دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دانلود مقاله اینترنت اشیاء با ترجمه فارسی::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دانلود مقاله اینترنت اشیاء با ترجمه فارسی

تعداد مقالات یافته شده: 26
ردیف عنوان نوع
1 IFCIot: الگوی معماری یکپارچه اینترنت اشیا بر بستر ابر مه آلود
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
در این مقاله یک الگوی معماری جدید یکپارچه برای اینترت اشیا بر بستر ابر مه آلود (IFCIoT) پیشنهاد می دهیم که ارتقاط عملکرد، بهره وری انرژی، کاهش تاخیر ، زمان واکنش سریع تر، مقیاس پذیری و دقت بهتر موقیت یابی را برای کابردهای آتی اینترنت اشیا (IoT) به ارمغان می آورد. نودهای مه (مانند سرورهای مرزی ، روترهای هوشمند و ایستگاه های پایه ) درخواست های مربوط به تخلیه محاسبات و داده سنجش شده از دستگاه های مختلف اینترنت اشیا را دریافت می کند. به منظور ارتقا کارآیی، بهره وری انرژی و پاسخگویی آنی برنامه ها، ساختار نود مه آلود (fog) قابل پیکربندی و لایه بندی شده (سرور مرزی) را پیشنهاد می دهیم که مشخصات برنامه ها را مور تجزیه و تحلیل قرار می دهد و منابع ساختار را برای تطابق بهتر با درخواست های اوج حجم کاری مورد پیکربندی مجدد قرار می دهد. لایه های این ساختار نود مه آلود شامل لایه برنامه ، لایه تجزیه و تحلیل ترافیک ، لایه مجازی سازی ، لایه پیکربندی مجدد و لایه سخت افزار است. این ساختار لایه ای سبب تسهیل انتزاع و پیاده سازی الگوی رایانش مه آلود می شود که در طبعیت توزیع شده است و به صورتی است که سازندگان مختلف (مانند ارائه دهندگان برنامه ها، خدمات، داده و محتوا) را در بر می گیرد. همچنین کاربردهای بالقوه ساختار IFCIoT مانند شهرهای هوشمند، سیستم های حمل و نقل هوشمند، نقشه های موقعیت یابی آب و هوایی و نظارت محیطی و تجزیه و تحلیل و کنترل لحظه ای داده های کشاورزی را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهیم.
عبارت های شاخص: رایانش مه آلود | رایانش مرزی | اینترنت اشیا | معماری با قابلیت پیکربندی مجدد | شبکه دسترسی رادیویی
مقاله ترجمه شده
2 اکنون همه با هم : ایمن سازی اینترنت اشیاء
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15
IoT ، کلید بیشتر پروژه های تبدیل دیجیتال است - آیا شبکه شما آماده است؟
اینترنت اشیاء نقطه عطفی جدیدی بر روی شبکه قرار می دهد، اما هنوز امنیت IoT در روزهای اولیه است. IT به یک شبکه نیاز دارد که بتواند در حالی که به طور فعال در تأمین امنیت کل محیط کار شرکت می کند؛ تعداد زیادی دستگاه مانند نیاز کسب و کار را در هر جا که به آن نیاز است، پشتیبانی کند.
اهداف اصلی طرح:
● شرکت هایی موفق در ترمیم دیجیتال ، بیشتر از IoT استفاده می کنند. بیش از 31٪ رهبران در تبدیل دیجیتال از IoT استفاده می کنند.
● مخارج امنیت بیشتر شرکت ها در سال 2017 به صورت متمرکز تحلیل میشود. تقریبا 80 درصد مخارج شرکت ها در سال 2017 ، امنیت بالاتری دارد و به طور متوسط 42 درصد افزایش می یابند و آنالیز و شناسایی تهدیدها جزو اهداف بلندمدت هستند.
● دید و امنیت باید در همه جا باشد. دستگاه های IoT می توانند در هر نقطه از شبکه باشند و ممکن است حرکت کنند؛ شبکه های محوطه و شاخه ای به این پیچیدگی کمک می کنند
مقاله ترجمه شده
3 روش مسیریابی آگاه از متن براي اينترنت اشياء
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
در اين مقاله ما يك روش مسيريابي آگاه از متن براي هوشمندانه ي جديد مربوط به ساختار (CAR) را ارائه داده ايم كه از ابر به عنوان يك سطح اضافه در پردازش مربوط به اطلاعات درخواستي استفاده مي كند و مي تواند باعث بهبود و پيشرفت عملكرد شبكه از لحاظ ارائه ي اطلاعات شود . ارائه ي اطلاعات در بخش اينترنت مرتبط با كارها تا حد زيادي به يك سري فاكتورها مثل ميزان حجم اطلاعات، تاخيرات درون شبكه اي در دو بخش انتهايي و زمان تنظيم بستگي دارد . روش CAR تا حد زيادي مدل واكنشي كنوني در برابر تقاضا را افزايش داده است مخصوصا در زماني كه حجم اطلاعاتي مبادله شده ي شبكه اي افزايش مي يابد و اطلاعات از منبع اوليه به سمت مقصد و در ساختار گروه به گروه ارسال مي شود. هدف ما در اين مقاله به شكل خاص نشان دادن منافع وجود سرورهاي هوشمند مركزي ساختاري و در ساختار ابري و در افزايش تجارب نهايي كاربران است . آن شرايط مقصد و مبدا را در نظر مي گيرد از لحاظ مواردي چون حجم اطلاعات، تاخير، ظرفيت ارتباطي و همچنين كاربردهاي موجود بر روي ابزارهاي عملكردي . شبيه سازي هاي بسياري در اين زمينه صورت گرفته است و نتايج بدست آمده نشان دهنده ي بهره روي روش ما در برابر ديگر روش هاي رقابتي و از لحاظ تاخيرهاي شبكه اي و نسبت ارسال مجموعه ي اطلاعاتي است .
کلمات كليدي : تحویل داده ها | اينترنت اشياء (IoT) | ابزارهاي هوشمند موجود و حاضر| شبكه هاي بي سيم
مقاله ترجمه شده
4 اینترنت اشیا : چالش های امنیتی برای شبکه های نسل اینده
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
اینترنت اشیاء (LoT ) رواج زیادی در زمینه ی شبکه , پیدا کرده است . ورژن اینترنت اشیا و یا IoT , اتصال روزانه (که دارای توانایی سنجش و تحریک) به اینترنت است. که ممکن است به انسان مربوط باشد یا حتی ممکن است به انسان ها مربوط نباشد . رشته ی IoT هنوز هم در حال تکمیل است و مسائل نامحدودی پیش روی ان قرار دارد . ما کارمان را بر اساس مسائل مربوط به امنیت پیگیری میکنیم . از انجا که دستگاه ها دارای قدرت محاسباتی کم و حافظه پایین هستند , مکانیزم های امنیتی موجود (که یک ضرورت است)باید بر این اساس , بهینه سازی شود و یا یک رویکرد با پیشینه ی خوب پیگیری شود . این مقاله بر امنیت جنبه های اینترنت اشیا متمرکز است . ما بیشتر در مورد چالش های موجود در این رشته نیز بحث میکنیم .
کلمات کلیدی : اینترنت اشیا | چالش های امنیتی | شبکه های نسل بعد
مقاله ترجمه شده
5 فن آوری های صنعتی و کاربردهای آنها برای اینترنت اشیاء
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
اخیرأ ، پیشرفت گسترده ای در شبکه های حسگر بی سیم (WSN) ، سنسورهای جاسازی شده و کم هزینه صورت گرفته که قوی تر شدن اینترنت صنعتی از اشیاء(IIOT) را پرورش داده است . IIOT تحریک مستقیم و حرکت برای به روز کردن صنعتی شدن است ، برای مثال ، صنعت 4.0 ، با حمایت فن آوریهای در حال ظهور ، IIOT قادر به اخذ اطلاعات از حسگرها و اشیاء گوناگون است که به طور ایمن خواندن سنسور را به مراکز داده مبتنی بر – توده انبوه ارسال میکنند و به طور یکپارچه پارامترهای کارخانه ای را از طریق یک سیستم حلقهء بسته تنظیم میکند. IIOT میتواند به طور مؤثر شکست ها را شناسایی کرده و فرایندهای نگهداری را شروع کند، و به صورت خودگردان به تغییرات غیرمنتظره در تولید واکنش نشان دهد. با این حال، این عمل در جهت اخذ چنین حالتی بسیار چالش برانگیز است که به طور معنایی داده ها را تحلیل کرده و در یک شیوه جامع از ابزار همگنِ با سنسور گسترش دهد ( برای مثال ، تجهیزات صنعتی ، خطوط مونتاژ ، و کامیونهای حمل و نقل)، چراکه ابزارهای ارزیابی کننده، پروتکلهای جمع آوری شده ؛ API های استاندرد و راهبردهای امنیتی در آن بسیار نایاب است.
مقاله ترجمه شده
6 بهره برداری از فن آوری اینترنت اشیاء برای بهبود بهداشت خانه های هوشمند از طریق شناسایی بیمار و تشخیص احساسات
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 43
در حال حاضر، تعداد رو به افزایش بیمارانی که در خانه تحت درمان هستند به طور عمده در کشورهایی مانند ژاپن، ایالات متحده آمریکا و اروپا است. همچنین، تعداد افراد مسن به طور چشمگیری در پانزده سال گذشته افزایش پیدا کرده و این افراد اغلب در خانه تحت درمان قرار می گیرند و گاهی اوقات وارد شرایط بحرانی می شوند که ممکن است مستلزم کمک باشد (برای مثال، تصادف یا افسرگی). پیشرفت در محاسبات فراگیر و اینترنت اشیا (IoT) تجهیزات کارآمد و ارزانی فراهم کرده که شامل ارتباطات بی سیم و دوربین ها، مانند تلفن های هوشمند و یا دستگاه های جاسازی شده مانند Raspberry Pi می باشد. محاسبات جاسازی شده به کارگیری خانه های بهداشت هوشمند (HSH) را امکان پذیر می کند که می تواند موجب بهبود درمان پزشکی در منزل شود. استفاده از دوربین و پردازش تصویر در اینترنت اشیا هنوز هم به طور کامل در ادبیات مورد بررسی قرار نگرفته، به ویژه در زمینه ی HSH. اگر چه استفاده از تصاویر به طور گسترده ای برای رسیدگی به مسائلی از قبیل ایمنی و نظارت در خانه مورد استفاده قرار گرفته، برای کمک به بیماران و / یا افراد مسن به عنوان بخشی از سیستم مراقبت در خانه کمتر به کار گرفته شده است. به نظر ما، این تصاویر می تواند به پرستاران یا مراقبان برای رسیدگی به بیماران نیازمند کمک به موقع کمک کرده و اجرای آن توسط فن آوری های اینترنت اشیا می تواند بسیار آسان و ارزان باشد. این مقاله به بررسی استفاده از تصاویر بیمار و تشخیص عاطفی برای کمک به بیماران و افراد مسن در زمینه مراقبت های بهداشتی در خانه می پردازد. همچنین ادبیات موجود را مورد بحث قرار داده و نشان می دهیم که بیشتر مطالعات انجام شده در این زمینه از تصاویر به منظور نظارت بر بیماران استفاده نمی کنند. علاوه بر این، مطالعات اندکی وجود دارند که حالت روحی بیمار را در نظر گرفته باشند که برای بازیابی آنها از بیماری بسیار مهم است. در نهایت، نمونه ی خود را طراحی می کنیم که بر اساس سیستم های عامل متعدد برای محاسبات بوده و نتایجی را ارائه می کنیم که نشان دهنده ی عملی بودن رویکرد ما هستند.
کلمات کلیدی: خانه های هوشمند | سلامت الکترونیک | اینترنت اشیاء | تشخیص چهره | تشخیص احساسات
مقاله ترجمه شده
7 مدل پیش بینی با سرریز کم و دقت بالا برای جستجوی حسگر مبتنی بر محتوا در اینترنت اشیاء
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15
افزایش تعداد حسگرهای متصل به اینترنت ، آینده ی سرویس جستجوی حسگر را ارتقا داده است. برای دسترسی به تمام اشیاء موجود برای یافتن نتایج حسگر در سرریز بزرگ مخابراتی، یک مدل پیش بینی با سرریز کم و با دقت بالا(LHPM) برای افزایش دادن راندمان جستجو حسگر پیشنهاد شده است. ما روشی تقریبی برای کاهش دادن هزینه انرژی مربوطه طراحی می کنیم. سپس یک روش پیش بینی چند مرحله ای برای برآورد صحیح حالت حسگر پیشنهاد شده است. علاوه بر این، یک روش رتبه بندی حسگر برای ارزیابی احتمالات تطبیق حسگر پیشنهاد شده است تا اینکه سرریز مخابراتی فرایند جستجو کاهش یابد. نتایج شبیه سازی ، تاییدیه مدل پیش بینی پیشنهادی در زمینه جستجو حسگر مبتنی بر محتوا را اثبات می کند.
کلمات کلیدی: اینترنت اشیاء | جست و جوی حسگر | مدل پیش بینی | رتبه بندی حسگر
مقاله ترجمه شده
8 بررسی مسائل امنیتی و حریم خصوصی در اینترنت اشیا
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
این مقاله، یک بررسی کلی از تمام مسائل امنیتی موجود در اینترنت اشیا (IOT) بهمراه تجزیه و تحلیل مسائل حریم خصوصی است که کاربران نهایی ممکن است در نتیجه گسترش IOT با آن مواجه شوند. بخش اعظم این تحقیق بر حفره های امنیتی ناشی از تکنولوژی های مبادله اطلاعات که در اینترنت اشیا استفاده میشوند، تمرکز دارد. در این مقاله به هیچ اقدام متقابلی در مقابله با اشکالات امنیتی که مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند اشاره نشده است.
کلمات کلیدی: انکار سرویس | شناسایی فرکانس رادیویی | شبکه های حسگر بی سیم | اینترنت اشیا | حمله ی DDOS.
مقاله ترجمه شده
9 تهدیدات امنیتی در حال ظهور و جنگ الکترنیکی (اقدام متقابل ) در اینترنت اشیا
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
اینترنت اشیا , به اینترنت آینده تنوع بخشیده و توجه همگان را به خودش جلب کرده است . با متصل شدن gadgets های بیشتر و بیشتر (به عنوان مثال چیزها) به اینترنت، حجم بسیار عظیمی از تبادل داده ها , به مرز بی سابقه ای میرسد . حفظ حریم خصوصی به علت تبادل اطلاعات حساس و خصوصی بین اشیا ، یک نگرانی عمده است. در میان بسیاری از مسائل مهم، مقیاس پذیری، شفافیت، و قابلیت اطمینان به عنوان چالش های جدیدی در نظر گرفته میشوند که اینترنت اشیا را از اینترنت معمولی متمایز کرده است .ما در این مقاله، حالات ارتباطات اینترنت اشیا در نظر میگیریم و تهدیدها، عدم اعتماد، پیش رو را در مقیاس بزر گ میسنجیم. برای مقابله با این چالش های جدید، معماری امنیتی متعارف بازبینی خواهد شد. به طور خاص، طرح مختلف احراز هویت برای اطمینان از محرمانه بودن و یکپارچگی داده های مبادله شده , بررسی خواهد شد .
دسته بندی ها و توصیفگرهای موضوعی:
K.6.5 [مدیریت کامپیوتر و سیستم اطلاعات]: امنیت و حفاظت - احراز هویت.
کلید واژه ها :اینترنت اشیا | امنیت | حریم خصوصی | ارتباطات | احراز هویت
مقاله ترجمه شده
10 طراحی معماری اینترنت اشیاء بر اساس محاسبات ابری
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10
اهمیت و توسعه استفاده از اینترنت زنجیره صنعت اشیاء بحث شده است. ایده ها و روش های اساسی ترکیبی محاسبات ابری و اینترنت اشیاءتوصیف شده اند. همراه با محاسبات ابری، اینترنت یکپارچه چارچوب سیستم مدیریت عملیات اشیاء ایجاد شده است. چارچوب لایه میان افزار پلت فرم جدید از تکنولوژی محاسبات ابری، که تا حد زیادی بهره وری عملیاتی اینترنت اشیاء را بهبود می بخشد، استفاده می کند. بر اساس چارچوب تجارت اینترنت اشیاء، طرح عملیات ساخت و ساز پلت فرم ارائه شده است، می تواند به عنوان مرجع ساخت و ساز طراحی پلت فرم اینترنت اشیاء استفاده شود.
کلمات کلیدی: اینترنت اشیاء | پردازش ابری | طراحی پلت فرم
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer