دانلود و نمایش مقالات مرتبط با تجارت همراه::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - تجارت همراه

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 یک مطالعه تجربی در مورد اعتماد بر بانکداری تلفن همراه: چشم اندازی بر کشورهای در حال توسعه
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29
اعتماد در بانکداری تلفن همراه (MB) جزو ضروری ترین پارامترهای استفاده و تبلیغ آن می باشد. تکنولوژی MB دارای پتانسیل افزایش کیفیت زندگی مردم و افزایش بهره وری در بانکداری می باشد. در این مقاله ، گزینه اعتماد MB در برزیل مورد خطاب قرار گرفت ، یک کشور در حال توسعه که دارای پتانسیل عظیمی در گسترش خدمات بانکی بوده است. ما از فاکتورهای تجزیه و تحلیل تائید کننده و معادلات ساختاری برای آنالیز مرکز داده ها استفاده کردیم که متشکل 1077پرسشنامه بود. در مطالعات نمونه ها ، عوامل موثر بر اعتماد MB دارای رفتار مشابهی بر عوامل اصلی اعتماد بانکی داشتند که در مقاله قبلی مورد بررسی قرار گرفت. بحث های ما نشان داد که عدم تقارن در این اطلاعات می تواند برای ایجاد اعتماد در MB و ترویج آن مفید می باشد. با این حال ، ما یک رابطه منفی میان اعتماد در MB در مناطق با تحصیلات کم مشاهده کردیم . تجزیه و تحلیل های این متغیر ها ، مخصوصا در کشورهای در حال توسعه ، ممکن است موجب تصویب و ترویج اعتماد در MB شود.
کلمات کلیدی: بانکداری تلفن همراه | فن آوری | تجارت همراه | اعتماد | پرسشنامه
مقاله ترجمه شده
2 پذیرش بانکداری تلفن همراه: مروری بر ادبیات
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
تجارت الکترونیکی (e-commerce) همچنان تأثیر عمیقی بر محیط کسب و کار جهانی دارد، اما فناوری‌ها و برنامه‌های کاربردی، بیشتر شروع به تمرکز بر روی محاسبه گرهای همراه، وب وایرلس (وب بی سیم)، و تجارت همراه (mobile commerce) کرده‌اند. در این زمینه، بانکداری تلفن همراه (همراه بانک) به عنوان یک کانال مهم توزیع پدید آمد و تا کنون تحقیقات قابل ملاحظه ای در خصوص پذیرش آن صورت گرفته است. با این حال، این جریان تحقیقات فاقد یک نقشه‌ی راه یا دستور کار روشن و شفاف بوده است. بنابراین، مقاله‌ی حاضر به تجزیه و تحلیل مطالعات موجود از پذیرش همرا بانک پرداخته و آنها را با هم تلفیق می‌کند و اقدام به نگاشت تئوری‌های عمده‌ای می‌کند که محققان از آنها جهت پیش بینی مقاصد مصرف کنندگان در پذیرش همراه بانک استفاده کرده‌اند. یافته‌ها حاکی از آن است که ادبیات پذیرش همراه بانک با آنکه متکی بر الگوی مقبولیت/پذیرش فناوری و اصلاحات آن است اما پراکنده می‌باشد. این یافته‌ها نشان می‌دهد که سازگاری (با سبک زندگی ودستگاه)، سودمندی درک شده، و نگرش مهمترین محرکان انگیزه جهت پذیرش خدمات همراه بانک در کشورهای پیشرفته و کشورهای در حال توسعه محسوب می‌شوند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که ادبیات موجود اندک باشد چون در کشورهای در حال توسعه تمرکز محدود به اس ام اس بانک بوده و در عمل هیچ مطالعه ای در خصوص استفاده از برنامه‌های کاربردی همراه بانک از طریق گوشی‌های هوشمند یا تبلت صورت نگرفته است و یا پیامدهای چنین استفاده‌هایی مورد بررسی واقع نشده است. این مطالعه برای ادامه‌ی تحقیقات در حوزه‌ی بانکداری تلفن همراه، توصیه‌ها و پیشنهادات چندی ارائه می‌دهد.
کلمات کلیدی: مروری بر ادبیات، بانکداری موبایل، همرا بانک (M-banking)، پذیرش بانکداری موبایل، الگوی مقبولیت/پذیرش فناوری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer