دانلود و نمایش مقالات مرتبط با بهینه سازی دو هدفه::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - بهینه سازی دو هدفه

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 طراحی و بهره برداری از شبکه حمل و نقل چند وجهی در منطقه مرمره ترکیه
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 35
این مقاله یک مدل بهینه سازی چند هدفه را برای ادغام حالات متفاوت حمل و نقل در طراحی و بهره برداری از یک شبکه حمل و نقل چند وجهی در یک منطقه جغرافیایی ارائه می‌دهد. مسئله به عنوان یک مسئله بهینه سازی آمیخته با اعداد صحیح فرمول شده است که سرعت وسیله نقلیه را بسته به زمان و ازدحام در نظر می‌گیرد. رویکرد مدل سازی، تحلیل داده و شمایی از مشخصه‌های مهم مسئله برنامه نویسی ریاضی را برای حداقل سازی زمان و هزینه حمل و نقل به صورت همزمان با استفاده از محدودیت-ε را ارائه می‌دهیم. رویکرد پیشنهادی در یک مورد جهان واقعی با استفاده از اطلاعاتی از منطقه مرمره که تقریبا 50% سرویس‌ها و کالاهای صنعتی آن در ترکیه تولید شده است، تشریح می‌شود.
کلمات کلیدی : حمل و نقل چند وجهی | بهینه سازی آمیخته با اعداد صحیح | بهینه سازی دو هدفه
مقاله ترجمه شده
2 بهینه سازی زمان بندی کارها در ابرهای ترکیبی با استفاده از الگوریتم بهبود یافته کلونی زنبور عسل
سال انتشار: 1395 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
در کاربردهای ابری فرض می شود که کارها برای اجرا شدن به تعدادی داده فایل از ابرهای عمومی یا اختصاصی احتیاج دارند داده فایل ها دارای مشخصات مختلفی هستند و بسته به ماهیت انها (حجیم یا نرمال یا محرمانه) به انها اجازه تکرار در محیط ابری داده می شود یا نمی شود. در این تحقیق به منظور بررسی ارتباط بین زمان تکمیل کارها روی ابرهای ترکیبی و زمان مورد نیاز برای انتقال داده های مورد نیاز این کارها ابتدا مساله به صورت یک مسئله بهینه سازی دو هدفه مدل شده و سپس یک روش مبتنی بر الگوریتم بهبود یافته کلونی زنبورهای عسل مصنوعی برای کشف منحنی مرزی پارتو ارائه می شود .نتایج حاصل از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه ان با تکنیک های موجود عملکرد مناسب تکنیک ما در دستیابی به اهداف مساله ی کمینه سازی زمان تکمیل کار و زمان انتقال داده را به اثبات می رساند
کلمات کلیدی:ابرهای ترکیبی،بهینه سازی زمان بندی،تکرار داده ،الگوریتم بهبود یافته کلونی زنبور عسل
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer