دانلود و نمایش مقالات مرتبط با تامین امنیت داده::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - تامین امنیت داده

تعداد مقالات یافته شده: 3
ردیف عنوان نوع
1 مبارزه با فیشینگ و تامین امنیت داده های با احراز هویت ایمیل
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
کلاهبرداری ایمیل کسب و کار ) شناخته شده به عنوان "تقلب مدیر عامل شرکت" ) در دو سال گذشته، مطابق با اف بی آی هزینه 3.1bn $ در شرکت ها داشته است.در واقع امروزه ، فیشینگ یکی از بزرگترین چالش های پیش روی شرکت ها، با 84٪ از کسب و کارهایی که در حال حاضر متحمل یک حمله هستند چرا کلاهبرداری ایمیلی قابل اجرا است؟ در بسیاری از موارد، سازمان های مورد استفاده مردم، ضعیف ترین لینک خود را، به عنوان اولین خط حمایت کننده خود می گذارند. این یک فرصت بزرگ به مجرمان سایبری می دهد. طبق ورایزون، تنها 3 درصد از کاربران هدف گزارش ایمیل های مخرب را به مدیریت داده اند1 .در این مقاله، ما چهار ابزار اصلی اجرای یکی از خطرناک ترین (و، متاسفانه، مشترک) حملات فیشینگ را کشف کرده ایم، فیشینگ کلاهبرداری W-2. پس از آن ما برخی از بهترین شیوه ها را برای مبارزه با کلاهبرداری ایمیلی در سطح سازمانی ارائه داده ایم.
مقاله ترجمه شده
2 ارائه یک مدل دسترسی برای داده ها جهت کاهش چالش های امنیتی در محاسبات ابری
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 7
استفاده از تکنولوژی پردازش ابری در رایانه ها به سرعت در حال افزایش است، که این تکنولوژی در ابزارهای مورد استفادهدر سیستم های کامپیوتری و سیستم های توزیع شده به چشم می خورد. ارائه دهندگان خدمات ابری مانند مایکروسافت،گوگل و آی بی ام می توانند امکاناتی را فراهم نمایند تا کاربران در یک مجیط پویا نسبت به گسترش برنامه های کاربردی وداده ها و نیز دست یابی به هر داده در هر نقطه ای توانایی های لازم را داشته باشند. بهر حال ذخیره سازی و دسترسی دادههایی که در محیطی با ساختار یک ابر وجود دارند علاوه بر مزیت ها و خدماتی که ارائه می دهد، چالش هایی را نیز به دنبالدارد. یکی از مهم ترین این چالش ها تامین امنیت داده ها می باشد. در این مقاله سعی بر آن تعریف چالش های امنیتیموجود و راه حل هایی جهت غلبه بر آن گشته است.
کلیدواژه‌ها: پردازش، امنیت، چالش، ذخیره سازی، آپلود، الگوریتم
مقاله کنفرانسی فارسی
3 تحلیل و بررسی چالش های امنیتی پیشروی رایانش ابری
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 7
رایانش ابری روندی است که به سرعت در حال توسعه است و می تواند به عنوان یک انقلاب بزرگ در صنعت باشد. این تکنولوژی در حال توسعه مدلی است که بر حسب تقاضای شبکه، دسترسی آسان و فراگیر به مجموعه عظیمی از منابع محاسباتی قابل تنظیم همانند شبکه ها، سرورها، فضای ذخیره سازی و برنامه های کاربردی را به سرعت و بدون دخالت سرویس دهنده به راحتی ممکن می سازد ولی با وجود این مزایا تامین امنیت داده ها در ابر یک نگرانی عمده است، قبل از اجرای ابر در یک سازمان ابتدا نیاز است به چالش های امنیتی آن پرداخته شود. در این مقاله هدف ما اشاره کردن به چالش ها و مشکلات امنیتی ابر است. ابتدا به معرفی رایانش ابری و مدل های آن می پردازیم و در نهایت چالش های پیشروی ابر را بررسی می نماییم.
واژه های كلیدی: رایانش ابری، چالش های امنیتی، امنیت ابر، سرویس های ابر،رمزنگاری
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer