دانلود مقاله و خرید ترجمه:قانون طلایی و قانون پلاتینی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فلسفه و حقوق
 • قانون طلایی و قانون پلاتینی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  قانون طلایی و قانون پلاتینی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Golden Rule and The Platinum Rule


  منبع:

  springer - J Value Inquiry DOI 10.1007/s10790-014-9471-8


  نویسنده:

  Daniel Ro¨nnedal


  چکیده انگلیسی:

  The purpose of this paper is to investigate the relationships between the so-called golden rule and the so-called platinum rule. According to the golden rule (GR) you ought to treat others asyou want to be treated by them; and according to the platinum rule (PR), you ought to treat others asthey want to be treated by you. In this essay I argue for the following propositions. (1) (GR) and (PR) are logically independent. (2) (PR) can be derived from (GR) given that you want to be treated by others as they want to be treated by you. (3) (GR) is derivable from (PR) given that others want to be treated by you as you want to be treated by them. And (4) (GR) and (PR) are equivalent given that you want to be treated by others as they want to be treated by you, and others want to be treated by you as you want to be treated by them. I consider some possible interpretations of (GR) and (PR), and I also address the question of whether (GR) is more plausible than (PR) or vice versa, or whether they are complementary. I discuss one argument for the view that (PR) is better than (GR) and mention several arguments for the view that (GR) is better than (PR). The discussion suggests that (GR) and (PR) are complementary.


  چکیده فارسی:

  منظور از تنظیم این مقاله بررسی روابط بین قانون طلایی و قانون به اصطلاح پلاتیر هاست که بر طبق قانون به اصطلاح طلایی،شما باید با دیگران به همان گونه رفتار کنید که توقع دارید دیگران با شما رفتار کنند و بر طبق قانون به اصطلاح پلاتین،باید با دیگران به همان گونه رفتار کنید که انها توقع دارند که شما با انها رفتار کنید.در این مقاله اصل حرفهایم قضایای زیر است. 1" قانون طلایی و قانون پلاتین از لحاظ منطقی مستقل اند.2" قانون پلاتین میتواند از قانون طلایی منطقب شود با توجه به اینکه میخواهید دیگران با شما به همان گونه رفتار کنند که انها میخواهند شما با انها رفتار کنید.3" قانون طلاتیی از قانون پلاتین اخذ شدنی است با توجه به اینکه دیگران میخواهند که شما با انها رفتار کنید به همان گونه که میخواهید انها با شما رفتار کنند.4" قانون طلایی و قانون پلاتین معادل هم هیستند با توجه به اینکه میخواهید دیکران با شما همان گونه رفتار کنند که انها میخواهند شما با انها رفتار کنید.بعضی از تفسیرهای ممکن در مورد این دو قانون را مورد بررسی قرار داده ام و نیز به این سوال پرداخته ام که اصلا ایا قانون طلایی موجه تر از قانون طلایی است و یا بر عکس و یا ایا انها مکمل همدیگرند راجب یک استدلال که قانون پلاتین بهتر است یا قانون طلایی نظراتی داده شده که درباره ان نظرات بحث نمودم و در ضمن دلایل کلی خود را برای این دیدگاه که قانون طلایی بهتر است یا قانون پلاتین یعنی ایا قانون طلایی بهتر از قانون پلاتین است،ذکر نمودم.بحث حاظر اشاره به این نکته دارد که این دو قانون مکمل همدیگرند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 49 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی: مقاله دارای 9000 کلمه می باشد (36 صفحه استاندارد) که در کمترین حالت هزینه ترجمه مقاله 144000 هزار تومان خواهد شد که ترجمه مقاله با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است. همچنین مقاله فاقد چکیده و مراجع می باشد.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer