دانلود مقاله و خرید ترجمه:گرفتن ظرفیت اتخاذی : مفاهیم ، موارد تعیین کننده ، ارزیابی شیوه ها و نقش در نوآوری آزاد

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • گرفتن ظرفیت اتخاذی : مفاهیم ، موارد تعیین کننده ، ارزیابی شیوه ها و نقش در نوآوری آزاد

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  گرفتن ظرفیت اتخاذی : مفاهیم ، موارد تعیین کننده ، ارزیابی شیوه ها و نقش در نوآوری آزاد


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Capturing Absorptive Capacity: Concepts, Determinants, Measurement Modes and Role in Open Innovation


  منبع:

  International Journal of Management and Economics, No. 45, January–March 2015, pp. 32–56


  نویسنده:

  Małgorzata Stefania Lewandowska


  چکیده انگلیسی:

  Absorptive capacity (ACAP) enables firm to adjust to a rapidly changing environment and achieve sustained competitive advantage. This study contributes to the existing body of knowledge on ACAP by providing a comprehensive literature review of the various conceptual attributes of the construct, its determinants, outcomes, and positive and negative consequences of using its input-oriented, output-oriented, and perceptive measurement modes. Proposals for constructing ACAP based on the Community Innovation Survey (CIS) empirically illustrate for the conceptual part of the paper. Additionally, combining concepts of absorptive capacity and open innovation (which is still rare in the literature) provides a new perspective on the role of absorptive capacity in opening up the innovation process. This advances the understanding of both inter-related proposals. The article also identifies key problems and formulates future research directions to improve the multi-level characteristics of absorptive capacity.
  Keywords: knowledge absorption | capability | open innovation.


  چکیده فارسی:

  ظرفیت جاذب (ACAP) شرکت را قادر به تنظیم برای یک محیط در حال تغییر سریع کرده و سود رقابتی مشخصی را بدست می آورد. این مقاله با بدنه دانش موجود در زمینه ACAP با ارائه یک مرور مقالات علمی جامع از نگرشهای مفهومی گوناگون ساختاری ، موارد تعیین کننده آن ، محصولات ، و نتایج مثبت و منفی استفاده از شیوه های ارزیابی چشم انداز ها و ، گرایش به محصول و گرایش به ورودی مشارکت میکند. پیشنهاداتی برای ساخت ACAP برپایه سنجش نوآوری انجمن (CIS) که به طور عملی برای بخش مفهومی مقاله نمایش داده شده است. اضافه بر این ، جمع نمودن مفاهیم ظرفیت جاذب و نوآوری باز ( که هنوز در مقالات کم هستند) یک چشم انداز جدید را بر نقش ظرفیت جاذب در باز کردن فرآیند نوآوری را مهیا میکند. این درک هردو پیشنهادات مرتبط باهم را پیشرفت میدهد. این مقاله همچنین مسائل کلیدی و فرمولهای راستاهای تحقیق آینده را برای بهبود ویژگیهای چند سطحی ظرفیت جاذب شناسایی میکند.
  کلمات کلیدی: جذب دانش | توانایی | نوآوری باز


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 25
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 152 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer