دانلود مقاله و خرید ترجمه:STATCOM سه فاز مبتنی بر منعکس کننده منبع جریان تک فاز

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک
 • STATCOM سه فاز مبتنی بر منعکس کننده منبع جریان تک فاز

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  STATCOM سه فاز مبتنی بر منعکس کننده منبع جریان تک فاز


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Three-phase STATCOM based on a single-phase current source inverter


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Energy Procedia 14 (2012) 2102 – 2107


  نویسنده:

  Natália M. R. Santosa, V. Fernão Piresa


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents a three-phase STATic synchronous COMpensator (STATCOM) based on a current source inverter. Instead of the typical three-phase current bridge inverter it is used a power converter topology with only a single-phase current bridge inverter. A dynamic model of the STATCOM in αβ coordinates is used as a basis for control design. The control system uses a cascade structure where a fast ac current inner loop and a slow dc current control outer loop is used. For the inner loop, is used a sliding mode technique to generate αβ space-vector modulation. This fast and robust controller the ac currents of the STATCOM are actively shaped, being possible to maintain the desired currents even with high ripple DC inductor current. For the outer loop, is used a PI controller. Computer simulations are presented allowing validating the proposed STATCOM and their control system.
  Keywords: STATCOM | current source inverter | single-phase | sliding mode controller


  چکیده فارسی:

  این مقاله سه فاز ایستا همزمان جبران ساز (STATCOM) را بر اساس یک منعکس کننده منبع جریان ارائه می کند. به جای منعکس کننده فعلی نمونه سه فاز، آن یک مبدل قدرتمند توپولوژی را با تنها یک منعکس کننده فعلی تک فاز استفاده کرده است . یک مدل پویا STATCOM در مختصات αβ به عنوان پایه ای برای طراحی کنترل استفاده می شود. سیستم کنترل از ساختار آبشاری استفاده می کند که در آن یک حلقه درونی جریان ac سریع و یک حلقه بیرونی کنترل فعلی dcآهسته استفاده شده است. برای حلقه درونی، یک روش حالت کشویی برای تولید فرکانس فضا بردار αβ مورد استفاده قرار می گیرد. این کنترل کننده سریع و قوی جریان STATCOM فعال است . برای حلقه بیرونی یک کنترل کننده PI استفاده می شود. شبیه سازی کامپیوتری، اجازه اعتبار STATCOM پیشنهادی و سیستم کنترل آن را ارائه داده است.
  کلمات کلیدی: STATCOM | اینورتر جریان منبع | تک فاز | کنترل کننده حالت کشویی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 8

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 250 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer