دانلود و نمایش مقالات مرتبط با حافظه مشترک::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - حافظه مشترک

تعداد مقالات یافته شده: 3
ردیف عنوان نوع
1 متد های موازی جدید برای کاوش قواعد انجمنی در سیستم های حافظه مشترک چند هسته ای
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 47
کاوش قواعد انجمنی یا ARM در داده کاوی با برنامه های عملی یک امر مهم محسوب میشود. متد های فعلی برای کاوش قواعد انجمنی بری انواع پایگاه داده های مختلف عملکرد های ناپایدار و عدم استفاده بهینه از مزایا ی ماشین های حافظه مشترک چند هسته ای را نشان داه است .در این مقاله ما بوسیله ارایه یک مدل جدید موازی در جهت پیدا کردن الگو های مکرر -محاسباتی ترین فاز ARM را مورد بررسی قرار می دهیم .متد ارایه شده ما به اصطلاح SHaFEMدو استراتژی کاوش را ترکیب کرده و مناسبت ترین آن را به هر یک از زیر مجموعه داده های پایگاه داده در خصوص سازگاری کارآمد مشخصه های داده و اجرای سریع در هر دو پایگاه داده های متراکم و پراکنده اعمال میکند .در ضمن طراحی بدون قفل ما نیاز به همگام سازی را به حداقل رسانده و به منظور افرایش مقیاس پذیری استقلال داده ها را حداکثر می رساند .ساختار جدید به خوبی خود را با زمان بندی شغالی داینامیکی پیوند میدهد که نتیجه بارگذاری متعادل روی معماری حافظه های مشترک چند هسته ای می باشد. ما متد SHaFEM را روی سرور های چند سوکتی ۱۲ هسته ای ارزیابی کرده ایم و دست یافتیم که متد ما ۵ برابرا سریع تر اجرا شده و ۷ برابر کمتر از تکنولوزی های جدید متد موازی حافظه را مصرف میکند .برای برخی از موارد آزمون در مقایسه با متد های ذکر شده متد SHaFEM می تواند 4.9 دهم از زمان اجرا را صرفه جویی کند .
کلمات کلیدی: کاوش الگوی مکرر | چند هسته ای | حافظه مشترک | کاوش قوانین انجمنی | الگوریتم موازی | پایگاه های داده
مقاله ترجمه شده
2 مروری بر ارتباطات در سیستم عامل CHORUS
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
یک تفاوت مهم بین یک سیستم توزیع شده و یک سیستم تک پردازشگر ارتباط بین فرآیندهای آن است. سیستم های تک پردازشگر از حافظه مشترک استفاده میکنند اما سیستم های توزیع شده بدون حافظه مشترک هستند. ارتباطات بین فرآیندها (IPC)قلب تپنده یک سیستم توزیع شده است که راه های مختلفی برای آن وجود دارد. ارتباطات در سیستم های توزیع شده توسط تبادل پیغام ها پیاده سازی میشود که دشوارتر از بکارگیری عملیات های پایه بر اساس حافظه مشترک در سیستم های تک پردازشگر است. در سیستم توزیع شده سه مدل ارتباطی اصلی فراخوانی روال راه دور (RPC)ارتباطات پیام گرا و ارتباطات جریان گرا وجود دارد. نمونه ای اساسی از ارتباطات در Chorusنیز بر اساس مبادله پیام است. در آغاز و در ورژن 1، زمانی که جستجو بر چند پردازی متمرکز شده بود، استفاده از حافظه داخلی به عنوان الگوی ارتباطات در نظر گرفته شد اما چون به اندازه کافی عمومی نبود رد شدRPC و ارسال ناهمزمان در سیستم عاملChorus ارائه شده است.
واژه های كلیدی: سیستم توزیع شده، ارتباطاتRPC پیام.Chorus
مقاله کنفرانسی فارسی
3 بررسی کارایی و تسریع اشعه به صورت موازی با تکنیک حافظه مشترک و تبادل پیام
سال انتشار: 1391 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10
یکی از محدودیت‌ها و معضلات استفاده از کامپیوتر در کارهای گرافیکی، داده‌های حکیمان و بالا بودن زمان پردازش داده‌ها در بسیاری از پردازش هافبک کاربردهای گرافیکی می‌باشد . بنابراین نیازمند روش‌هایی هستیم که داده‌های گرافیکی بسیار زیادی را در زمانی معقول پردازش نماینده. پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر در عصر حاضر استفاده از سیستم‌های کامپیوتری موازی را در بسیاری از زمینه‌ها مقدور بوده است در این مقاله به بررسی رد پای اشعه به صورت موازی با استفاده از سیستم‌های حافظه توزیع شده و حافظ اشتراکی به ترتیب با استفاده از MPI و OpenMP توسط یک راه‌حل شیئی که را با استفاده از زبان C++ پرداخته شده که نتیجه به‌دست‌آمده نشان دهنده تسریع خطی بوده است. سپس یک مدل تحلیل کارائیب با تجزیه و تحلیل پیچیدگی زمان و حافظ ارائه شده است .
کلیدواژه‌ها: گرافیک کامپیوتری، برنامه‌نویسی موازی، ردیابی اشعه
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer