present a new algorithm that utilizes low-quality red, green, blue and depth (RGB-D) data from the Kinect sensor for face recognition under challenging conditions. This algorithm extracts multiple features and fuses them at the feature level. A Finer Feature Fusion technique is developed that removes redundant information and retains only the meaningful features for possible maximum class separability. We also introduce a new 3D face database acquired with the Kinect sensor which has released to the research community. This database contains over 5,000 facial images (RGB-D) of 52 individuals under varying pose, expression, illumination and occlusions. Under the first three variations and using only the noisy depth data, the proposed algorithm can achieve 72.5 % recognition rate which is significantly higher than the 41.9 % achieved by the baseline LDA method. Combined with the texture information, 91.3 % recognition rate has achieved under illumination, pose and expression variations. These results suggest the feasibility of low-cost 3D sensors for real-time face recognition.
  Keywords: Face recognition | Kinect Sensor | 3D face images | Gabor feature | LDA


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، الگوریتم جدیدی ارائه می دهیم که از داده های کم کیفیت قرمز، سبز، آبی و عمق (RGB-D) حاصل از حسگر Kinect برای تشخیص چهره تحت شرایط چالش برانگیز استفاده می کند. این الگوریتم چندین مشخصه استخراج کرده و آنها را در سطح مشخصه تلفیق می کند. روش تلفیق مشخصۀ بهتر که اطلاعات اضافی را حذف کرده و فقط مشخصات مهم را برای حداکثر تفکیک کلاسی ممکن حفظ می کند، توسعه داده شده است. همچنین پایگاه دادۀ چهرۀ 3D جدیدی را که از حسگر Kinect به دست آمده و برای جامعۀ پژوهشی عرضه شده است، ارئه می کنیم. این پایگاه داده شامل بیش از 5000 تصویر چهره (RGB-D) از 52 نفر با ژست ها، حالات، شدت نور و پوشش های مختلف می باشد. بر اساس سه تغییر اول و فقط با استفاده از داده های نویزی عمق، الگوریتم پیشنهادی می تواند به نرخ تشخیص 72.5% برسد که به طور قابل توجهی بیشتر از 41.9% است که روش مبنای LDA به آن رسیده است. تحت تغییرات شدت نور، ژست و حالت و با ترکیب با اطلاعات الگو، نرخ تشخیص 91.3% به دست آمده است. این نتایج به امکان استفاده از حسگرهای 3D ارزان برای تشخیص چهرۀ بلادرنگ اشاره می کند.
  کلمات کلیدی: تشخیص چهره | حسگر Kinect، تصاویر چهرۀ سه بعدی | مشخصۀ Gabor | LDA


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1575 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  جدیدترین مقاله در زمینه تشخیص چهره و پردازش تصویر بر اساس حسگر Kinect از ژورنال معتبر springer.  تمامی جداول مجددا رسم گردیده اند همچنین شکل های مورد نیاز نیز ترجمه شده اند.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 2

الی[1394/11/9]

من الان مقاله خریدم ترجمشو چرا به ایمیلم نفرستادین؟

کاربر سایت[1394/11/9]

با سلام کاربر عزیز مقاله به همراه ترجمه به ایمیل شما ارسال گردید.

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer