دانلود و نمایش مقالات مرتبط با انتخاب حالت::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - انتخاب حالت

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 Multi-period planning of closed-loop supply chain with carbon policies under uncertainty
برنامه ریزی چند مرحله ای زنجیره تامین حلقه بسته با سیاست های کربن در شرایط عدم اطمینان-2017
Climate change and greenhouse gases emissions have caused countries to implement var ious carbon regulatory mechanisms in some industrial sectors around the globe to curb carbon emissions. One effective method to reduce industry environmental footprint is the use of a closed-loop supply chain (CLSC). The decision concerning the design and plan ning of an optimal network of the CLSC plays a vital role in determining the total carbon footprint across the supply chain and also the total cost. In this context, this research pro poses an optimization model for design and planning a multi-period, multi-product CLSC with carbon footprint consideration under two different uncertainties. The demand and returns uncertainties are considered by means of multiple scenarios and uncertainty of car bon emissions due to supply chain related activities are considered by means of bounded box set and solve using robust optimization approach. The model extends further to inves tigate the impact of different carbon policies such as including strict carbon cap, carbon tax, carbon cap-and-trade, and carbon offset on the supply chain strategic and operational deci sions. The model captures trade-offs that exist among supply chain total cost and carbon emissions. Also, the proposed model optimizes both supply chain total cost and carbon emissions across the supply chain activities. The numerical results reveal some insightful observations with respect to CLSC strategic design decisions and carbon emissions under various carbon policies and at the end we highlighted some managerial insights.
Keywords:Closed-loop supply chain network design|Carbon policies|Carbon emission|Transportation mode selection|Mathematical modelling|Stochastic |programmingRobust optimization
مقاله انگلیسی
2 مدیریت تقاضاي حمل و نقل در منطقه محروم: مطالعه موردی در شمال فرانسه
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 25
در این مقاله، ما انتخاب هنجار را در منطقه مورد آزمايش در شمال فرانسه مطالعه كرديم. آن یک منطقه محروم تحت استراتژی هاي بازسازی متمرکز بر پروژه های شهری، مانند زیرساخت های حمل و نقل عمومی جدید است. حمل و نقل عمومی شهری در حدود 3٪ در برابر متوسط ملی فرانسه 10٪ است. با کمال تعجب، این سهم کند به همان نسبت در بافت شهری یا روستایی تغییر نمي كند. این منطقه نیز ویژگی های اجتماعی و اقتصادی و کاربری اراضی خاص را ارائه مي كند. در این قلمرو خاص، یک عامل بالقوه برای هدایت مدیریت تقاضاي حمل و نقل نسبت به تحرک کربن کمتر وجود دارد؟ اگر چنین است، چه استراتژی اجرا مي شود؟ ما یک مدل انتخاب حالت با مشخصات لاجیت تو در تو را برای چهار حالت: راننده خودرو، مسافر خودرو، حمل و نقل عمومی و پياده روي برآورد كرديم. سپس، ما قابليت هاي انعطاف پذير تقاضا را نسبت به قیمت و زمان براي تجزیه و تحلیل راه حل های تحرک محاسبه كرديم. ما تاثیر سیاست های مختلف حمل و نقل را بر تغییر رفتار تحرک نسبت به آنهایی که بیشتر پایدار هستند شبیه سازی كرديم. نتایج يك اینرسی قوی در تقاضا برای استفاده از خودرو را نشان می دهد. تنها سیاست هاي تحرک شدید منجر به افزایش قابل توجه سهم حمل و نقل عمومی مي شود. متغیرهای اقتصادی متعارف براي افزایش تقاضاي حمل و نقل عمومی کافی نیست. ابزارهاي دیگر براي اجرا نیاز است. به نظر می رسد كه تعرفه اجتماعی راه حل مربوطه باشد.
کلمات کلیدی: الگوی لوجیت چندجمله ای | انتخاب حالت | حمل و نقل عمومی | حمل و نقل خصوصی | رفتارهای متحرک | تحرک پایدار
مقاله ترجمه شده
3 بررسی استراتژی های حالت ورود به بازار از طریق تاثیرات نهادی و مبتنی بر منابع : شواهد تجربی از یک منطقه با بافت اقتصادی
سال انتشار: 2012 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32
این تحقیق دو هدف عمده دارد. اول توسعه و بررسی یک چهارچوب به منظور بازاریابی و انتخاب حالت ورودی مبتنی بر منابع و نظریه ی نهادی در چار چوب منطقه ای در داخل کشور از لحاظ بازاریابی است. در این مساله تأثیرات مبتنی بر منابع محیط زیست محرک های اصلی استراتژی حالت ورودی هستند .به ویژه، مساله ی اساسی یک شرکت، استراتژی های ورودی به بازار است که منابع آن (مشخصات شرکت، مشخصات محصول، بزرگی شرکت) است که میتواند انتخاب را تقویت کند و همچنین این انتخاب به درک شرکت ها از دو محیط (خصوصیات میزبان و میهمان بازار) بستگی دارد. دوم بررسی چارچوب نظری در وضعیت های ویژه از حالت های ورودی شرکت های هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین به عنوان اقتصاد خاص منطقه ای در چارچوب داخل کشوراست.جمع آوری اطلاعات از 208مدیر ارشد شرکت های هنگ کنگ با بررسی پست الکترو نیکی انجام گرفت. نتایج نشان می دهد که مشخصات شرکت، مشخصات محصول، خصوصیات بازار داخلی و میزبان) اما نه به بزرگی شرکت ( به طور قابل توجهی در استراتژی انتخاب و ورود صاحبان سهام به منظور شرکت هایی دارد که از هنگ کنگ به دیگر مناطق در چین می روند.
کلمات کلیدی: نظریه نهادی | نظریه مبتنی بر منبع | استراتژی ورود | عملکرد شرکت
مقاله ترجمه شده
4 عوامل تعیین کننده روش حمل و نقل: مقایسه ای بین آلمان و آمریکا
سال انتشار: 2011 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 43
آلمان و آمریکا دارای یکی از بالاترین نرخ های وسایل نقلیه موتوری در جهان هستند. اما سهم سفر آلمانی ها با پای پیاده، دوچرخه و حمل و نقل عمومی در مقایسه با آمریکایی ها چهار برابر بیشتر و سهم رانندگی آن ها 25% کمتر است. این مقاله با استفاده از دو پیمایش سفر ملی مشابه ، عوامل تعیین کننده انتخاب روش حمل و نقل در آلمان و آمریکا را به صورت تجربی مورد بررسی قرار می دهد. در هر دو کشور، تراکم جمعیت بالا، ترکیب بزرگ تر کاربری زمین، نزدیکی خانوارها به حمل و نقل عمومی و خودروهای کمتر به ازای هر خانوار با سهم کمتر سفر با اتوموبیل ارتباط دارد. با این وجود، تفاوت های قابل توجهی هم وجود دارد: تمام گروه های جامعه در آمریکا بیشتر از آلمانی ها به خودرو وابسته هستند. حتی با در نظر گرفتن عدم تشابه ها در عوامل اجتماعی- اقتصادی و کاربری زمین، آلمانی ها وابستگی بیشتری به پیاده روی، دوچرخه سواری و استفاده از حمل و نقل عمومی دارند. علاوه بر این، آمریکایی هایی که در مناطق متراکم و با کاربری مختلط زندگی می کنند و به حمل و نقل عمومی نزدیک هستند نسبت به آلمانی هایی که در مناطق با تراکم کمتر و ترکیب محدودتر کاربری زمین و دورتر از حمل و نقل عمومی زندگی می کنند، وابستگی بیشتری به رانندگی دارند. تفاوت ها در سیاست حمل و نقلی که سفر با خودرو را کند تر، گران تر، با راحتی کمتر می کند و جایگزین های اتوموبیل در آلمان را جذاب تر می سازد می تواند تفاوت های موجود را توضیح دهد.
کلمات کلیدی: آلمان | ایالات متحده آمریکا | انتخاب حالت | استفاده از زمین | اجتماعی و اقتصاد | پایداری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer