مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق بین الملل
 • پاسخ های قانونی به محکومیت غیرقانونی: آیا اصول جانبدارانه و جدیت وکالت بر سیاست عدالت جزایی کشورها تأثیر می گذارد؟

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پاسخ های قانونی به محکومیت غیرقانونی: آیا اصول جانبدارانه و جدیت وکالت بر سیاست عدالت جزایی کشورها تأثیر می گذارد؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Legislative responses to wrongful conviction: Do partisan principals and advocacy efforts influence state-level criminal justice policy?


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Social Science Research 52 (2015) 147–160


  نویسنده:

  Stephanie L. Kent , Jason T. Carmichael


  چکیده انگلیسی:

  The number of discovered wrongful criminal convictions (and resulting exonerations) has increased over the past decade. These cases erode public confidence in the criminal justice system and trust in the rule of law. Many states have adopted laws that aim to reduce system errors but no study has examined why some states appear more willing to provide due process protections against wrongful convictions than others. Findings from regression estimates suggest that states with a Republican controlled legislature or more Republican voters are less likely to pass these laws while the presence of advocacy organizations that are part of the ‘innocence movement’ make legislative change more likely. We thus identify important differences in the political and social context between U.S. states that influence the adoption of criminal justice policies. Keywords: Wrongful convictions Legal change Interest groups Partisan politics


  چکیده فارسی:

  در دهه ی گذشته، شمار محکومیت های جنایی غیرقانونی (و تبرئه های حاصل) افزایش یافته است. این حالات باعث از بین رفتن اعتماد عمومی به سیستم عدالت جزایی و نقش قانون می شود. ایالات بسیاری قوانینی را تصویب کرده اند که هدف از آنها کاهش خطاهای سیستمی است اما هیچ مطالعه ای علت تمایل برخی کشورها به حمایت های دقیق فرایندی علیه محکومیت های غیرقانونی نسبت به کشورهای دیگر را مورد بررسی قرار نداده است. یافته های حاصل از برآوردهای رگرسیون نشان می دهد که کشورهایی با قوه ی مقننه ی جمهوری کنترل شده یا با رأی دهندگان جمهوری خواه بیشتر، بعید است تا با حضور سازمان های پشتیبان که بخشی از جنبش بی گناه را که به احتمال زیاد باعث ایجاد تغییراتی قانونی می شوند را نادیده بگیرند. بنابراین اختلافات چشم گیر در حوزه سیاسی و اجتماعی را در ایالات متحده که بر اتخاذ سیاست های عدالت جزایی تأثیر می گذارند را شناسایی می کنیم. کلمات کلیدی : محکومیت های غیرقانونی، معاوضه ی قانونی گروه های ذینفع، سیاست های جانبدارانه.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 177 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  31500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer