دانلود مقاله و خرید ترجمه:دادستان و فرض بی گناهی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق جرم و جزا
 • دادستان و فرض بی گناهی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دادستان و فرض بی گناهی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Prosecutor and the Presumption of Innocence


  منبع:

  Crim Law and Philos (2014) 8:337–352, DOI 10.1007/s11572-013-9208-y


  نویسنده:

  Richard L. Lippke


  چکیده انگلیسی:

  In what ways is the conduct of prosecutors constrained by the presumption of innocence? To address this question, I first develop an account of the presumption in the trial context, according to which it is a vital element in a moral assurance procedure for the justified infliction of legal punishment. Jurors must presume the factual innocence of defendants at the outset of trials and then be convinced beyond a reasonable doubt by the government’s evidence before they convict defendants. Prosecutors’ responsibilities to promote the integrity of this moral assurance procedure are then divided into pre-trial, during-trial, and post-trial phases. Since most charge adjudication is effected through plea bargaining, the ways in which plea procedures must be modified to conform to this moral assurance procedure, and thus honor the presumption of innocence, are also discussed. Keywords: Presumption of innocence Prosecutorial ethics Criminal procedure


  چکیده فارسی:

  رفتار مدعی چگونه با فرض بی گناهی محدود می شود؟ برای بررسی این سوال، ابتدا فرض را در شرایط محاکمه در نظر می گیریم که طبق آن این فرض اصلی اساسی در روند تضمین اخلاق برای اعمال موجه مجازات قانونی است. هیئت منصفه باید بی گناهی واقعی مدعی علیه ها را در آغاز محاکمه فرض کند و سپس به واسطه شواهد دولت قبل از محکوم کردن مدعی علیه ها تردید معقولی داشته باشد. پس از آن مسئولیت مدعی برای یکپارچه نمودن این روند تضمین اخلاقی به سه مرحله قبل از محاکمه بعد از محاکمه و پس از محاکمه تقسیم می گردد. چون اکثر داوری های اتهام، توسط توافق قبل از محاکمه اجرا می شوند. شیوه ای که با فرآیند دادخواست اصلاح شود باید با روند تضمین اخلاقی مطابقت کند و نیز فرض بی گناهی را محترم شمارد، مورد بحث قرار می گیرند. کلمات کلیدی: فرض بی گناهی ـ اصول اخلاقی ادعا ـ آیین دادرسی کیفری.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 34 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer