دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل سازی و تحلیل انتشار کرم های اینترنتی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت
 • مدل سازی و تحلیل انتشار کرم های اینترنتی

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدل سازی و تحلیل انتشار کرم های اینترنتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Modeling and analysis of Internet worm propagation


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - August 2010, 17(4): 63–68, www.sciencedirect.com/science/journal/10058885


  نویسنده:

  SU Fei, LIN Zhao-wen, MA Yan


  چکیده انگلیسی:

  Although the frequency of Internet worm’s outbreak is decreased during the past ten years, the impact of worm on people’s privacy security and enterprise’s efficiency is still a severe problem, especially the emergence of botnet. It is urgent to do more research about worm’s propagation model and security defense. The well-known worm models, such as simple epidemic model (SEM) and two-factor model (TFM), take all the computers on the internet as the same, which is not accurate because of the existence of network address translation (NAT). In this paper, we first analyze the worm’s functional structure, and then we propose a three layer worm model named three layres worm model (TLWM), which is an extension of SEM and TFM under NAT environment. We model the TLWM by using deterministic method as it is used in the TFM. The simulation results show that the number of NAT used on the Internet has effects on worm propagation, and the more the NAT used, the slower the worm spreads. So, the extensive use of NAT on the Internet can restrain the worm spread to some extent.
  Keywords: worm propagation | model | TLWM | NAT


  چکیده فارسی:

  هرچند فاجعه گسترش کرم های اینترنتی در ده سال گذشته کاهش یافته، اما اثر آن بر حریم امنیتی مردم و راندمان کسب و کار هنوز یک مشکل جدی و بزرگی است و این برای انجام بسیاری از تحقیقات در مورد نحوه گسترش کرم ها و امنیت استحکامات ضروری است. در بسیاری از تحقیقات درباره مدل های گسترش کرم ها و امنیت دفاعی این بسیار مهم است. مدل های معروف کرم از قبیل : مدل همه گیر ساده(SEM) و مدل دو عامل (TFM) هستند که همه کامپیوتر ها را در شبکه به صورت یکسان شامل میشوند اما این به دلیل وجود آدرس انتقال شبکه صحیح نمی باشد. در اینجا ابتدا ساختمان اصلی کرم مورد بررسی قرار می گیرد، و سپس هدف ما بررسی کرم لایه سه (TLWM) که گسترش یافته مدل های SEM و TFM در محیط NAT هستند میباشد. . و این مدل(TLWM) به صورت یک روش قطعی در TFM استفاده شده است. نتیجه ی شبیه سازی نشان میدهد که NATهای استفاده شده در شبکه اینترنت بر گسترش کرم ها تاثیر گذاشته است. و در این نوع از شبکه ها گسترش کرم به تدریج و به آرامی است. ما مدل TLWM به وسیله روش قطعی استفاده میکنیم به صورتی که آن در مدل TFM استفاده شده است. نتیجه شبیه ساز ینشان میدهد که تعداد NAT استفاده شده در اینترنت بر گسترش کرم ها تاثیر گذاشته و انتشار آن به تدریج و به آرامی است.
  کلمات کلیدی: انتشار کرم | مدل | مدل کرم سه لایه | ترجمه آدرس شبکه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 207 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer