دانلود و نمایش مقالات مرتبط با ترویج سلامت::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - ترویج سلامت

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 آموزش سلامت جنسی برای گردشگران جوان
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
نیاز مبرمی به توسعه آموزش موثر سلامتی جنسی برای یک گروه دارای خطرپذیری بالا از گردشگران جوان وجود دارد. هدف این مطالعه بررسی ضرورت آموزش سلامت جنسی برای گردشگران جوان و شناسایی ویژگی های پیام های بالقوه و موفقیت آمیز سلامت جنسی می باشد. داده ها از سه گروه محوری دارای ترکیب جنسیتی و 13 مصاحبه فردی (32 نفر) به دست آمدند و با استفاده از نظریه سازندگی گرایی، تحلیل شدند. یافته ها ضرورت روشهای نوآورانه برای آموزش سلامت جنسی را که از تصمیم گیری افراد جوان در گردشگری پشتیبانی می کنند پررنگ می کند. توصیه های شرکت کننده ها برای آموزش سلامت جنسی گردشگران شامل تصمیمات آگاهی بخش درباره جنس ایمن به جای جنس محکوم، تولید پیام های متمرکز بر گردشگری، مختص سن وسال و حساس به جنسیت؛ تاکیدات مختلف پیام ها روی خطرات دربرابر منافع؛ و فردی سازی پیام های برمبنای برداشت ها و انگیزه های خطر می باشد. این توصیه ها می تواند با استفاده از دیدگاههای مختص زمینه، کاهش ضرر و ترویج سلامتی و نیز روشهای هدف یابی، چارچوب بندی و متناسب سازی، توضیح داده شده و به کار گرفته شوند.
کلیدواژه ها: آموزش سلامت جنسی | کاهش ضرر | ترویج سلامت | هدف گذاری | چارچوب بندی | متناسب سازی | گردشگران جوان
مقاله ترجمه شده
2 یادگیری تعاملی تحت وب تبدیل سیاست های سلامت به مراقبت های بهبود یافته از دیابت
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
در آگوست 2014، اداره پیشگیری و ترویج سلامت دیابت آمریکا برنامه اقدامی کشوری برای پیشگیری از حوادث دارویی خطرناک را اجرا کرد که که بر جلوگیری از دیابت های ناشی از کاهش قند خون به عنوان یک حوزه کلیدی برای بهبود تاکید داشت. سپس اداره پیشگیری از بیماری و ترویج سلامت یک مدل تعاملی مبتنی بر وب یا یادگیری الکترونیکی را بر مبنای تحقیقات جزئیاتی و بازخورد ذینفعان توسعه داد تا متخصصان حوزه سلامت را درمورد راهبردها آموزش دند تا از حوادث خطرناک دارویی نشای از عوامل دیابتی جلوگیری کند. آموزش و تربیت ازطریق نشان دادن طرح های ویدیویی درباره چگونگی به کارگیری تصمیمات مشترک به هنگام تعیین اهداف دیابتی فردی و چگونگی استفاده از روش تدریس برگشتی جهت تایید درک بیماران، اصول سواد سلامت را در هم می آمیزد. قبل از اجرای این طرح در سپتامبر 2014، آموزش از طریق آزمایش فشرده قابلیت استفاده انجام شد و با استفاده از یک بررسی 36 بخشی، به صورت آزمایشی اجرا شد. 6 ماه پس از اجرای آن (سپتامبر 2014 تا مارس 2015)، صفحه اینترنتی دوره آموزشی در سایت health.gov 24334 بازدید منحصر به فرد داشت. بیش از 90% از 234 شرکت کننده که گواهی آموزش مستمر را دریافت کرده بودند موافقت کردند که قادر خواهند بود که از دانش به دست آورده از دروس در کارهای عملی خود استفاده کنند. آموزش های آنلاین که راهبردهای کلید پیشگیری را مدلسازی می کنند توسط کاربران حرفه ای به خوبی دریافت می شوند و ممکن است نقش مهمی در ایجاد خروجی های بهبود یافته از سیاست های سلامت ایفا کنند.
مقاله ترجمه شده
3 آنالیز پژوهش بر روی سلامتی دانشجویان براساس دیدگاه نگاشت دانش
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 9
امروزه، مراقبت های بهداشتی مدارس مورد توجه بیشتری قرار دارد. مراقبت های بهداشتی مدارس با خدمات بهداشت و درمان، آموزش بهداشت، مشاوره و خدمات بهداشتی محلی ادغام شد. هدف نهایی این کار: محافظت، نگهداری و ترویج سلامت دانش¬آموزان است. به عنوان مثال، مهمترین بخش تحقیقات مراقبت های بهداشتی مدارس، بهداشت دانشجویان دانشگاه است که مورد توجه بیش از حد دولت و محققان سراسر جهان قرار گرفت، و رسانه ها، مدارس، والدین و دانشجویان نیز بر روی آن تمرکز کردند. بنابراین دانشمندان نظریه را بررسی کرده و تحقیق بروی سلامت دانشجویان از زوایای مختلفی، از جمله روانشناسی، تغذیه، رفتار و تداخل صورت گرفت، درک جامع و بررسی سیستماتیک در این زمینه وجود نداشت. این مطالعه از روش های زیر با استفاده از روش¬های زیر با هدف شناسایی روند توسعه عمومی و فرایندهای پژوهش و مشکلات درونی برای تحقیق بر سلامت دانشجویان: تحلیل شبکه اجتماعی، آنالیز وقوع مشترک و مرکزیت لغات، ساخت شبکه کلمات کلیدی درباره پژوهش در سلامت دانشجویان دانشگاه، استخراج دانش ضمنی در مجلات پژوهشی در زمینه سلامت دانشجویان، آنالیز روند توسعه و ساخت و ساختار دانش در این زمینه، و افشای فرایند با این مسئله که افراد مورد پژوهش به صورت پویا در حال تغییر دانشجو * و سلامت * و دانشگاه یا کالج)، نوع سند = (مقاله)، 7022 رکورد به همراه داشت.
مقاله ترجمه شده
4 آموزش حرفه ای در مراقبت های اولیه سالمندان: یک مطالعه مقدماتی
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16
پیش زمینه: سیستم مراقبت سلامتی هلند با چالش های بزرگی در رابطه با تقاضا در مراقبت از سالمندان و مهارت های مورد نیاز پرستاران و پزشکان برای مواجه با این تقاضا روبرو میباشد . در حال حاضر، تمرکز اصلی مراقبت های بهداشتی در هلند بر بیماری و درمان است . با این حال، سالمندان ( افراد ناتوان و ضعیف ) نیاز به مواقبت وحمایتی دارند تا وظایف روزانه و رفاهشان را در نظر گیرد . بنابراین، متخصصین مراقبت های بهداشتی ، به ویژه کسانی که در مراقبت های اولیه نظیر: پزشکان و پرستاران عمومی تخصص دارند ، با یک تغییر الگو در اهمیت درمان بیماری به ترویج سلامت ( پیری سالم ) به چالش کشیده میشوند . برای تشخیص این تغییر در رفتار حرفه ای نیاز به تحصیلات تخصصی می باشد. شواهد نشان می دهد که تحصیلات حرفه ای ( IPE ) می تواند نقش مهمی را در ارتقای صلاحیت های حرفه ای به منظور ارائه مراقبت های سالمندان ایفا کند که به طور موثری ، یکپارچه و هماهنگ میباشد . با این حال ، IPE به ندرت در مراقبت های اولیه هلند مورد استفاده قرار میگرد . بنابراین، هدف این مطالعه مقدماتی ، توسعه یک برنامه IPE برای پزشکان عمومی و پرستاران قراردادی و ارزیابی احتمال یک برنامه IPE برای حرفه ای ها با زمینه های مختلف آموزشی و تاثیر آن بر تقسیم وظایف و مسئولیت های حرفه ای است . روش ها : ده پزشک عمومی و ده پرستار قراردادی از هشت شیوه مراقبتی در دو استان در شمال هلند، گرونینگن و درنته ( کل جمعیت 1.1 میلیون نفر( در برنامه مقدماتی IPE شرکت کردند . یک طرح از روش های مختلط که شامل روش های کمی و کیفی است برای ارزیابی برنامه IPE مورد استفاده قرار گرفت . نتایج : در طول برنامه ، وظایف و مسئولیت ها ، خصوصا، آن هایی که مرتبط با طرح مراقبتی هستند ، از پزشکان عمومی به پرستاران قراردادی تغییر یافت. نگرش شرکت کنندگان نسبت به افراد مسن ( مراقبت از آنها ) تغییر یافت و ابزار قراردادیی برای تنظیمات ضروری افراد مسن و بحث در مورد کاربرد داروهایشان ، به عنوان ارزش افزوده به توسعه طرح مراقبت در نظر گرفته شد . نتیجه گیری : نتایج این مطالعه مقدماتی نشان می دهد که یک برنامه آموزش حرفه ای برای حرفه ای ها با پیش زمینه های مختلف آموزشی ( پزشکان عمومی و پرستاران قراردادی ) امکان پذیر است و دارای ارزش افزوده در تعریف جدید وظایف و مسئولیت ها در میان پزشکان عمومی و پرستاران قراردادی است .
کلمات کلیدی: حرفه ای | آموزش | مراقبت های اولیه | پزشک | پرستاری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer