دانلود و نمایش مقالات مرتبط با انتخاب مقصد::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - انتخاب مقصد

تعداد مقالات یافته شده: 3
ردیف عنوان نوع
1 بازگشت اجتماعی و قصد مسافرت کردن
سال انتشار: 2018 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32
در تشخیص اینکه ههمه تجربیات مسافرتی به صورت یکسان ارزیابی نمی شوند، فرصتی برای تجربیات مختلف مسافرتی وجود دارد که سطوح مختلفی از "بازگشت اجتماعی" را تولید کنند. "بازگشت اجتماعی" مقدار بازخورد اجتماعی است که پست های یک شخص در رسانه های اجتماعی تولید می کند. این مقاله، مقیاس بازگشت اجتماعی (SRS) را تولید کرده و از این مقیاس برای پیش بینی قصد 758 مسافر آمریکایی برای بازدید از کشور کوبا استفاده می کند. تحلیل عاملی تاییدی این مقیاس، اعتبار سازه ای قدرتمندی را برمبنای بارگذاری های عاملی بالاتر از 85/0، تخمین میانگین واریانس استخراج شده 86/0 و یک ضریب اطیمنان سازه ای 91/0 آشکار کرد. این مقیاس همچنین رابطه ای مثبت و قابل توجه با قصد بازدید از کوبا دربین 6 مدل معادله ای ساختاری داشت که توسط کرانه زمان (1 سال، 5 سال و 10 سال) و شامل شدن نظریه سازه های رفتاری برنامه ریزی شده تغییر کردند. نتایج بیان می کند که "بازگشت اجتماعی" یک عامل نمادین برجسته در فرآیند انتخاب مقصد است.
کلیدواژه ها: رسانه های اجتماعی | بازگشت اجتماعی | مصرف برجسته | عکس نگاری آنلاین | کوبا | تولید مقیاس | نظریه رفتار برنامه ریزی شده | انتخاب مقصد
مقاله ترجمه شده
2 دیدگاه نسلی درباره رفتار مشتری: بازار گردشگری برون مرزی بالقوه چین
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32
این مطالعه نمایانگر یک تلاش پیشگام برای بررسی رفتارهای گردشگر (انگیزه ها، منابع اطلاعات، انتخاب مقصد، اولویت های فعالیت مسافرتی و معیارهای ارزیابی مقصد) در بازار برون مرزی بالقوه چین از یک دیدگاه نسلی می باشد. ما با هدف گیری کل چین، یک نمونه 4047 نفری از پاسخ دهنده ها را که 5 نسل را پوشش می دادند به کار گرفتیم: نسل اشتراک گرای شرکتی، نسل گم شده، نسل اصلاحات و باز، نسل تک فرزند، و نسل کلی نگر؛ تا آزمایشات مربع چی، ANOVA و تحلیل تناظر را انجام دهیم. نتایج نشانگر اختلافات قابل توجه و برخی مشابهت ها در رفتارهای گردشگر دربین نسل های مختلف هستند. این مطالعه از طریق بررسی تجربی، نظریه نسل را از یک دیدگاه کشور شرقی پشتیبانی کرده و بسط می دهد و اطلاعات مفیدی برای محققان و دست اندرکاران فراهم می کند.
کلیدواژه ها: نظریه نسلی | رفتار مشتری | مدلسازی رفتار مشتری | چین
مقاله ترجمه شده
3 بررسی عوامل موثر بر اعتماد گردشگران داخلی به ارائه خدمات الکترونیکی در گردشگری الکترونیک
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
امروزه صنعت گردشگری به عنوان یکی از بزرگترین و سودآورترین بخشهای اقتصادی جهان تبدیل شده است و نقش تعیینکننده ای در درآمدزایی کشورها برعهده دارد. رشد فناوری اطلاعات در رشد این صنعت بیتاثیر نبوده است و باعث رشد گردشگری در بستر الکترونیک شده است. گردشگری الکترونیک یکی از مهمترین کاربردهای تجارت الکترونیک میباشد که بسیاری از کشورهای پیشرفته صنعت گردشگری خود را از این طریق توسعه دادهاند. گردشگری الکترونیک، ابزاری برای ارائهی اطلاعات در مورد جاذبههای گردشگری، امکان ارائهی خدمات آنلاین، صرفهجویی در زمان و هزینه، تامین شرایط لازم برای تصمیمگیری سادهی گردشگران در انتخاب مقصد گردشگری و ایجاد سیستمهای جامع اطلاعاتی از موسسات ، تاسیسات/امکانات و مسیرهای گردشگری محسوب میشود. گردشگری الکترونیک در ایران و بسیاری از کشورهای در حالتوسعه، هنوز تازه و نوپاست. شرکتها از اینترنت به عنوان مقوله مهم برای ارائهی خدمات خود به مشتریان استفاده میکنند، و از آنجاکه بسیاری از مردم به امنیت خدمات تجارت الکترونیک اعتماد ندارند، بنابراین تمایلی به استفاده از آن ندارند. تاکنون تحقیقات اندکی در خصوص اعتماد گردشگران به ارائهی خدمات الکترونیک انجام شده است. لذا این مقاله قصد دارد به بررسی عوامل موثر بر اعتماد گردشگران داخلی به ارائهی خدمات الکترونیک در گردشگری الکترونیک بپردازد. محققان حوزه ی صنعت گردشگری میتوانند از نتایج این مقاله استفاده کنند. همچنین، این نتایج میتواند برای مدیران و سیاستگذاران در رونق گردشگری، بهبود زیرساختها و دیگر عوامل موثر بر این صنعت مفید باشند.
کلیدواژه‌ها: گردشگری، گردشگری الکترونیک، اعتماد، خدمات الکترونیکی
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer