دانلود و نمایش مقالات مرتبط با بازنشسته ها::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - بازنشسته ها

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H): ویژگی جمعیتی و چگونگی مخارج بازنشسته ها
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
با اینکه اکثر مطالعات روی گردشگری بازنشستگی (خانه دوم) در طبیعت به صورت کیفی انجام شده اند، دانش موجود درباره ویژگی جمعیتی بازنشسته ها و چگونگی مخارج آنها، محدود است. ما از شرکت کنندگان در طرح "مالزی خانه دوم من (MM2H) در چندین مرحله به جمع آوری داده پرداختیم و 504 پرسشنامه کامل شده و مفید برای تحلیل دریافت کردیم. اکثر شرکت کننگان (3/56%) دارای سن بین 60 تا 69 سال هستند و عمده آنها از ژاپن، انگلیس و استرالیا هستند. محل اقامت مطلوب آنها کلانگ والی، پنانگ، لانگ کاوی، سابا و ساراواک می باشد. اکثر آنها تقریبا" 10 تا 12 ماه در سال را در مالزی می مانند و به صورت میانگین 6030 رینگیت (واحد پول مالزی) در ماه خرج می کنند. بر مبنای 29390 پاسخ دریافت شده از شرکت کنندگان در طرح خانه دوم، ما سهم مستقیم و بالقوه پولهای خرج شده توسط شرکت کنندگان در طرح "مالزی خانه دوم من" را در اقتصاد مالزی در حدود 68/1 میلیون رینگیت در سال برآورد می کنیم. ما برخی پیشنهادات بازاریابی و مدیریتی ارائه می کنیم.
کلیدواژه ها: گردشگری خانه دوم | بازنشسته ها | جمعیت و نفوس | چگونگی مخارج | مالزی خانه دوم من
مقاله ترجمه شده
2 گونه شناسی کیفری در افراد کهنه کار تازه وارد شده به درمان اعتیاد (سوء استفاده از مواد)
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
دخالت عدالت کیفری در بین کارآزموده ها یک نگرانی مهم و به جا است، اما هنوز اطلاعات کمی در مورد سوابق جنایی شناخته شده و ویژگی های بالینی در میان افراد کهنه کاری وجود دارد که به دنبال درمان اختلالات مصرف مواد (SUD) هستند. این مقاله در مورد گونه شناسی جنایی، ویژگی بالینی، استفاده عملی از درمان و اعضای گروه های کمکی متقابل در 12 مرحله (MHG) در بین افراد کهنه کاری(N = 332) که درمان SUD را در دپارتمان امور بازنشسته ها (VA) پس از مصرف 6 ماه و 1 سال تجربه کرده اند ،مورد بررسی قرار می دهد. تحلیل خوشه ای، سه نوع سابقه جنایی را به همراه داشت: کم (78.9٪)، متوسط (13.6 درصد)، و شدید (7.5٪) - که بر اساس نوع جرم،تعداد محکومان، و تعداد ماه های زندانی شدن، فرق دارد. در مصرف، اکثر شرکت کنندگان با سابقه کیفری کم نسبت به افرادی با سابقه جنایی شدید و متوسط ، مشکلات الکل و مشکلات قانونی و اشتغال کمتری دارند. به احتمال زیاد، شرکت کنندگان با سابقه کیفری شدید یک سال پس از مصرف در جلسه MHG 12مرحله ای شرکت می کنند، اما همه گروه ها حضور دارند. هنگامی که فقط شرکت کنندگانی که حداقل یک سال پس از مصرف، در یک جلسه حضور داشته اند، مقایسه شدند، شرکت کنندگان با سابقه کیفری کم، گام های بیشتری بر می دارند و بیشتر در روش های 12 مرحله ای درگیر می شوند. همه گروه ها بین حالت پایه و پیگیری بهبود میابند و در پیگیری استفاده از مواد مخدر و یا دیگر نتایج بالینی متفاوت نمی باشند. رگرسیون چندگانه استفاده از درمان و حضور MHG را شناسایی کرد، اما سابقه جنایی نبود و به عنوان شاخص مهم در بهبود پیگیری مشکل شدید استفاده از مواد مخدر می باشد. به نظر می رسد درمان سرپایی و 12 مرحله حضور در MHG ، از اجزای مهم برای بازیابی محکومان با سابقه کیفری متفاوت باشد. پزشکان در برنامه های درمان SUD باید برای افراد دارای سابقه جنایی، از غربالگری در درمان استفاده کنند تا از مناسب بودن برنامه ریزی درمان اطمینان داشته باشند. کلید واژه ها: سربازان کهنه | جنایت | اختلالات مصرف مواد | گروه های کمک-متقابل
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer