مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق کنترل
 • تجزیه و تحلیل گذرای سیستم های زمینی توربین های بادی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل گذرای سیستم های زمینی توربین های بادی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Transient analysis of grounding systems for wind turbines


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Renewable Energy 43 (2012) 284e291


  نویسنده:

  Damir Cavka a,*, Dragan Poljak a, Vicko Doric a, Ranko Goic b


  چکیده انگلیسی:

  The paper deals with transient analysis of grounding systems wind turbines. A typical wind turbine grounding system arrangement based on ring electrode is analyzed. Special attention is focused to the influence of additional vertical and horizontal electrodes, respectively. Influence of grounding wire placed in cable trench on the transient behavior is studied in detail. The mathematical formulation in the frequency domain is based on the thin wire antenna theory and the related set of Pocklington integrodifferential equations. The corresponding transient response is obtained by means of the Inverse Fourier Transform (IFT). The set of Pocklington integro-differential equations is solved by the Galerkin-Bubnov Indirect Boundary Element Method (GB-IBEM) featuring the use of isoparametric elements. A number of illustrative computational examples are presented in the paper.
  Keywords: Wind turbine | Lightning | Grounding system | Transient analysis | Wire antenna theory


  چکیده فارسی:

  مقاله به تجزیه و تحلیل گذرای سیستم زمینی توربین های بادی می پردازد. توربین بادی معمولی سیستم زمینی تنظیم شده بر اساس حلقه الکترود تجزيه و تحليل شده است. توجه ویژه ای بر نفوذ الکترود اضافی افقی و عمودی شده است. اثر سیم زمینی قرار داده شده در کابل داخل چاله بر رفتار گذرا به صورت جزئی بررسي شد. فرمول ریاضی در دامنه فرکانس بر اساس نظریه آنتن سیم نازک و مرتبط با مجموعه ای از معادلات دیفرانسیل Pocklington است. پاسخ گذرای مربوطه با استفاده از تبدیل وارون Fourier (IFT) به دست آمده است. مجموعه ای از معادلات دیفرانسیلPocklington با استفاده از روش مرز عنصر غيرمستقيم Galerkin Bubnov (GB-IBEM) که شامل استفاده از عناصر ایزوپارامتری می باشد حل شده است. تعدادی از نمونه های گویای محاسباتی در مقاله ارائه شده است.
  کلمات کلیدی: توربین بادی | رعد و برق | سیستم اتصال زمینی | تحلیل گذرا | تئوری سیم آنتن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 684 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer