دانلود مقاله و خرید ترجمه:تولید پایدار در آموزش مهندسی ویتنامی-رویکردها از دانشگاه Vietnamese-German

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • تولید پایدار در آموزش مهندسی ویتنامی-رویکردها از دانشگاه Vietnamese-German

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تولید پایدار در آموزش مهندسی ویتنامی-رویکردها از دانشگاه Vietnamese-German


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Sustainable Manufacturing in Vietnamese engineering education – Approaches from the Vietnamese-German University


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia CIRP 40 ( 2016 ) 341 – 346


  نویسنده:

  Carsten Reise, Luan Phan


  چکیده انگلیسی:

  The industrialization of Vietnam ensures the growth of the nation. This does not always positively affect environmental and social conditions. A key factor to cope with sustainability challenges is to raise the people’s awareness. The educational system can have tremendous influence on this. This paper gives an overview about existing educational structures in Vietnam and proposes a new curriculum for manufacturing education. The curriculum takes place at Vietnamese-German University and is supposed to attract students through its synergy between theory and practice. It aims to enhance both technical knowledge and sustainability aspects. Courses are designed for active and practice-based learning. Students analyse resource efficiency of industrial processes, learn how to reduce waste in a Learning Factory and develop sustainable business models. For its orientation in sustainability the program has received special attention from industrial companies, who expressed their need for graduates with novel qualification profiles. As a result, scholarships were offered to students studying this curriculum and more than 50% of the students of the first batch were recruited before finishing their studies.
  Keywords: Sustainable manufacturing | engineering education | practice-based teaching | active learning | Learning Factory


  چکیده فارسی:

  صنعتی شدن ویتنام رشد ملت را تضمین می کند.این همیشه به صورت مثبت بر شرایط محیطی و اجتماعی اثر نمی گذارد.عامل کلیدی برای مقابله با چالش ها ،بالا بردن آگاهی مردم است.نظام آموزشی می تواند تاثیر فوق العاده ای در این موضوع داشته باشد.این مقاله یک مرور کلی در مورد ساختارهای آموزشی موجود در ویتنام است و یک برنامه آموزشی جدیدی را برای ایجاد آموزش ارائه می کند.برنامه آموزشی در دانشگاه Vietnamese-German صورت می گیرد و قرار است تا دانشجویان را از طریق همکاری بین تئوری و عمل جذب نماید.هدف این است که جنبه های دانش و پایداری فنی افزایش یابد.دوره های آموزشی برای یادگیری مبتنی بر عمل فعال طراحی شده است.دانشجویان بهره وری منابع فرآیندهای صنعتی را آنالیز می کنند تا یاد بگیرند که چگونه ضایعات در کارخانه آموزشی و توسعه مدل های تجارت پایدار کاهش یابد.برای جهت گیری آن در پایداری برنامه ،توجه ویژه ای از کمپانی های صنعتی شده است که نیاز آن ها را برای فارغ التحصیلان با مشخصه های صلاحیت جدید بیان کرده است.در نتیجه،بورس های تخصیلی به دانشجویان ارائه شده تا در مورد این برنامه آموزشی مطالعه کنند و بیشتر از 50% از دانشجویان تراز اول قبل از اتمام مطالعه خود انتخاب شدند.
  کلمات کلیدی: تولید پایدار | آموزش مهندسی | آموزش مبتنی بر عمل | یادگیری فعال | کارخانه آموزشی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 281 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer