دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:روشی جدید در تشخیص افتادن انسان با استفاده از یادگیری ماشین

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی یادگیری ماشین
 • روشی جدید در تشخیص افتادن انسان با استفاده از یادگیری ماشین

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  روشی جدید در تشخیص افتادن انسان با استفاده از یادگیری ماشین


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  مینو رشیدپور - گروه مهندسی کامپیوترواحد بروجرد دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد ایران فردین ابدالی محمدی - گروه مهندسی دانشکده فنی مهندسی دانشگاهرازی کرمانشاه ایران عبدالحسین فتحی - گروه مهندسی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه رازی کرمانشا


  چکیده فارسی:

  با توجه به افزایش جمعیت افراد سالخورده در جوام مختلف نیاز به تمهیداتی برای حفظ و نگهداری این افراد نیز افزایش پیدا کرده است یکی از عوامل خطرساز در سلامتی افراد سالخورده افتادن است سیستمهای تشخیص افتادن می توانند ازعواقب ناشی ازدیر رسیدن امداد و صدمات بیشتر جلوگیری کنند در این مقاله روش جدیدی برای تشخیص افتادن انسان ارائه شدهاست که ازحسگهای حرکتی موجود در تلنهای همراه هوشمند به دلیل کارایی بالاتر روشهای مبتنی بر حسگرهای حرکتی بی سیم برای جمع آوری داده استفاده شده است در این تحقیق برای کارآمدی بهتر بااستفاه از ماشین یادگیری روشی برای تشخیصی درست افتادن افراد در زمان مکان و فعالیت مختلف ارائه شدهاست.
  کلیدواژه‌ها: تشخیص افتادن، ژیروسکوپ، شبکه عصی مصنوعی فازی تطبیقیف شتاب سنج


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 772 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer