مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری
 • شبکه دسترسی رادیو ابر (C-RAN): مبادی اولیه

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شبکه دسترسی رادیو ابر (C-RAN): مبادی اولیه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Cloud Radio Access Network (C-RAN): A Primer


  منبع:

  IEEE Network • January/February 2015


  نویسنده:


  چکیده انگلیسی:

  In the era of mobile Internet, mobile operators are facing pressure on ever-increasing capital expenditures and operating expenses with much less growth of income. Cloud Radio Access Network (C-RAN) is expected to be a candidate of next generation access network techniques that can solve operators’ puzzle. In this article, on the basis of a general survey of C-RAN, we present a novel logical structure of C-RAN that consists of a physical plane, a control plane, and a service plane. Compared to traditional architecture, the proposed C-RAN architecture emphasizes the notion of service cloud, service-oriented resource scheduling and management, thus it facilitates the utilization of new communication and computer techniques. With the extensive computation resource offered by the cloud platform, a coordinated user scheduling algorithm and parallel optimum precoding scheme are proposed, which can achieve better performance. The proposed scheme opens another door to design new algorithms matching well with C-RAN architecture, instead of only migrating existing algorithms from traditional architecture to C-RAN.


  چکیده فارسی:

  در عصر اینترنت تلفن همراه، اپراتورهای تلفن همراه بواسطه رشد بسیار کم درآمد با فشار در حال افزایش هزینه های سرمایه و هزینه های عملیاتی مواجه اند. انتظار می رود که شبکه دسترسی رادیو ابر (C-RAN) به منزله کاندیدی از نسل بعدی تکنیک های دسترسی به شبکه باشد که می تواند معمای اپراتورها را حل کند. در این مقاله، بر اساس نظرسنجی عمومی در مورد C-RAN، یک ساختار C-RAN منطقی بدیع ارائه می نماییم که دربردارنده یک سطح فیزیکی، سطح کنترل و سطح خدمات می باشد. ساختار پیشنهادی C-RAN در مقایسه با ساختار سنتی، بر مفهوم خدمات ابری، زمان بندی و مدیریت منابع خدمات گرا تاکید دارد، در نتیجه موجب تسهیل در استفاده از تکنیک های کامپیوتری و ارتباطی جدید می گردد. بواسطة منابع محاسبات گسترده ای که توسط پلت فرم ابری ارائه شده، الگوریتم زمان بندی هماهنگ با کاربر و طرحی از پیش کدگذاری شده موازی و مطلوبی پیشنهاد شده است که بواسطه آن می توان به عملکرد بهتری دست یافت. طرح پیشنهادی درهای دیگری را به سوی الگوریتم های جدید طراحی باز می کندف این الگوریتم ها مطابق با ساختار C-RANمی باشند و به جای حرکت از الگوریتم های موجود، از ساختار سنتی به C-RANحرکت می کنند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 222 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  27000 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  جدید ترین مقاله در زمینه محاسبات ابری از ژورنال معتبر IEEE
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer