دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسۀ چند ملیتی کاربردهای تبلیغات استاندارد بین المللی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی
 • مقایسۀ چند ملیتی کاربردهای تبلیغات استاندارد بین المللی

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مقایسۀ چند ملیتی کاربردهای تبلیغات استاندارد بین المللی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Cross-National Comparison of the Applicability of Standardized International Advertising


  منبع:

  springer - Proceedings of the 1980 Academy of Marketing Science (AMS) Annual Conference, pp 93-98, 2015


  نویسنده:

  Sak OnkviSit, John J. Shaw


  چکیده انگلیسی:

  One of the most controversial issues in international advertising is the applicability of international advertising standardization. The issue has created a lively debate over the past fifteen years because of the lack of sound empirical evidence. The purpose of this study was to examine the applicability of this advertising approach by investigating the homogeneity assumption made by those encouraging the use of standardization. American and foreign consumers were shown identical ads, and comparison of their responses to these ads were made. The findings indicated that the responses to these ads varied from group to group. Therefore, a standardized ad may be an effective way of providing necessary information internationally, and the conclusion of the present acceptance of standardization seems to be unsupported and premature.


  چکیده فارسی:

  یکی از بحث برانگیز ترین مسائل در تبلیغات بین المللی کاربرد استاندارد تبلیغات بین المللی است. این مسئله در طول پانزده سال گذشته به دلیل عدم وجود شواهد تجربی بحث زنده ای را ایجاد کرده است. هدف از این مطالعه بررسی کاربرد این روش تبلیغات با بررسی فرض همگن است که توسط افرادی ایجاد شده که دیگران را به استفاده از استاندارد تشویق می کنند. مصرف کنندگان آمریکایی و خارجی تبلیغات یکسانی را نشان داده اند، و مقایسه پاسخ های آنها به این تبلیغات انجام شده است. این یافته ها نشان دادند که پاسخ به این تبلیغات در میان گروه ها متفاوت است. بنابراین، یک آگهی استاندارد ممکن است روش مؤثری برای فراهم کردن اطلاعات لازم در سطح بین المللی بوده، و به نظر می رسد از نتیجۀ پذیرش استاندارد پشتیبانی نشده و نارس است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 49 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer