دانلود و نمایش مقالات مرتبط با تحلیل خوشه ای::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - تحلیل خوشه ای

تعداد مقالات یافته شده: 5
ردیف عنوان نوع
1 چه چیزی گردشگران اجدادی را به "میهن" می کشاند؟ تحلیلی روی انگیزه های گردشگری اجدادی
سال انتشار: 2018 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
دودمان و تبار در منابع علمی گردشگری، توجه محدودی را به خود جلب کرده است اما نشان داده شده است که نقشی مهم در گردشگری میراثی به ویژه برای کشورهایی با پراکندگی گسترده یهودیان مثل ایرلند، ایتالیا، هند، چین و اسکاتلند ایفا می کند. هدف این مطالعه بررسی انگیزه های گردشگران اجدادی و به دست آوردن یک درک مبسوط از این بازار می باشد. یک ارزیابی روی 282 گردشگر اجدادی اجازه شناسایی سه عامل کلیدی را داد: انگیزه گردشگر اجدادی؛ انگیزه های گردشگر میراثی؛ و انگیزه گردشگر توده ای. این موضوعات، تحلیل جزئیات خوشه ها و شناسایی 4 بخش اجدادی را امکانپذیر کرد: فرو رفتن در میراث کامل؛ مشتاق اجداد؛ علاقه عمومی؛ و میراث متمرکز. باتوجه به فقدان سرمایه گذاری و منابعی که در حال حاضر دردسترس تامین کننده های گردشگری اجدادی باشد، شناسایی این عوامل، راه درازی است تا حوزه های سازنده تمرکز برای کارهای تبلیغی منابع را پررنگ کند.
کلیدواژه ها: گردشگری اجدادی | انگیزه ها | تحلیل خوشه ای | تحلیل عاملی توضیحی
مقاله ترجمه شده
2 دسته بندی سفرهای چند – مقصدی در اتریش با استفاده از داده های بزرگ
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
تحقیق بر روی سفرهای چند – مقصدی به منظور دیدن اینکه چه مقصدهایی درداخل یک سفر تفریحی باهم ترکیب می شوند، مورد علاقه بوده است. هدف این مطالعه دسته بندی سفرهای چند – مقصدی در اتریش بر مبنای تصاویر جغرافیایی فلیکر (Flickr) می باشد. نمونه های این مطالعه شامل گردشگرانی در اتریش می شود که حداقل دو شهر مختلف را بر مبنای مکان های جغرافیایی عکس های آنها دیده باشند. نتایج سه نوع از سفرهای چند – مقصدی را اشکار می کند: (1) سفرهای تک – مقصدی (57%)، (2) سفرهای کمپ اصلی (30%) و (3) سفرهای منطقه ای با تور (13%). به علاوه، تحلیل خوشه ای برای دسته بندی شهرها انجام شد. خوشه اول بخش شرقی کشور را پوشش می دهد که شامل شهرهای بزرگتر مثل وین و گراز می باشد و خوشه دوم به بخش غربی اتریش اشاره دارد. دلالت های عملی شامل ایجاد بازارهای مشترک گردشگری و محصولات جدید گردشگری مثل پیاده روی بین شهرها در یک خوشه یکسان می باشد.
کلیدواژه ها: سفرهای چند – مقصدی | بازاریابی مقصد | فلیکر | عکس های جغرافیایی | داده های بزرگ
مقاله ترجمه شده
3 گونه شناسی کیفری در افراد کهنه کار تازه وارد شده به درمان اعتیاد (سوء استفاده از مواد)
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
دخالت عدالت کیفری در بین کارآزموده ها یک نگرانی مهم و به جا است، اما هنوز اطلاعات کمی در مورد سوابق جنایی شناخته شده و ویژگی های بالینی در میان افراد کهنه کاری وجود دارد که به دنبال درمان اختلالات مصرف مواد (SUD) هستند. این مقاله در مورد گونه شناسی جنایی، ویژگی بالینی، استفاده عملی از درمان و اعضای گروه های کمکی متقابل در 12 مرحله (MHG) در بین افراد کهنه کاری(N = 332) که درمان SUD را در دپارتمان امور بازنشسته ها (VA) پس از مصرف 6 ماه و 1 سال تجربه کرده اند ،مورد بررسی قرار می دهد. تحلیل خوشه ای، سه نوع سابقه جنایی را به همراه داشت: کم (78.9٪)، متوسط (13.6 درصد)، و شدید (7.5٪) - که بر اساس نوع جرم،تعداد محکومان، و تعداد ماه های زندانی شدن، فرق دارد. در مصرف، اکثر شرکت کنندگان با سابقه کیفری کم نسبت به افرادی با سابقه جنایی شدید و متوسط ، مشکلات الکل و مشکلات قانونی و اشتغال کمتری دارند. به احتمال زیاد، شرکت کنندگان با سابقه کیفری شدید یک سال پس از مصرف در جلسه MHG 12مرحله ای شرکت می کنند، اما همه گروه ها حضور دارند. هنگامی که فقط شرکت کنندگانی که حداقل یک سال پس از مصرف، در یک جلسه حضور داشته اند، مقایسه شدند، شرکت کنندگان با سابقه کیفری کم، گام های بیشتری بر می دارند و بیشتر در روش های 12 مرحله ای درگیر می شوند. همه گروه ها بین حالت پایه و پیگیری بهبود میابند و در پیگیری استفاده از مواد مخدر و یا دیگر نتایج بالینی متفاوت نمی باشند. رگرسیون چندگانه استفاده از درمان و حضور MHG را شناسایی کرد، اما سابقه جنایی نبود و به عنوان شاخص مهم در بهبود پیگیری مشکل شدید استفاده از مواد مخدر می باشد. به نظر می رسد درمان سرپایی و 12 مرحله حضور در MHG ، از اجزای مهم برای بازیابی محکومان با سابقه کیفری متفاوت باشد. پزشکان در برنامه های درمان SUD باید برای افراد دارای سابقه جنایی، از غربالگری در درمان استفاده کنند تا از مناسب بودن برنامه ریزی درمان اطمینان داشته باشند. کلید واژه ها: سربازان کهنه | جنایت | اختلالات مصرف مواد | گروه های کمک-متقابل
مقاله ترجمه شده
4 رابطه بین سیستم های اطلاعاتی مدیریت و عملکرد شرکت
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 45
بررسی ادبیات موضوعی در حوزه موفقیت سیستم های اطلاعات مدیریت (IS)، شواهد تجربی را فراهم کرده که نشان می دهد سرمایه گذاری صرف در IS و ابزارهای جدید مدیریت (NMT)، دریافت نتایج بهتر در کسب و کار را تضمین نمی کنند. مقاله حاضر با هدف کمک به افزودن دانش موجود در زمینه عوامل توضیح دهنده موفقیت پیاده سازی IS، به طبقه بندی این عوامل از طریق تجزیه و تحلیل خوشه ای می پردازد و از نمونه ای از شرکت های اسپانیایی با توجه به ارزیابی مدیران مالی آنها (CFOs) از کیفیت این سیستم ها و کاربرد آنها برای اهداف استراتژیک استفاده می کند. این طبقه بندی برای پاسخ به سه سوال مفید است: آیا شرکت هایی که به سیستم های اطلاعاتی خود امتیاز بهتری می دهند، عملکرد خود را نیز بهبود می بخشند؟ چگونه کیفیت و استراتژی سیستم های اطلاعاتی، نتایج را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا رابطه مثبتی بین استفاده از NMT ها و بهبود عملکرد وجود دارد؟ از طریق آزمون غیر پارامتری کروسکال والیس و حداقل مربعات جزئی (PLS) نتایج مدل به دست آمده و پرسش اول را تایید می کنند و نشان می دهند که کیفیت و استراتژی IS بر بهبود سودآوری شرکت ها تاثیر مثبتی دارد. رگرسیون منطقی نشان دهنده تعامل بین استفاده از NMT ها و رویکرد استراتژیک سیستم های اطلاعاتی با اثرات مثبت بر بهبود سودآوری می باشد. نتایج حاصل از این مطالعه دارای پیامدهای قابل توجه و با اهمیتی برای شرکت ها بوده و نشان می دهند که سرمایه گذاری در سیستم های اطلاعاتی و NMT ها باید با حس روشنی از استراتژی همراه شود.
کلمات کلیدی: سیستم های اطلاعاتی مدیریت | ROI | خوشه | کروسکال والیس و حداقل مربعات جزئی | تکنیک های جدید مدیریت
مقاله ترجمه شده
5 تحقیقی بر روی کاربرد تجارت الکترونیک مبتنی بر واکاوی وب
سال انتشار: 2010 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
این مقاله مفهوم و دسته بندی واکاوی وب را معرفی کرده، فرآیند واکاوی وب و روشهای تحلیلی که اغلب استفاده می شود را تحلیل می کند. ما معماری سیستم مبتنی بر واکاوی وب را برای کاربرد در تجارت الکترونیک پیشنهاد می کنیم و روی مدل تحلیلی واکاوی وب و کاربردهای آن رد تجارت الکترونیک بجث می کنیم. واکاوی وب می تواند مشتریان بالقوه ای را پیدا کرده و به بهینه سازی ساختار وب سایت دست یابد. واکاوی وب می تواند مشتریانی با خدمات شخصی فراهم کرده، هوش تجاری را درک کرده و از تشریح وب استفاده کند و اقدامات ترویجی خاصی برای امینت شبکه دارد. واکاوی وب دارای معنای راهنمایی کننده مهمی برای توسعه تجارت الکترونیک جهت مطالعه کاربرد تجارت الکترونیک بر مبنای واکاوی وب است.
کلیدواژه ها : تجارت الکترونیک | واکاوی وب | پیش – پردازش داده ها | تحلیل خوشه ای | هوش تجاری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer