دانلود مقاله و خرید ترجمه:ترازبندی مدیریت فرآیند کسب و کار

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • ترازبندی مدیریت فرآیند کسب و کار

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ترازبندی مدیریت فرآیند کسب و کار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Business Process Management Alignment


  منبع:

  elsevier - http://dx.doi.org/10.1016/B978-0-12-799959-3.00032-X


  نویسنده:

  Mona von Rosing, Henrik von Scheel, Justin Tomlinson, Victor Abele, Kenneth D. Teske, Michael D. Tisdel


  چکیده انگلیسی:

  Alignment is the capacity to demonstrate a positive relationship between information technologies and the accepted financial measures of performance.” Alignment of business process management (BPM) hence should follow a similar principle or pattern to be effective. The objective therefore is how this alignment to and between BPM can create value that is ultimately measurable as a favorable financial outcome for a commercial enterprise. Business process management alignment, which is focused on both reusability and accelerating automation, requires that business managers have an understanding of what alignment is, how to develop an alignment competency, and what considerations should be made by organizations to ensure alignment is adequately adopted. This chapter discusses these aspects of alignment and gives credence to the development of aligned BPM.


  چکیده فارسی:

  مفهوم تراز بندی به اواخر دهه ی 1990 بر می گردد وقتی که پل اشتر اسمان آن را این گونه توصیف کرد: " تراز بندی ظرفیتی است برای نشان دادن رابطه ی مثبت بین فن آوری اطلاعات و عملکرد اقدامات مالی پذیرفته شده."1 تراز بندی مدیریت کسب و کار (BPM) باید به دنبال اصل و یا الگویی موثر باشد، بنابراین هدف این است که این هم ترازی چگونه می تواند در نهایت ارزشی را به عنوان نتیجه¬ی مالی مناسب برای شرکت های تجاری ایجاد کند. هم ترازی مدیریت فرایند کسب و کار بر استفاده ی مجدد و شتاب اتوماسیون متمرکز است و مستلزم آن است که مدیران از ترازمندی، چگونگی توسعه دادن مهارت ترازی، و ملاحظاتی که سازمان برای اطمینان از هم ترازی دارد، درک درستی داشته باشند. در این فصل این جوانب از هم ترازی مورد بحث قرار گرفته و به توسعه¬ی تراز BPM پرداخته می¬شود.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 279 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی: این مقاله یکی از جدیدترین مقالت در زمینه مدیریت کسب و کار می باشد. همچنین مقاله فاقد چکیده است.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer