دانلود و نمایش مقالات مرتبط با بازپرداخت::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - بازپرداخت

تعداد مقالات یافته شده: 5
ردیف عنوان نوع
1 A Carbon Saving Multiplier as an alternative to rebound in considering reduced energy supply chain requirements from energy efficiency?
آیا "افزاینده ذخیره سازی کربن" می تواند به عنوان یک جایگزین برای بازگشت ببا در نظر گرفتن انرژی کاهش یافته ملزومات زنجیره تامین از بهره وری انرژی باشد؟-2017
A growing area of research into rebound effects from increased energy efficiency involves application of demand-driven input-output models to consider indirect energy consumption effects associated with re spending decisions by households with reduced energy spending requirements. However, there is often a lack of clarity in applied studies as to how indirect effects involving energy use and/or carbon emissions in supply chains of both energy and non-energy goods and services have been calculated. We propose that more transparency for policymakers may be introduced by replacing consideration of what are often referred to as ‘indirect rebound’ effects with a simple Carbon Saving Multiplier metric. We illustrate using results from a demand-driven input-output model that tracks supply chain activity at national and/or global level. We argue that this captures and conveys the same information on quantity adjustments in energy used in supply chain activity but does so in a manner that is more positive, transparent, understandable and useful for a policy audience. This is achieved by focusing (here via carbon emissions) on the net benefits of changes in different types of energy use at both household and supply chain levels when energy efficiency improves in households.
Keywords: Indirect rebound | input-output | multipliers | Energy saving multiplier | Carbon Saving Multiplier
مقاله انگلیسی
2 جنبه های حسابداری اجتماعی در سطوح پیش دانشگاهی بازپرداخت به دانش آموزان
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
رویکردهای ویژه حسابداری در حسابداری پیش دانشگاهی کاهش پیدا کرده اند از جمله بخش حساب شده برای بازپرداخت هزینه های سفر و سایر مزایا به دانش آموزان. هدف این مقاله مشخص کردن تصویری از جنبه های اجتماعی تحصیلات در آموزش عمومی پیش دانشگاه است که توسط بازپرداخت به ذینفعان آموزش، نحوه انعکاس آنها در حسابداری از طریق طبقه بندی بودجه و اعلام به کاربران از طریق رسانه های عمومی ارائه می شوند. به طور خاص، رویکرد ما به کمک هزینه تحصیلی اشاره دارد که توسط اداره عمومی برای پشتیبانی از یادگیری، بورسیه حرفه ای و همچنین برنامه های مختلف پشتیبانی برای دانش آموزانی فراهم می شود که از خانواده هایی با مشکلات مادی می آیند و حامی مالی آنها دولت از طریق هیئت رسیدگی مدرسه است.
کلیدواژگان: حسابداری اجتماعی | آموزش پیش دانشگاهی | مزایای اجتماعی | بورسیه | دانش آموزان | بازپرداخت.
مقاله ترجمه شده
3 سرپرستی باروری مرزی برای فرار از قانون: یک بررسی کیفی در تجارب و دیدگاه های اخلاقی زنان فرانسه که برای درمان با اسپرم اعطایی به بلژیک سفر می کنند
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
یکی از پیامد های تنوع قانونی در اروپا این است که محدودیت های قانونی در درمان می تواند با رفتن به خارج از کشور نقض شود. بسیاری از زوج ها لزبین فرانسوی و زنان مجرد از مرز بلژیک عبور می کنند، چرا که آنها به درمان با اسپرم اهدایی در خانه دسترسی ندارند. این اولین بررسی پژوهشی در تجربیات و دیدگاه های اخلاقی این زن ها است. بین جون 2012 و می 2013، 11 زوج لزبین و 2 زن مجرد در بخش پزشکی باروری در بیمارستان دانشگاه گنت انتخاب شدند. داده ها از مصاحبه های نیمه ساخت یافته با استفاده از تجزیه و تحلیل موضوعی استقرایی، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. نتایج نشان داد که این زنان با چندین چالش اضافی در روند دشوار درمان مرزی روبرو هستند. قبل از اینکه آن ها بتوانند درمان را شروع کنند، آن ها فقط می توانند از اینترنت یا از داستان های دوستان که برای درمان با اسپرم اهدایی به خارج از کشور رفته اند، اطلاعات بدست آورند. در طول درمان، آنها نیاز به پیدا کردن درمانگاه های محلی و یا پزشکان برای نظارت بر چرخه خود دارند. برخی از زنان موفق به بازی با سیستم فرانسه برای اطمینان از بازپرداخت جزئی برای درمان خود، هنگامی که موفق به پیدا کردن یک پزشک که مایل به تجویز داروها و انجام تست است، می شوند. بسیاری از زنان با مشکلات توجیه غیبت خود از کار مواجه بودند. به طور کلی این زنان احساس می کردند که مورد تبعیض قرار می گیرند و از حقوق شان به دلیل آنچه که هستند، محافظت نمی شود. در این راستا، به دلیل عدم به رسمیت شناختن قانونی شریک نامربوط ژنتیکی در کشور خودشان، مقابله با آن برای زوج های همجنسگرا بسیار سخت بود. این زنان مجبورند بسیاری از استراتژی های مختلف را برای مقابله با مشکلاتی که آنها در طول مراقبت باروری مرزی با آن روبرو هستند، توسعه دهند. میتوان نتیجه گرفت که بسیار مهم است آنها یک پزشک مایل به حمایت از آنها در "پروژه نوزاد" شان پیدا کنند.
کلمات کلیدی: بلژیک | فرانسه | لزبین | مادران تنها | گردشگری باروری | اهداء اسپرم
مقاله ترجمه شده
4 اثر پرداخت هاى سطحى بر روى مطالبه انرژى سيستم هاى HVAC براى ساختمان هاى موجود
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
در مراکز تاريخى،ساختمان ها توسط سقف هاى شيروانى که گاهى اوقات عايق نيستند با اينرسى پايين حرارتى مشخص شده اند و در نماهاى آجرى با فاکتور انعکاسى خورشيدى پايينى پوشش داده شده اند.بنابراين،اتاق هاى زيرشيروانى هزينه هاى انرژى زيادى را براى گرمايش و سرمايش ارائه کرده اند. اين مقاله به تحليل صرفه جويى در انرژى حاصله توسط به کار بردن پرداخت هاى سطحى نوآورانه در سطوح داخلى و خارجى قطعات پوششى مات ساختمان هاى موجود مى پردازد.اين اقدام مقاوم سازى ساده و ارزان،کاهش هزينه انرژى را براى گرمايش و سرمايش به خود اختصاص داده،بلکه در مورد آسايش حرارتى محيط داخلى و عمر مفيد ساختمان ها نيز سودمند است زيرا مشکلات چگالش و تراکم و شوک حرارتى کاهش مى يابد.علاوه براين،آن ويژگى هاى معمارى و رنگى پوشش ساختمان را حفظ مى نمايد. تجزيه و تحليل با استفاده از يک کد شبيه سازى انرژى ساختمان با در نظر گرفتن سيستمHVACمعمول براى شهرهاى ايتاليايى و اروپايى متفاوتى انجام شده است.بررسى هاى فنى - اقتصادى و محيط زيستى نيز انجام شده است. نيازهاى انرژى حرارتى ساختمان ها براى سرمايش در تابستان مى تواند تا60% توسط استفاده از "رنگ هاى سرد "در سطح خارجى ديوارها و سقف کاهش يابد،در حالى که پوشش هاى نشر مادون قرمز پايين داخلى مى تواند نيازهاى حرارتى را در زمستان تا 12.5%کاهش دهد. صرفه جويى در انرژى اوليه براى سرمايش و گرمايش و کاهش قابل توجه نشر گلخانه اى(تا 60% ) مى تواند به خوبى مقدار بازپرداخت چند سال در اکثر موارد،حاصل گردد.
کلمات کليدى:اتاق هاى زير شيروانى | ساختمان هاى موجود | پرداخت هاى سطحى | بهره ورى انرژى | هزينه هاى انرژى | سيستم هاى HVAC | اثرات زيست محيطى | عوامل نشر LCA | مقاوم سازى
مقاله ترجمه شده
5 تفضیلی بر تشابه تحقیقات امور مالی خرد و تحقیقاتی بر سیر تکاملی همکاری - تعاون
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 19 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27
پیش گامان امورمالی خرد، پشتیبانی مالی و وام را برای کسانی فراهم می آورند که در آمد کمی داشته و ]اگر پشتیبانی مالی به چنین افرادی نشود[، از جریان خدمات بانکی خارج می شوند، بدین صورت که این پیش گامان وام را به گروهی از افراد فراهم می آورند که مشترکا مشمول باز پرداخت آن می شوند. این مدل از قرض دادن و وام دهی به نوعی تردید در نوع همکاری و تعاون اعضای گروه راایجاد می کند، چراکه اکر هر عضوی از گروه که وام به آنها تعلق گرفته، قصوری کند و یا اینکه سهم خود را باز پرداخت نکند، دیگر اعضای گروه مشمول بازپرداخت سهم او می شوند و ]باید به جای او باز پرداخت کنند[ . ایجاد همکاری و تعاون بین قرض گیرنده گان و حل تردید در مورد همکاری بین اعضا بحثی مهم در حصول اطمینان از بازپرداخت ، در امورمالی خرد است. تحقیقات و آثار گسترده ای در اقتصاد، معیارهایی را در تشویق هر چه موفق بازپرداخت ها، در موسسات امور مالی خرد و جلوگیری از نقص و قصور تعیین و مطرح کرده است. در اینجا من تفضیلی بر تشابه تحقیقات امور مالی خرد با تحقیقات سیر تکاملی همکاری و تعاون دارم، که معیارهای همکاری بین افراد را مد نظرگرفته و به آن تشویق می کند.من موازنه ای بین این دو نوع تحقیق رادر نظر گرفته ام، زیراکه که به صورت مجزا تا به الان بحث می شده و ] موازنه ای روی آنها صورت نگرفته بوده است[ . بررسی با هم آنها می تواند مارا در تحلیل نقطه ی قوت و ضعف نظریه تکامل بر بحث اقتصاد کنونی یاری کرده و شاید نیز سوالات و نگرش های جدیدی را در ما در هر دو زمینه بر انگیزد.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer