مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی
 • تأثیر نقدشوندگی سهام بر ارزش بنگاه و حاکمیت شرکتی: آزمایش درونزایی و REIT

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تأثیر نقدشوندگی سهام بر ارزش بنگاه و حاکمیت شرکتی: آزمایش درونزایی و REIT


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The effects of stock liquidity on firm value and corporate governance: Endogeneity and the REIT experiment


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Corporate Finance 35 (2015) 211–231


  نویسنده:

  William Mingyan Cheung, Richard Chung, Scott Fung


  چکیده انگلیسی:

  This study examines the effects of stock liquidity on firm value and corporate governance using the Real Estate Investment Trust (REIT) setting. The unique features of the REIT industry, including homogeneity of the investment structures, the high payout requirement, and the importance of institutional investors, highlight the positive effect of stock liquidity on firm value through corporate governance. To address the endogeneity problem, we perform a difference-in-differences test based on the propensity score matching estimator. The result shows that REIT stock liquidity has a causal and positive effect on firm value, as measured by Tobins Q. Importantly, REIT stock liquidity is conducive to better corporate governance through the channel of institutional ownership. REIT stock liquidity leads to higher institutional ownership, particularly for institutional investor types that are active monitors and institutional investors with multi-firm ownership in their REIT portfolios.
  Keywords: Stock liquidity | REITs | Corporate governance | Institutional ownership | Endogeneity


  چکیده فارسی:

  این مطالعه به بررسی تأثیر نقدشوندگی سهام بر ارزش بنگاه و حاکمیت شرکتی در محیط صندوق های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REIT) می پردازد. ویژگی های منحصربه فرد صنعت REIT از جمله شباهت ساختارهای سرمایه گذاری، الزامات نرخ پرداخت بالا، و اهمیت سرمایه گذاران نهادی نشان دهنده تأثیر مثبت نقدشوندگی سهام بر ارزش بنگاه از طریق حاکمیت شرکتی است. برای رفع مشکل درونزایی، آزمون تغییر در تفاوت ها را بر اساس برآوردکننده همسان سازی نمره گرایش انجام دادیم. نتایج نشان داد که نقدشوندگی سهام REIT تأثیری علّی و مثبت بر ارزش بنگاه (که با متغیر کیو توبین اندازه گیری می شود) دارد. از آن مهم تر، نقدشوندگی سهام REIT به افزایش حاکمیت شرکتی از مسیر مالکیت نهادی کمک می کند. نقدشوندگی سهام REIT به افزایش مالکیت نهادی منجر می شود، خصوصاً برای آن دسته از سرمایه گذاران نهادی که جزء ناظران فعال هستند و نیز سرمایه گذاران نهادی که در پورتفولیوی REIT آن ها مالکیت در چند بنگاه دیده می شود.
  طبقه بندی JEL: C31، G12، G23، G30، G34، G39
  کلیدواژه ها: نقدشوندگی سهام | REIT | حاکمیت شرکتی | مالکیت نهادی | درون زایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 51

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 329 کیلوبایت


  قیمت: 47000 تومان  37600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer