دانلود و نمایش مقالات مرتبط با ارزش برند::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - ارزش برند

تعداد مقالات یافته شده: 7
ردیف عنوان نوع
1 چگونه مشتریان شما در فرایند خلق مشترک ارزش برند با ارزش می شوند؟ توسعه یک مقیاس ارزش خلق مشترک مشتری ( CCCV)
سال انتشار: 2018 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
با توجه به افزایش روز افزون تحقیقات در زمینه خلق مشترک ارزش ، به طور کلی تحقیق در زمینه خلق مشترک ارزش برند هنوز هم محدود باقی مانده است. به طور خاص میزان مشارکت مصرف کنندگان در فرآیند خلق مشترک ارزش برند روشن نیست. این تحقیق مجموعه ای شامل هشت پژوهش را در زمینه مقیاس اندازه گیری ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) توسعه می دهد و به شرکت ها در ارزیابی ارزش مشتریان در فرآیند خلق مشترک ارزش برند کمک می کند. یافته ها نشان می دهد که ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) یک ساختار چند بعدی است و شامل دو عامل مرتبه بالا و هفت بعد دیگر شامل : منابع تحت مالکیت مشتری ( شامل دانش در زمینه برند ، مهارت ها در زمینه برند ، خلاقیت در برند و وابستگی به برند) و انگیزه مشتری ( علاقه داشتن به برند ، اعتماد به برند و تعهد به برند) است. علاوه بر این ، مقیاس ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) اعتماد و اطمینان مشتریان نسبت به برند را نیز مورد ارزیابی قرار می دهد. چارچوب ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) به مدیران بازاریابی کمک می کند تا درک کنند که چگونه مشتریان می توانند در ایجاد ارزش برند شرکت مشارکت داشته باشند و میزان مشارکت مشتریان در فرآیند خلق مشترک یک برند چقدر است.
کلمات کلیدی: ارزش برند | خلق مشترک | توسعه مقیاس | CCCV | معادله ساختاری حداقل مربعات جزئی | مدلسازی (PLS-SEM)
مقاله ترجمه شده
2 مکانيزم تعاملي و استراتژي رابطه ي برند و توسعه ي برند
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10
در حاليکه محصولات جديد عموما به سختي توسط مشتريان پذيرفته ميشوند، و هزينه ي معرفي اوليه ي محصولات بالاست، بنگاه هاي اقتصادي معمولا توسعه ي بازار برند موجود را انتخاب ميکنند. بطور همزمان توسعه ي موفق برند ميتواند شهرت برند اصلي را تسهيل و ارزش برند را افزايش دهد. اما چطور يک بنگاه اقتصادي ميتواند توسعه ي برند خوبي داشته باشد؟ بوسيله ي تشکيل مدل پوياي توسعه ي برند تحت مفهوم رابطه ي برند، تحقيقي در مورد مکانيزم متقابل بين رابطه ي برند و توسعه ي آن انجام شده، و بر اساس آن ما مدل استراژي رابطه ي برند و توسعه ي برند را گسترش داديم.
کلمات کلیدی: ارتباط برند | گسترش نام تجاری | مدل پویا | مکانیزم تعامل | مدل استراتژی
مقاله ترجمه شده
3 تاثیر رضایت برند، اعتماد و تعهد برند بر وفاداری و نیت خرید مجدد
سال انتشار: 2012 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 23
در این تحقیق، تاثیر متغیرهای ارزش برند، انصاف برند، کیفیت برند، رضایت‌ برند، اعتماد برند و تعهد برند بر روی وفاداری برند و نیت‌های خرید مجدد، بررسی شده است. متغیرهای انصاف، ارزش و کیفیت بعنوان متغیرهای ورودی تعیین شده‌اند؛ رضایت برند، اعتماد، تعهد عاطفی و تعهد مستمر، بعنوان متغیرهای میانی در نظر گرفته شده‌اند؛ نیت‌ خرید مجدد و وفاداری نیز متغیرهای خروجی هستند. یک بررسی بر روی دانشجویان در حال تحصیل و فارغ التحصیل دانشگاه آتاتورک انجام شده است. بر طبق نتایج تحقیق، مشخص شد که انصاف ، ارزش و کیفیت برند هیچ تاثیری بر روی رضایت برند ندارند، ولی بر اعتماد تاثیر می‌گذارند. مشخص شد که رضایت برند تنها بر تعهد عاطفی تاثیر دارد، و اعتماد بر هر دو مورد تعهد عاطفی و تعهد مستمر، اثرگذار است. بعلاوه، تاثیر تعهد عاطفی بر نیت خرید مجدد و وفاداری دیده شد، ولی تاثیری از تعهد مستمر بر روی نیت خرید مجدد مشاهده نشد.
"کلمات کلیدی: تعهد برند | رضایت‌مندی | اعتماد | نیت خرید مجدد | وفاداری
مقاله ترجمه شده
4 بررسی تاثیر ابعاد محتوایی سازمان بر اثر بخشی ارزش برند (مورد مطالعه :شرکت های بیمه ایران و اسیا )
سال انتشار: 1396 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15
دنیای رقابتی امروز ،مشتریان محور اصلی هر کسب و کاری بوده و ارزش برند انها عامل اصلی در کسب مزیت رقابتی سازمان ها محسوب می شوند. از این رو در قلب راهبردهای موفقیت امیز ارتباطات بازار یابی ،موضع یابی برند سازمان در ذهن مشتریان به گونه ای صورت می گیرد که جزء کلیدی راهبرد تجاری شوند . از طرفی علاوه بر ارزش برند یکی از راهبردهای اصلی سازمان برای ایجاد وفاداری به برند و کسب مزیت رقابتی بهبود برند سازی خدمات سازمانی از دیدگاه کارمندان است و امروزه برند سازی خدمات به یک عامل متمایز کننده و در واقع به رقابی ترین سلاح سازمان های پیشرو تبدیل شده است.از انجا که در سازمان های خدماتی کارمندان توانایی تاثیر گذاری بر ادراکات و تصمیمات خرید مشتریان را دارا هستند و در نتیجه نقش کلیدی را در موفقیت سازمان ایفا می کنند تقویت ارزش ویژه برند بر مبنای کارمندان می تواند برای سازمان یک مزیت رقابتی پایدار ایجاد کند. هدف از این پژوهش ارائه مدلی جهت بررسی تاثیر ابعاد محتوایی سازمان بر اثر بخشی ارزش برند در شرکت های بیمه ایران و اسیا است .این پژوهش پژوهشی کاربردی بوده و داده های مورد نیاز از طریق توزیع پرسشنامه بین کارمندان 2 شرکت بیمه گر(اسیا و ایران ) در استان تهران گرداوری شد.برای ازمون فرضیه های پژوهشی از مدل سازی معادلات ساختاری بر پایه روش کمترین مربعات جزئی استفاده شده است .نتایج پژوهش نشان می دهند بازخورد از کارمندان(2،78) ارتباطات درونی برند (3،08)و میزان برند گرایی سازمان (3،66)تاثیر مثبت و معناداری بر ارزش ویژه برند بر مبنای کارمندان دارند.به علاوه نتایج نشان می دهد مقدار (GOF)محاسبه شده 1،41می باشد که بر خوبی برازش مدل برای داده ها دلالت دارد.
کلمات کلیدی :ارزش ویژه برند ،برند سازی درون سازمانی ،بازخورد کارمندان، ارتباطات درونی
مقاله کنفرانسی فارسی
5 تاثیر عناصر امیخته بازار یابی بر ارزش ویژه برند در صادرات محصولات شرکت پتروشیمی کرمانشاه
سال انتشار: 1396 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12
با افزایش رقابت و مطرح شدن پدیده هایی مانند بازار های جهانی ، صنایع داخلی هر کشور به منظور باقی ماندن در این عرصه باید مزیت های رقابتی خود را افزایش دهند. یکی از ابزارهای راهبردی که موجب تعهد و تکرار مصرف ، افزایش ارزش اقتصادی برای سهام داران و گسترش دامنه فعالیتهای اقتصادی به فراسوی مرزهای جغرافیایی می شود ارزش برند است .بر این اساس در پژوهش حاضر به بررسی تاثیر عناصر امیخته بازار یابی بر ارزش ویژه برند در شرکت پتروشیمی کرمانشاه پرداخته شد . این تحقیق از نظر هدف کاربردی بوده و با توجه به اهداف پژوهش از نوع توصیفی - پیمایشی است . جامعه اماری تحقیق شامل کارکنان شرکت پتروشیمی کرمانشاه می باشد که به روش نمونه گیری تصادفی ساده تعداد 154 نمونه انتخاب گردید . در این تحقیق جهت ازمون فرضیه های تحقیق از ازمون اماری تحلیل رگرسیون ساده استفاده شد .یافته ها نشان داد بر اساس نتایج می توان گفت که در سطح اطمینان 99 درصد قیمت ، تصویر شرکت ،توزیع و ترویج اثر معناداری بر ارزش ویژه برند دارد. اما تبلیغات اثر معناداری بر ارزش ویژه برند ندارد .با توجه به یافته ها پیشنهاد گردید مسئولان شرکت پتروشیمی کرمانشاه اقداماتی را جهت بهبود فرایند بازار یابی و صادرات انجام دهند و از مدیران فروش منطقه ای به عنوان یک استراتژی در جهت تحقیقات بازار یابی استفاده نمایند .
کلمات کلیدی : امیخته بازار بابی ، ارزش ویژه برند ، پتروشیمی کرمانشاه
مقاله کنفرانسی فارسی
6 رابطه ارزش برند تجاری و شرایط انتخاب یک بانک توسط مشتریان (مطالعه موردی: بانک صادرات رامهرمز)
سال انتشار: 1396 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 8
تحقیق حاضر در پی یافتن رابطه بین ارزش ویژه برند و مولفه های ان و رفتار خرید مصرف کنندگان در بانک صادرات رامهرمز می باشد .امروز دیگر تصویر این که گونه ای از فعالیت انسان بدون وجود اعتماد شکل پذیرد مشکل است . به ویژه ان که در قرن بیستم و بیست و یکم تحولات تکنولوژی ،حمل و نقل و ارتباطات با سرعت و وسعت شگفت اوری انجام پذیرفته است .همراه با ارتقاء و پیچیدگی بیشتر زندگی انسان امروز ، برندها نیز از زوایای مختلف و با شتاب توسعه یافته اند .پس از اگاهی مشتریان از محصول ادراکی متناسب با پیام های سازمان در ذهنشان شکل میگیرد که منجر به رفتارهای بعدی انها و وفاداری و خرید و یا عدم خرید می شود .در این تحقیق سعی داریم تا در ابتدا با ارائه مدلی جامع از روند شکل گیری ادراکات و رفتارهای بعدی متناسب با ان به عوامل موثر بر ارزش ویژه برند و رفتار خرید پرداخته . ایجاد وفاداری در مشتری مفهومی است که در کسب و کارهای امروزی مورد توجه بیش از پیش قرار گرفته است . توسعه اعتماد و تعهد وفاداری نیز همزمان است .اعتماد منطقی به سمت تعهد منطقی هدایت می شود .بر این اساس مدیران برندها در ابتدا باید دانش درستی در ارتباط با قابلیت جهت براوردن انتظارات داشته باشند تا مشتری به سمت تعهد وفاداری میل پیدا نماید پژوهش حاضر به صورت کمی و از نظر هدف به صورت کاربردی و از لحاظ ماهیت و نوع گرداوری داده ها از نوع توصیفی بوده که در پی کشف رابطه بین مولفه های دو متغیر ارزش ویژه برند خدمات و تصمیم گیری رفتار خرید مشتری است .
کلمات کلیدی :ارزش برند ، انتخاب بانک ،مشتریات ، بانک صادرات رامهرمز
مقاله کنفرانسی فارسی
7 ارزيابي ارزش ويژه برند و عوامل موثر بر آن در صنعت پوشاک ورزشي از ديدگاه دانشجويان و فارغ التحصیلان تربیت بدني کشور: مطالعه موردی، برندهای ورزشي معتبر خارجي موجود در بازار کشور
سال انتشار: 1393 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 4
تحقیق حاضر با هدف بررسی رابطه میان ابعاد ارزش ویژه برند و عوامل موثر بر آن در صنعت پوشاک ورزشی کشور است. روش تحقیق توصیفی و از نوعمطالعات همبستگی است. جامعه آماری این پژوهش را دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی کشور تشکیل دادند که 625 نفر آنها بر اساس روشنمونهگیری تصادفی در دسترس تعیین شده است. ابزار گرداوری داده ها، پرسشنامه استاندارد یو و دونته (2001) بود که پایایی آن با استفاده از آلفای کرونباخ، 0/85 تعیین شد. برای تجزیه و تحلیل داده ها، از آمار توصیفی و استنباطی (ضریب همبستگی پیرسون و رگرسیون چند متغیره) با نرم افزار spss20 استفاده شد. یافته ها نشان داد رابطه مثبت و معناداری بین مولفه های ارزش برند (وفاداری، تدائی و آگاهی و کیفیت ادراک شده) با ارزش ویژه برند وجود دارد (0/55، 0/59، 0/49). همچنین نتایج حاصل از جداول رگرسیون، مقدار 2R را برابر 0/395 گزارش می نمایند، این بدان معنی است که رگرسیون خطی تداعی برند، وفاداری به برند، آگاهی از برند و کیفیت ادراک شده، به تنهایی حدود 40 % از کل تغییرات ارزش ویژه برند را توجیه میکنند و مابقی، سهم سایر متغیرهاست.
کلیدواژه‌ها: ارزش ویژه برند، وفاداری به برند، آگاهی و تداعی برند، کیفیت ادراک شده، پوشاک ورزشی، دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer