مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • مدل هاى تجارت و برترى رقابتى

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدل هاى تجارت و برترى رقابتى


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Business Models and Competitive Advantage


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Economics and Finance 37 ( 2016 ) 203 – 207


  نویسنده:

  V K Ranjith


  چکیده انگلیسی:

  Firms in the emerging markets are striving to gain sustainable competitive advantage. There is a strong relationship between the business models and the competitive advantage. An effective business model is a combination of deliberate alignment of resources and capabilities to strike competitive advantage. This paper makes an attempt to study business models from the emerging markets and emphasizes on emergence of multiple business models employed by the firms. It employs multiple case studies which are developed in different time periods. It is understood that the choices which firms make in selecting the components of business models determines the success. Firms with multiple business models demonstrated higher chances of gaining competitive advantage.
  Keywords: Business Model | Competitive advantage | Sustainable Competitive Advantage | Value Proposition | Resources and Capabilities.


  چکیده فارسی:

  شرکت هاى تجارى بازارهاى نوظهور در حال تلاش براى به دست آوردن برترى رقابتى پايدارى هستند.رابطه بسيار قوى بين مدل هاى تجارت و برترى رقابتى وجود دارد.يک مدل تجارت موثر ترکيبى از تراز حساب شده منابع و قابليت ها براى برخورد رقابتى است.اين مقاله در تلاش است تا مدل هاى تجارت را از بازارهاى در حال ظهور بررسى کرده و بر ظهور مدل هاى تجارت چندگانه به کار گرفته شده توسط شرکت هاى تجارى تاکيد دارد.آن مطالعات موارد مختلفى را به کار مى گيرد که در دوره هاى زمانى مختلفى توسعه يافته است.قابل درک است که انتخاب هايى که شرکت هاى تجارى در انتخاب اجزاى مدل هاى تجارت انجام مى دهند،تعيين کننده موفقيت است.شرکت هاى تجارى با مدل هاى تجارت چندگانه شانس بالاترى را در کسب برترى رقابتى از خود نشان داده اند.
  کلمات کليدى: مدل تجارت | برترى رقابتى | برترى رقابتى پايدار | گزاره ارزشى | منابع و قابليت ها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 38 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer