مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • سیستم های بسته بندی فعال و هوشمند برای یک جامعه مدرن

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سیستم های بسته بندی فعال و هوشمند برای یک جامعه مدرن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Active and intelligent packaging systems for a modern society


  منبع:

  elsevier - Meat Science 98 (2014) 404–419


  نویسنده:

  hotpaper.net


  چکیده انگلیسی:

  Active and intelligent packaging systems are continuously evolving in response to growing challenges from a modern society. This article reviews: (1) the different categories of active and intelligent packaging concepts and currently available commercial applications, (2) latest packaging research trends and innovations, and (3) the growth perspectives of the active and intelligent packaging market. Active packaging aiming at extending shelf life or improving safety while maintaining quality is progressing towards the incorporation of natural active agents into more sustainable packaging materials. Intelligent packaging systems which monitor the condition of the packed food or its environment are progressing towards more cost-effective, convenient and integrated systems to provide innovative packaging solutions. Market growth is expected for active packaging with leading shares for moisture absorbers, oxygen scavengers, microwave susceptors and antimicrobial packaging. The market for intelligent packaging is also promising with strong gains for time–temperature indicator labels and advancements in the integration of intelligent concepts into packaging materials.
  Keywords: Active | Intelligent | Packaging | Shelf life | Muscle foods


  چکیده فارسی:

  سیستم های بسته بندی فعال و هوشمند به طور مداوم برای پاسخ گویی به چالش های رو به رشد جامعه مدرن، در حال تحول هستند. این مقاله موارد زیر را بررسی می کند: (1) طبقه بندی های مختلف مفاهیم بسته بندی فعال و هوشمند و ابزار تجاری که در حال حاضر در دسترس هستند، (2) آخرین روند تحقیقات بسته بندی و نوآوری، و (3) چشم انداز رشد بازار بسته بندی فعال و هوشمند. هدف بسته بندی فعال گسترش عمر مفید و یا بهبود ایمنی و حفظ کیفیت در حال پیشرفت به سمت اختلاط عوامل فعال طبیعی به مواد بسته بندی پایدارتر است. سیستم های بسته بندی هوشمند که بر شرایط بسته بندی مواد غذایی و یا محیط زیست آن نظارت می کنند، در حال پیشرفت به سمت مقرون به صرفه تر شدن، سیستم های مناسب و یکپارچه برای ارائه راه حل های ابتکاری بسته بندی هستند. رشد بازار مورد انتظار برای بسته بندی فعال با سهام پیشرو برای جذب رطوبت، جاذب های اکسیژن، گیرنده های ریزموج و بسته بندی ضد میکروبی است. بازار برای بسته بندی هوشمند نیز با دستاوردهای قوی برای برچسب های شاخص زمان-دما و پیشرفت در ادغام مفاهیم هوشمند به مواد بسته بندی، امیدوار کننده است.
  کلمات کلیدی: سیستم های بسته بندی فعال، عمر مفید، غذاهای ماهیچه ای


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 62

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 305 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  31500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  این مقاله با احتساب قوانین ترجمه شامل 14000 کلمه (بدون مراجع) می باشد که به عبارت دیگر 56 صفحه خواهد بود. که قیمت آن در کمترین حالت 160000 تومان می شود که در وب سایت ما با بالاترین کیفیت و قیمت نازل 35000 تومان به فروش می رسد. این مقاله به قدری کامل است که می تواند به تنهایی مانند یک پایان نامه مورد استفاده قرار گیرد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer