دانلود مقاله و خرید ترجمه:نظم نانولوله آندایزینگ تیتانیا دو جداره برای اکسیداسیون نوری آب

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی
 • نظم نانولوله آندایزینگ تیتانیا دو جداره برای اکسیداسیون نوری آب

  سال انتشار:

  2009


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نظم نانولوله آندایزینگ تیتانیا دو جداره برای اکسیداسیون نوری آب


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Double-Wall Anodic Titania Nanotube Arrays for Water Photooxidation


  منبع:

  Langmuir 2009, 25(14), 8240–8247


  نویسنده:

  Shiny E. John, Susanta K. Mohapatra, and Mano Misra


  چکیده انگلیسی:

  Vertically oriented double-wall titania nanotube (external diameters of 82 and 206 nm) arrays are synthesized by a sonoelectrochemical anodization technique in combination with a unique room-temperature ionic liquid and organic electrolyte. Compared to similar single-wall nanotubes (0.638 mA/cm2) and commercial nanoparticles (0.365 mA/cm2), these double-wall nanotube arrays show 2-4 times more photoactivity to split water under solar light illumination to generate hydrogen and oxygen. Partial doping of B and C into the TiO2 matrix gives rise to these double-wall nanotubes which absorb visible solar light more efficiently than the intrinsic TiO2. The structural properties of these novel structures have been studied extensively using various spectroscopic, analytical, and electrochemical techniques.


  چکیده فارسی:

  نانو لوله تیتانیا دو جداره عمودی گرا (قطر خارجی 82 و 206 نانومتر) با استفاده از روش سونوالكتروشيمي آندایزینگ در ترکیب با یک مایع یونی و الکترولیت آلی سنتز شده منحصر به فرد در دمای اتاق نظم يافته است. در مقایسه با نانولوله مشابه تک جداره (0.638mA / cm2) و نانوذرات تجاری (0.365mA / cm2)، مشخص شد كه این آرایه نانولوله دو جداره 2-4 بار فعاليت نوري بیشتري براي تقسیم آب در زیر نور خورشیدی برای تولید هیدروژن و اکسیژن دارد. ورود بخشی از B و C به ماتریس TiO2 سبب افزایش نانولوله های دو جداره اي مي شود که نور خورشیدی قابل مشاهده را با بازده بیشتری نسبت به TiO2 جذب مي كنند. خواص ساختاری این ساختارهاي جديد به صورت گسترده با استفاده از طیف سنجی های مختلف تحلیلی و تکنیک های الکتروشیمیایی بررسی شده است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 776 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer