دانلود مقاله و خرید ترجمه:برنامه کاربردی سیستم هوشمند مبتنی بر قانون برای قوانین جرایم علیه زنان در سیستم قضایی هند

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره
 • برنامه کاربردی سیستم هوشمند مبتنی بر قانون برای قوانین جرایم علیه زنان در سیستم قضایی هند

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  برنامه کاربردی سیستم هوشمند مبتنی بر قانون برای قوانین جرایم علیه زنان در سیستم قضایی هند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Rule Based Expert System Application for Crime against Women Law in Indian judicial system


  منبع:

  IOSR Journal Of Humanities And Social Science (IOSR-JHSS) Volume 16, Issue 6 (Nov. - Dec. 2013), PP 19-22 e-ISSN: 2279-0837, p-ISSN: 2279-0845.


  نویسنده:

  Prof. J.S. Jadhav 1 , Dr. K.M. Nalawade 2 , Dr. M.M. Bapat


  چکیده انگلیسی:

  Law is a general rule every human being is presumed to intend his acts and this presumption of law prevails from consideration of all the evidence. This law can be considered as a set of rules (IF – THEN type) producing a knowledge base. Expert System or knowledge based system take knowledge from this knowledge base, in the form of rules, fact, heuristics and semantic net and procedures. The expertise knowledge is stored in the knowledge base. The inference engine processes this knowledge, and makes decisions only if the rule is matched with input data. In this article, the authors give study of research aspects of legal knowledge, reasoning strategies in different areas in legal domain. Keywords: Expert system,Expertise,inference Engine, ,Knowledge Based System.


  چکیده فارسی:

  قانون دستورالعملی کلی برای کارهای هر انسان است که این فرضیه ی قانون با در نظر گرفتن تمامی شواهد بر جامعه غالب است. می توان این قانون را به عنوان مجموعه ای از دستورالعمل ها (از نوع اگر - آنگاه) در نظر گرفت که پایگاه دانش را ایجاد می کند. سیستم هوشمند یا سیستم مبتنی بر دانش، دانش را به صورت دستورالعمل ها، حقایق، اکتشافات و شبکه ها و پروسه های معنایی از پایگاه دانش خود بدست می آورد. این دانش متخصص در پایگاه دانش ذخیره می شود. موتور استنتاج این دانش ها را پردازش می کند و تنها وقتی تصمیم گیری می کند که قانون با داده ورودی تطابق داشته باشد. در این مقاله، نویسندگان مطالعه ی جنبه های پژوهشی دانش حقوقی، استراتژی های استدلال را در محدوده های مختلفی از حوزه ی قانون بدست می دهند. کلمات کلیدی : سیستم هوشمند، تخصص، موتور استنتاج ، سیستم مبتنی بر دانش .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 39 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer