دانلود و نمایش مقالات مرتبط با انتقال سیگنال::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - انتقال سیگنال

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 دخالت پروتئین کالمودولین و کالمودولین مانند در پاسخ گیاه به تنش های جاندار
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27
تغییرات گذرای درون سلولی غلظت Ca 2+ به عنوان سیگنال های سلول اقتران محرک های مختلف زیست محیطی به واکنش های فیزیولوژیکی مناسب با دقت و ویژگی در گیاهان به خوبی شناخته شده است. کالمودولین (CAM) و پروتئین کالمودولین مانند (CMLs) عمده یون Ca 2+ حسگرها، نقش مهمی در تفسیر رمزگذاری سیگنال های Ca 2+ را. یون Ca 2+ - CAM / CMLs بارگیری شده دارند. تعامل و تنظیم طیف گسترده ای از پروتئین هدف مانند کانال / پمپ / آنتی پورترها برای یونهای مختلف، عوامل رونویسی، پروتئین کیناز، فسفاتازها پروتئین، آنزیم های متابولیک، و پروتئین با توابع بیو شیمیایی ناشناخته است. بسیاری از پروتئین هدف از CAM / CMLs مستقیم یا غیر مستقیم تنظیم پاسخ های گیاه به تنش های محیطی به عما آورده است. اطلاعات اولیه در مورد محرک ناشی ازیون Ca 2+ سیگنال و کلی از یون Ca 2+ درک سیگنال و انتقال به طور خلاصه در آغاز این بررسی مورد بحث قرار گرفته. چگونه CAM / CMLs در تنظیم پاسخ های گیاه به تنش های جاندار درگیر هستند که در این بررسی تاکید کرد. پیشرفت هیجان انگیز شده است در چند سال گذشته، ساخته شده است مانند روشنسازی از یون Ca 2+ / تنظیم-CAM واسطه / CAMTA3 و کارخانه پاسخ AtSR1 به تنش سرما و یخ زدگی، Ca 2+ را / تنظیم-CAM واسطه کابل های CAT3، MAPK8 و MKP1 در کنترل هموستاز واکنش سیگنال گونه های اکسیژن، کشف CaM7 به عنوان یک فاکتور رونویسی متصل شونده به DNA تنظیم پاسخ گیاه به سیگنال های نور است. با این حال، بسیاری از پرسش های کلیدی در یون Ca 2+ / طب مکمل و جایگزین واسطه سیگنالینگ حکم بررسی بیشتر است. مقررات یون Ca 2+ / CAM با واسطه از بسیاری از پروتئین هدف شناخته شده است که بر اساس ارتباط خود فرض می شوند. اهداف پایین دست CMLs عمدتا ناشناخته است، و چگونه ویژگی یون Ca 2+ سیگنالینگ می تواند از طریق اقدامات CAM / CMLs و پروتئین هدف خود را تحقق است تا حد زیادی ناشناخته است. پیشرفت های آینده در Ca 2+ سیگنالینگ / طب مکمل و جایگزین واسطه نه تنها به بهبود درک ما از چگونگی پاسخ گیاهان به تنش های محیطی کمک می کند، بلکه به منظور بهبود استرس تحمل از محصولات را نیز فراهم می کند.
کلید واژه ها: سیگنال کلسیم | کالمدولین | پروتئین کالدولولین مانند | پروتئین مرتبط با کالودولین | انتقال سیگنال | استرس بی روح
مقاله ترجمه شده
2 یک سیستم اتوماسیون خانگی مقیاس پذیر و مبتنی بر سرویس ابری، با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 43
در این مقاله قصد داریم یک سیستم اتوماسیون خانگی مبتنی بر اندروید را ارائه دهیم که به چندین کاربر اجازه ی کنترل تقاضا ها را به وسیله ی یک اپلیکیشن اندرویدی و از طریق بستر وب فراهم میسازد. این سیستم از سه مؤلفه ی سخت افزاری تشکیل شده است: یک دستگاه محلی به منظور انتقال سیگنال ها به متقاضیان خانگی، یک وب سرور برای ذخیره ی رکورد های مشتری و سرویس های پشتیبانی از سایر مؤلفه ها و یک دستگاه اسمارت فون که اپلیکیشن اندرویدی را اجرا میکند. پلت فرم های ابری توزیع شده و سرویس های گوگل نیز به منظور پشتیبانی از مبادله ی پیام در بین مؤلفه ها بکار گرفته میشود. پیاده سازی اصلی این سیستم پیشنهادی ، بر مبنای معیار هایی که پس از تحلیل نیاز مندی ها برای یک سیستم اتوماسیون خانگی بدست آمده است نیز مشخص شده است. در این مقاله، نتایج مربوط به پژوهش هایی که صرف نظر از مشخصه های سیستم اتوماسیون خانگی صورت پذیرفته است نیز ارائه شده و نتایج ارزیابی مربوط به تست های آزمایشی نیز بر روی سیستم پیشنهادی در حال اجرا بکار گرفته شده است.
کلمات کلیدی: سیستم اتوماسیون خانگی | ابر | پلت فرم ابری گوگل | مبادله ی پیام ابری در گوگل | اندروید
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer