دانلود و نمایش مقالات مرتبط با انگیزه ها::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - انگیزه ها

تعداد مقالات یافته شده: 32
ردیف عنوان نوع
1 چه چیزی گردشگران اجدادی را به "میهن" می کشاند؟ تحلیلی روی انگیزه های گردشگری اجدادی
سال انتشار: 2018 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
دودمان و تبار در منابع علمی گردشگری، توجه محدودی را به خود جلب کرده است اما نشان داده شده است که نقشی مهم در گردشگری میراثی به ویژه برای کشورهایی با پراکندگی گسترده یهودیان مثل ایرلند، ایتالیا، هند، چین و اسکاتلند ایفا می کند. هدف این مطالعه بررسی انگیزه های گردشگران اجدادی و به دست آوردن یک درک مبسوط از این بازار می باشد. یک ارزیابی روی 282 گردشگر اجدادی اجازه شناسایی سه عامل کلیدی را داد: انگیزه گردشگر اجدادی؛ انگیزه های گردشگر میراثی؛ و انگیزه گردشگر توده ای. این موضوعات، تحلیل جزئیات خوشه ها و شناسایی 4 بخش اجدادی را امکانپذیر کرد: فرو رفتن در میراث کامل؛ مشتاق اجداد؛ علاقه عمومی؛ و میراث متمرکز. باتوجه به فقدان سرمایه گذاری و منابعی که در حال حاضر دردسترس تامین کننده های گردشگری اجدادی باشد، شناسایی این عوامل، راه درازی است تا حوزه های سازنده تمرکز برای کارهای تبلیغی منابع را پررنگ کند.
کلیدواژه ها: گردشگری اجدادی | انگیزه ها | تحلیل خوشه ای | تحلیل عاملی توضیحی
مقاله ترجمه شده
2 راهنماي خوش آمدید یا نه: درك انگیزه خرید مصرف کننده در بازار خرده فروشی مد
سال انتشار: 2018 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34
این مطالعه دلایل انگیزشی جهت اتخاذ سرپرستی خرده فروشی در مد و پوشاک، که تحقیقات کوچکی در مورد آن انجام می شود، بررسی می کند. در سبک خرده فروشی مد، متخصصان مد لباس های شخصی را برای کمک به مصرف کنندگان برای خرید شان فراهم می کنند. از آنجا که مصرف کنندگان در خواست هایشان متفاوت هستند، خرده فروشان باید عوامل مختلفی را که بر تصمیم گیری های مربوط به پذیرش فرد که بر روی آن تاثیر می گذارد ، درک کنند.
برای این منظور، 54 مصاحبه نیمه ساخت یافته با مصرف کنندگان و غیر مصرف کنندگان مد و مدرن و همچنین سبک ها انجام دادیم. این مطالعه دانش انگیزشی خرید آنلاین را در بخش های خرده فروشی با مشاغل مشروط تقویت می کند و شواهد بیشتری را در مورد تأثیر عوامل زمینه ای بر انگیزه های خرید افزایش می دهد. از همه مهمتر، ما عوامل منحصر به فرد راه حل های سفارشی را شناسایی کردیم ، یکی از ویژگی های معمول خرده فروشی مد شده است. از دیدگاه مدیریتی، یافته های ما خرده فروشان را به یک لنز می رساند که از طریق آن می توانند فعالیت های بازاریابی و آموزش فروش را بهتر و بهبود بخشند.
کلمات کلیدی: فروش خرده فروشی | مد | انگیزه خرید | مشاوره فروشنده
مقاله ترجمه شده
3 دیدگاه نسلی درباره رفتار مشتری: بازار گردشگری برون مرزی بالقوه چین
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32
این مطالعه نمایانگر یک تلاش پیشگام برای بررسی رفتارهای گردشگر (انگیزه ها، منابع اطلاعات، انتخاب مقصد، اولویت های فعالیت مسافرتی و معیارهای ارزیابی مقصد) در بازار برون مرزی بالقوه چین از یک دیدگاه نسلی می باشد. ما با هدف گیری کل چین، یک نمونه 4047 نفری از پاسخ دهنده ها را که 5 نسل را پوشش می دادند به کار گرفتیم: نسل اشتراک گرای شرکتی، نسل گم شده، نسل اصلاحات و باز، نسل تک فرزند، و نسل کلی نگر؛ تا آزمایشات مربع چی، ANOVA و تحلیل تناظر را انجام دهیم. نتایج نشانگر اختلافات قابل توجه و برخی مشابهت ها در رفتارهای گردشگر دربین نسل های مختلف هستند. این مطالعه از طریق بررسی تجربی، نظریه نسل را از یک دیدگاه کشور شرقی پشتیبانی کرده و بسط می دهد و اطلاعات مفیدی برای محققان و دست اندرکاران فراهم می کند.
کلیدواژه ها: نظریه نسلی | رفتار مشتری | مدلسازی رفتار مشتری | چین
مقاله ترجمه شده
4 بررسی عوامل اثرگذار بر استفاده مستمر از رسانه های اجتماعی و انگیزه های به اشتراک گذاری اطلاعات دربین مسافران کره ای
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 31
صنعت گردشگری و مهمانداری تاحد زیادی توسط استفاده از رسانه های اجتماعی تحت تاثیر قرار می گیرد. با این حال، هنوزهم نیاز به تحقیقات بیشتر تجربی درباره عوامل اثرگذار بر استفاده مستمر از رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاری اطلاعات دربین کاربران رسانه های اجتماعی مربوط به مسافرت وجود دارد. با این تفهیم که توسط مدل بسط احتمال (ELM) و نظریه استفاده ها و خشنودی ها (UGT) پی ریزی شده است، مطالعه ما روابط درونی کیفیت شناسه، اعتبار منبع و جستجوی اطلاعات، سرگرمی و انگیزه های حفظ رابطه و قصد استفاده مستمر از رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاری اطلاعات را بررسی می کند. داده های جمع آوری شده از کاربران رسانه های اجتماعی مربوط به مسافرت در کره برای سنجش روابط ازطریق مدلسازی ساختاری معادله ای استفاده شدند. کیفیت شناسه منجر به یک افزایش در فعالیت جستجوی اطلاعات و انگیزه های سرگرمی می شود درحالیکه اعتبار منبع تاثیر مثبتی روی جستجوی اطلاعات، سرگرمی و انگیزه های حفظ رابطه دارد. جستجوی اطلاعات، سرگرمی و انگیزه های حفظ رابطه، تمایل مسافران به نشان دادن قصد بالا برای استفاده مستمر از رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاری اطلاعات را تحریک می کنند.
کلیدواژه ها: رسانه های اجتماعی مسافرتی | مدل بسط احتمال | نظریه استفاده ها و خشنودی ها | استفاده مستمر | به اشتراک گذاری اطلاعات
مقاله ترجمه شده
5 Teenage peer-to-peer knowledge sharing through social network sites in secondary schools
به اشتراک گذاری دانش نظیر به نظیر بین نوجوانان از طریق سایت های شبکه اجتماعی در مدارس متوسطه-2017
The promise of social network technology for learning purposes has been heavily debated, with proponents highlighting its transformative and opponents its distracting potential. However, little is known about the actual, everyday use of ubiquitous social network sites for learning and study purposes in secondary schools. In the present work, we present findings from two survey studies on representative samples of Israeli, Hebrew-speaking teenagers (N1 ¼ 206 and N2 ¼ 515) which explored the scope, characteristics and rea sons behind such activities. Study 1 shows that these can be described best as online knowledge sharing, that is: the up- and downloading of knowledge and knowledge sources to social network-based peer groups. Findings were replicated in study 2 to further support the claim that school-related knowledge sharing is common and widespread and entails different types of knowledge. Findings from study 2 furthermore show that sharing is mainly motivated by prosocial motives, as well as expectations for future reciprocation. Sharing is predicted by individual differences, such as gender, collectivist values, mastery goal orientations and academic self-efficacy. Relations between competitive-individualist values and sharing are more complex, and are, among others, moderated by expecta tions for future benefits. Implications for educational practices and for learning are discussed.
Keywords: Knowledge sharing | Secondary schools | Social network sites | Motivations | Peer collaboration
مقاله انگلیسی
6 تاثیر لذت حس شده، سودهای متقابل مشاهده شده و توان دانش بر روی به اشتراک گذاری دانش ازطریق فیسبوک توسط دانشجویان
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
این مطالعه رابطه بین لذت حس شده، منافع دوطرفه حس شده، وضعیت حس شده، خروجی، انتظار و توان دانش حس شده و نیز چگونگی تاثیرگذاری هریک از این عوامل بر به اشتراک گذاری دانش بین دانشجویان ازطریق فیسبوک را بررسی می کند. تاثیرات استفاده از فیسبوک روی به اشتراک گذاری دانش توسط دانشجویان دربین 170 دانشجوی دوره لیسانس اندازه گیری شد و با استفاده از مدلسازی معادله ای ساختاری بررسی شد. نتایج نشان داد که انتظار خروجی، عامل اصلی اثرگذار بر به اشتراک گذاری دانش توسط دانشجویان است و پس از آن منافع دوطرفه حس شده و لذت حس شده قرار دارند. دانشجویان به دلیل خروجی مورد انتظار یعنی احترام دریافت شده از سایر اعضا و افراد، نظرات خوب از دوستان، فرصت غنی سازی دانش و شناخت خود، دانش را به اشتراک گذاشته و به دیگران کمک می کنند. توان دانش و وضعیت حس شده، انگیزه هایی قوی برای به اشتراک گذاری دانش توسط دانشجویان در یک گروه فیسبوک نیستند. عوامل اثرگذار بر به اشتراک گذاری دانش توسط دانشجویان می توانند بین افراد مختلف و زمینه های مختلف، متفاوت باشند، بنابراین تحقیقات آتی می توانند اختلافات در مشارکت در رسانه های اجتماعی را برمبنای جنسیت، سن یا موضوع اصلی بررسی کنند. یافته های این مطالعه به ما کمک کرد تا درک کنیم که چرا دانشجویان برای به اشتراک گذاری دانش در یک زمینه یادگیری خاص، انتخاب می کنند که در رسانه های اجتماعی به ویژه فیسبوک مشغول باشند که برای آموزگاران مفید خواهد بود.
کلیدواژه ها: به اشتراک گذاری دانش | رسانه های اجتماعی | شبکه های اجتماعی | فیسبوک | مدلسازی معادله ای ساختاری | اجتماع | سود متقابل مشاهده شده
مقاله ترجمه شده
7 تاثیر واسطه ای رویارویی های زندگی واقعی در نوشتن دسته جمعی کتابهای گردشگری
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33
این مقاله تاثیرات برگزاری جلسات در یک شرایط تجربی با هدف همکاری در نوشتن کتابهای علمی را بررسی می کند. از یک همایش نوشتن برای بررسی این موضوع استفاده می شود که چگونه چنین رویارویی هایی بر انگیزه ها و اقدامات محققان درباره نوشتن اثر می گذارند. داده ها ازطریق مشاهدات شرکت کننده ها، بحث ها، و مصاحبه های عمیق جمع آوری شدند. برمبنای نظریه های تجربی و یادگیری، این مطالعه منجر به شناسایی 4 دسته از همکاری های علمی در نوشتن کتاب شد که ازطریق داده های حاصل از موضوعات جلسات رسمی و غیر رسمی، منعکس شدند: نوشتن برای پردازش اطلاعات، توسعه دانش؛ شرکت کردن، اجتماعی سازی و داشتن سرگرمی؛ و ارائه کردن خود. یافته های مطالعه بیان می کنند که موسسات علمی باید برای برآورده کردن اهدافی مثل ساخت دانش، انتشار و شبکه سازی، جلسات علمی را برقرار کرده و از آنها پشتیبانی کنند. در سطح فردی، باهم بودن و بحث کردن و توضیح دادن موضوعات، سازه ها و ایده ها، به محققان انگیزه می دهد تا بنویسند و منشتر کنند.
کلیدواژه ها: همکاری در نوشتن | همایش کتاب | انگیزه | ساختار | تعامل | کتاب علمی
مقاله ترجمه شده
8 آموزش سلامت جنسی برای گردشگران جوان
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
نیاز مبرمی به توسعه آموزش موثر سلامتی جنسی برای یک گروه دارای خطرپذیری بالا از گردشگران جوان وجود دارد. هدف این مطالعه بررسی ضرورت آموزش سلامت جنسی برای گردشگران جوان و شناسایی ویژگی های پیام های بالقوه و موفقیت آمیز سلامت جنسی می باشد. داده ها از سه گروه محوری دارای ترکیب جنسیتی و 13 مصاحبه فردی (32 نفر) به دست آمدند و با استفاده از نظریه سازندگی گرایی، تحلیل شدند. یافته ها ضرورت روشهای نوآورانه برای آموزش سلامت جنسی را که از تصمیم گیری افراد جوان در گردشگری پشتیبانی می کنند پررنگ می کند. توصیه های شرکت کننده ها برای آموزش سلامت جنسی گردشگران شامل تصمیمات آگاهی بخش درباره جنس ایمن به جای جنس محکوم، تولید پیام های متمرکز بر گردشگری، مختص سن وسال و حساس به جنسیت؛ تاکیدات مختلف پیام ها روی خطرات دربرابر منافع؛ و فردی سازی پیام های برمبنای برداشت ها و انگیزه های خطر می باشد. این توصیه ها می تواند با استفاده از دیدگاههای مختص زمینه، کاهش ضرر و ترویج سلامتی و نیز روشهای هدف یابی، چارچوب بندی و متناسب سازی، توضیح داده شده و به کار گرفته شوند.
کلیدواژه ها: آموزش سلامت جنسی | کاهش ضرر | ترویج سلامت | هدف گذاری | چارچوب بندی | متناسب سازی | گردشگران جوان
مقاله ترجمه شده
9 واقعا" پایدار؟ خطرهای ذاتی برچسب زنی زیست محیطی در شرکتهای ماهیگیری
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
در سالهای اخیر، یک توسعه و گسترشی در طرح های گواهی دهی های محیطی و مبتنی بر بازار برای محصولات وجود داشته است. نوعا" بدنه گواهی دهی، برچسب هایی را فراهم می کند که اطمینان ایجاد می کنند که محصولات استخراج شده اند یا با استفاده از روشهایی که از نظر محیطی (و برخی اوقات اجتماعی) جوابگو و مسئول هستند، تولید شده اند. به صورت ایده آل، مشتریان می توانند پس از آن انتخابهای آگانه ای را داشته باشند و محصولات گواهی دار و مجاز را از بین محصولات غیر مجاز انتخاب کنند. ما بر روی مزایا و نیز محدودیت های همراه با چنین سیستمهای گواهی دهی مبتنی بر بازار که از سه مطالعه موردی بر روی گواهی دهی انجمن مباشرت دریایی گرفته شده است بحث می کند: شرکت ماهیگیری پولوک آلاسکا ، شرکت ماهیگیری سایته در جزایر فارو، و شرکت ماهیگیری پراون در استرالیای شمالی. بر مبنای این موردها، یک نشانه کلیدی این است که انگیزه های ایجاد شده توسط نیروهای بازار، یک خطر گواهی دهی را که ادعاهای سوال برانگیز را به منظور افزایش و حفظ سهم بازار ایجاد می کنند، خلق می کند. انحصاری کردن مفهوم پایداری، یک مسئله بسیار مهم است. تجربیات به دست آمده از انجمن مباشرا دریایی نشان می دهد که استانداردسازی چیزی که به صورت پایدار تلقی می شود، یک موقعیت تمایل به انحصار طلبی را خلق می کند. این امر یک موقعیت دشوار را برای آنهایی که توانایی کمتری برای جوابگویی به نیازهای جدید بازار دارند و نیز آنهایی که در مقایسه با کسانی که تاییدیه کمتری از گواهی های مهم مثل انجمن مباشرت دریایی دریافت کرده اند، با راههای مختلف به دنبال واکنش نشان دادن به پایداری هستند، ایجاد می کند.
کلیدواژه ها: گواهی نامه محیطی | برچسب زنی زیست محیطی | آزاد سازی بازار | عدالت اجتماعی
مقاله ترجمه شده
10 Peer Discipline and Incentives Within Groups
انضباط همکار و انگیزه های درون گروه-2016
We investigate how a collusive group will choose to sustain non-Nash actions by enforcing internal discipline through costly peer punishment. We give a simple and tractable characterization of schemes that minimize discipline costs and apply the model to a public goods contribution problem. We nd that when peer discipline is infeasible or the benet is low only small groups contribute to the public good. When peer discipline is feasible and the benet is great we nd, by contrast, that full contribution takes place regardless of group size.
Keywords: Folk Theorem | Anti-Folk Theorem | Organization | Group
مقاله انگلیسی
موضوعات
footer