دانلود و نمایش مقالات مرتبط با توسعه مقیاس::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - توسعه مقیاس

تعداد مقالات یافته شده: 6
ردیف عنوان نوع
1 چگونه مشتریان شما در فرایند خلق مشترک ارزش برند با ارزش می شوند؟ توسعه یک مقیاس ارزش خلق مشترک مشتری ( CCCV)
سال انتشار: 2018 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
با توجه به افزایش روز افزون تحقیقات در زمینه خلق مشترک ارزش ، به طور کلی تحقیق در زمینه خلق مشترک ارزش برند هنوز هم محدود باقی مانده است. به طور خاص میزان مشارکت مصرف کنندگان در فرآیند خلق مشترک ارزش برند روشن نیست. این تحقیق مجموعه ای شامل هشت پژوهش را در زمینه مقیاس اندازه گیری ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) توسعه می دهد و به شرکت ها در ارزیابی ارزش مشتریان در فرآیند خلق مشترک ارزش برند کمک می کند. یافته ها نشان می دهد که ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) یک ساختار چند بعدی است و شامل دو عامل مرتبه بالا و هفت بعد دیگر شامل : منابع تحت مالکیت مشتری ( شامل دانش در زمینه برند ، مهارت ها در زمینه برند ، خلاقیت در برند و وابستگی به برند) و انگیزه مشتری ( علاقه داشتن به برند ، اعتماد به برند و تعهد به برند) است. علاوه بر این ، مقیاس ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) اعتماد و اطمینان مشتریان نسبت به برند را نیز مورد ارزیابی قرار می دهد. چارچوب ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) به مدیران بازاریابی کمک می کند تا درک کنند که چگونه مشتریان می توانند در ایجاد ارزش برند شرکت مشارکت داشته باشند و میزان مشارکت مشتریان در فرآیند خلق مشترک یک برند چقدر است.
کلمات کلیدی: ارزش برند | خلق مشترک | توسعه مقیاس | CCCV | معادله ساختاری حداقل مربعات جزئی | مدلسازی (PLS-SEM)
مقاله ترجمه شده
2 آیا سازمان شما برای ایجاد ارزش اجتماعی مستمر مناسب است ؟ حرکت به سوی یک شرکت اجتماعی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 30
در چند دهه گذشته ، تاکید صریح بر ایجاد ارزش اجتماعی در شرکت ها سودجو و غیرانتفاعی بیشتر شده است و حتی باعث ظهور یک طبقه بندی سازمانی قانونی جدید برای شرکت ها بزرک شده است. همانند ارزش مالی، ارزش اجتماعی نیز یک مفهوم پویاست و موضوع آن، ایجاد تغییرات دائمی در محیط بیرونی شرکت، همچنین تغییر فرصت ها و تهدید ها برای شرکت است. اگرچه محققان در زمینه کارآفرینی اجتماعی مطالعاتی را در زمینه شناسایی و بهره برداری از فرصت ها و همچنین در زمینه ایجاد ارزش اجتماعی انجام داده اند اما این پژوهش در درجه اول در عرصه سازمان های نوپا و استارت آپ انجام شده است. در مقابل ، تحقیقات در زمینه کارآفرینی شرکت ها ، بر ایجاد ارزش در شرکت تاکید دارد اما این پژوهش در درجه اول بر شناسایی و بهره برداری از فرصت ها در زمینه ایجاد ارزش مالی متمرکز است. با ترکیب این دو، ما می توانیم ایجاد ارزش اجتماعی در شرکت را بوسیله ارائه یک مقیاس اجتماعی برای کارآفرینی شرکت (SCES) ؛ همچنین یک سند جدید در زمینه اندازه گیری سوابق سازمانی را برای کارافرینی شرکت و همچنین فراهم کردن فرصت ها برای مدیران به منظور تجزیه و تحلیل اینکه آیا محیط ، رفتار کارآفرینانه شرکت را در زمینه ایجاد ارزش اجتماعی و مالی پشتیبانی می کند را مورد بررسی قرار دهیم. این مقاله با بحث در مورد سهم بالقوه شیوه های مدیریتی صورت پذیرفته است.
کلمات کلیدی: کارآفرینی اجتماعی | کارآفرینی شرکت | ارزش اجتماعی | سازمان ترکیبی | توسعه مقیاس | استراتژی نوآوری اجتماعی
مقاله ترجمه شده
3 نگرش مصرف کننده نسبت به رویکرد بازاریابی علّی یا سببی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 27
مطالعه ، توسعه مقیاس پنج نقطه ایی لیکرت را برای سنجش نگرش نسبت به بازاریابی علّی یا علتی ، و همچنین کاربرد آن در مطالعه ایی که روی نمونه هایی از مصرف کنندگان در کرواسی انجام شده را نشان میدهد . نتایج حاصل از این مطالعه نشان میدهد که پاسخ دهندگان با بازاریابی علّی/ علتی (که از این پس آنرا بازاریابی علی میخوانیم) آشنایی دارند و انرا بعنوان یک سرمایه گذاری خوب در جامعه میشناسند . آنها کمپینهای بازاریابی علّی را بعنوان یک ابزار ارتباطی بسیار خوب مد نظر قرار میدهند ، آنها علت اجتماعی که میتواند به سرمایه گذاری شخصی آنها در کمپین ها مربوط باشد را دریافتند ، گرچه تطبیق بین نگرشی علّی و محصولات بنظر خیلی حایز اهمیت بشمار نمیرود . در نهایت ، پاسخ دهندگان نتوانستند اندازه ی کمک مالی که برای سهیم شدن انها در کمپین های بازاریابی علی را پیدا کنند اما آنها دریافتند که دانستن اندازه ی کمک مالی بسیار حایز اهمیت است . نتایج حاصل از تحقیق انجام شده را میتوان برای مدیران بازاریابی بکاربرد و نیازمند در نظر گرفتن این موضوع است که چگونه عناصر ارتباطی مهم در کمپین ها را میتوان بمنظور دستیابی به حداکثر موارد درک شده بوسیله ی گروه هدف بکار برد .
واژگان کلیدی : بازاریابی علّی | مقیاس لیکرت برای سنجشِ نگرش | عناصر کمپینهای بازاریابی علّی
مقاله ترجمه شده
4 کیفیت زندگی کاری : توسعه مقیاس و اعتبار سنجی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
پس زمینه : امروزه کیفیت زندگی کاری اهمیت زیادی در سطح جهان دارد. سازمان ها با مشکلات زیادی در زمینه منابع انسانی مواجه هستند که مشکلات مربوط به ثبات کارکنان یکی از آن مشکلات است و پرداختن به آن دارای اولویت است در میان دلایل مختلف برای ثبات کارکنان، کیفیت زندگی کاری یکی از آنهاست. کیفیت زندگی کاری ، یک ساختار چند بعدی است که بوسیله متغیر های زیادی تحت تاثیر قرار می گیرد .
هدف: توسعه یک مقیاس معتبر و قابل اعتماد با توجه به ابعاد گسترده کیفیت زندگی کاری کارمندان در کارخانه های کوچک و متوسط در کارناتاکا هند .
روش: بررسی ها با استفاده از پرسشنامه در میان 1092 کارمند که در کارخانه های مکانیکی فعالیت می کنند انجام شده است . جمع آوری داده ها و تحلیل مولفه های اصلی با استفاده از نرم افزار SPSS16 انجام شده است
نتیجه گیری: 9 بعد قابل توجه در تحلیل عوامل شناسایی شد: محیط کاری ، جو و فرهنگ سازمانی ، ارتباط و همکاری ، جبران خسارت و پاداش ، آموزش و پیشرفت ، امکانات ، امنیت شغلی و رضایت شغلی ، استقلال کاری و منابع کافی. تجزیه و تحلیل های بیشتر نشان می دهد که این 9 بعد با هم ، 24/82٪ کل واریانس را توضیح می دهند.
کلمات کلیدی : کیفیت زندگی کاری | شرکت های معمولی | ابعاد کیفیت زندگی کاری
مقاله ترجمه شده
5 تعامل با انجمن برند آنلاین، توسعه مقیاس و اعتبارسنجی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 23
در برابر نیاز به ارتباط با مشتری¬ها، برندهای بزرگ دنیا برای پیشرفت و توسعه، اجتماعاتی را برای تعامل با مشتری از طریق خدمات آنلاین ایجاد کردند. بر خلاف اقبال گسترده، اطلاعات کمی در مورد اینکه چه چیزی مشتری¬ها را ترغیب به شرکت مداوم در این اجتماعات می¬کند وجود دارد. طی 6 تحقیق، ما آزمایش و تست¬هایی برای نوع شناسی این کسب و کار اجتماعات آنلاین برندها ( به‌طور مثال انگیزه¬های رقابتی و فوری داخلی برای ادامه دادن به این تعامل با اجتماع آنلاین برندها) انجام دادیم. ما 11 انگیزه مستقل و آزمایش پیش¬بینی مقیاس قدرت برای شرکت در این اجتماعات را شناسایی کردیم. این تحقیق اطلاعات پالایش شده مورد نیاز از مفاهیم جداگانه و عملیاتی کسب و کار در مقالات را تهیه کرده است. در نتیجه، محققان هم اکنون می¬توانند روی ابعاد گوناگون انگیزشی که به مهم‌ترین نحو با تحقیق خود هماهنگ باشد، تکیه و اعتماد کنند و به تحقیقات آینده نیز این تنوع را اضافه کنند. نتایج به مدیران بینش جدیدی در مورد ابعاد گوناگون تعامل در اجتماعات آنلاین برندها می‌بخشد. کلمات کلیدی: انجمن برند آنلاین، توسعه مقیاس، برندسازی، انگیزه های مصرف کننده، جامعه برند.
مقاله ترجمه شده
6 اندازه گیری اعتبار برند مبتنی بر مصرف کننده
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
مصرف کنندگان مدرن، از برند برای اعتبار بخشیدن به خود و اتصال مجدد مکان، زمان، فرهنگ و و دیگر موارد به هم استفاده می کنند. اگرچه پژوهش های قبلی نشان داده است که مصرف کنندگان به منظور اعتبار بخشیدن به اشیا مارک دار طف وسیعی از نشانه ها را استفاده می کنند، هیچ مقیاسی برای اندازه گیری اعتبار برند وجود ندارد. برمبنای متون موجود،این مقاله با استفاده از روش های کمی روانی نیرومند، اندازه گیری اعتبار برند از دیدگاه مصرف کننده را توسعه داده است. یافته ها نشان می دهد که درمیان همگرایی ، تفکیک و اعتبار پیشگویانه و 14 آیتم ارائه شده، سه عامل اول که با نام های تعهد کیفیت، صداقت و میراث برچسب گذاری شده اند، با ایجاد برند با اعتبار بالاتر مطابقت دارند. این مطالعه درک ما را از اعتبار افزایش می دهد. علاوه بر این، ابزاری را فراهم می کند تا اثربخشی تصمیمات استراتژیک طراحی شده برای برند معتبر برای مصرف کنندگان را ارزیابی کنیم. محدودیت ها و جهت گیری ها برای تحقیقات آینده مورد بحث قرار گرفته اند. کلمات کلیدی: اعتبار، برندسازی، رفتار مصرف کننده، توسعه مقیاس
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer