دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دانلود مقاله تجارت الکترونیک با ترجمه فارسی::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دانلود مقاله تجارت الکترونیک با ترجمه فارسی

تعداد مقالات یافته شده: 23
ردیف عنوان نوع
1 ابعاد بالقوه برای یک مدل کیفیت خدمات دولت الکترونیک محلی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
یکی از چالشهای اصلی در زمینه شکلهای مختلف دولت الکترونیک، تامین یک سرویس همگانی کیفیت است. در زمینه دولت الکترونیک محلی، مسئولان محلی ، یک سازگاری بین ویژگیهای خدمات همگانی و خصوصیات جوامع محلی ایجاد می کنند که به جمعیت آن محله اجازه میدهد تا اولویت های خود را تعریف کنند که این اولویتها بسته به عناصر هدف و بالطبع عناصر ذهنی، از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است. کیفیت این خدمات در شکل الکترونیکشان، بایستی مورد تحلیل قرار گرفته و جهت تعریف و ساخت یک راهبُرد که توانایی بهبود خدمات ارائه شده و در نتیجه افزایش میزان رضایت مندی مراجعین را داشته باشد، مورد بررسی قرار گیرند. در مقاله حاضر، ما لیستی اولیه که شامل سی بُعد محتلف از یک مدل کیفیت دولت الکترونیک محلی است را بر پایه مطالعات قبلی ارائه می کنیم و هفده رویکرد را برای کیفیت خدمات الکترونیکی دولتی مورد تحلیل قرار داده و نیز مطالعه ای تجربی که با کارشناسان و کاربران خدمات دولتی محلی، سرو کار دارد، ارائه خواهد شد.
کلمات کلیدی: دولت الکترونیک | خدمات الکترونیک | خدمات با کیفیت | مدیریت عمومی | دولت محلی
مقاله ترجمه شده
2 بررسی گزارشات مربوط به مدل های کسب و کار الکترونیکی ارائه شده از دیدگاه ایجاد ارزش
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
مدل کسب و کار یعنی شناخت انتزاعی و عقلانی چگونگی ایجاد شرکت ، ارزش تعیین شده برای آن شرکت و کسب رقابتی برای شرکت از دیدگاه ایجاد ارزش. این مقاله نشان می دهد که دیدگاه تحقیقاتی مدل های ارائه شده در زمینه کسب و کار بر مبنای تجارت الکترونیک اغلب بر ایجاد ارزش متمرکز است و به دو دسته طبقه بندی می شود: مدل EBMO و مدل ارزش 〖e 〗^3. ما در مورد این دو طبقه بندی به منظور کسب فهم بهتری از پیشرفت های اخیر در زمینه مدل کسب و کاری بر مبنای تجارت الکترونیک بحث خواهیم کرد.
کلمات کلیدی: ایجاد ارزش | تجارت الکترونیک | مدل کسب و کار الکترونیک | مدل ارائه
مقاله ترجمه شده
3 مروری بر بسترهای خرید گروهی برای مدیریت درآمد رستوران
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
از آنجایی که رستورنها به دنبال درآمد حداکثری هستند، استفاده از ظرفیت های رستوران، یک نگرانی عمده برای آنها ست ،چون میزهای خالی رستورانها که الزاما" نشانگر از دست رفتن درآمد هستند، نمی توانند برای استفاده در روزهای دیگر ذخیره شوند. یک نوع جدید تجارت اجتماعی با نام بستر های خرید گروهی، به موفقیت زیادی در زمینه جذب مشتریان جدید و افزایش تردد و شلوغی فروشگاهها دست یافته است. این تحقیق تلاش می کند تا روی چگونگی استفاده رستورانها از بسترهای خرید گروهی به عنوان یک ابزار مدیریت درآمد بحث کند و ویژگیهای کلیدی این ابزار را که به رستورانها کمک می کنند تا فروش ها و درآمدهای جدیدی از این طریق تولید کنند، شناسایی کند.
کلمات کلیدی: خرید گروهی | تجارت اجتماعی | مدیریت درآمد رستوران | کانال توزیع
مقاله ترجمه شده
4 سیستم پیشنهاد کننده تجارت الکترونیکی با استفاده از معیارهای فروشگاه های تخصصی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
در سالهای اخیر استفاده از سایتهای خرید آنلاین، همانند آمازون و راکوتن ، افزایش یافته است. بسیاری از فروشگاه ها در حال حاضر فروشگاههای آنلاین همراه با دسته ای از اقلام فروشگاه را که معرف استفاده های مختلف مورد نظر است، ارائه می نمایند. برای مثال، یک چراغ قوه ممکن است برای کمپینگ (اردو زدن) یا شرایط اضطراری استفاده شود، بنابراین میتواند در فروشگاه تحت مقوله هایی همانند "خارج از منزل" یا " اقلام ضروری" ذکر شود. در این مقاله، هدف ما ایجاد سیستمی پیشنهاد کننده برای فروشگاه های تخصصی بر مبنای نظرات در مورد اقلام بررسی شده توسط کاربران است. در ابتدا نظرات در مورد اقلام بررسی شده را با استفاده از ساختارهای دسته بندی فروشگاه های آنلاین استخراج میکنیم. پس از آن، ساختارهای دسته بندی و انتخاب محصولات برای تعیین فروشگاه های تخصصی را آنالیز میکنیم.
کلمات کلیدی: ساختار دسته بندی | مرتبه ی تخصص | تجارت الکترونیکی | معیار ارزشیابی | خرید آنلاین | سیستم پیشنهاد کننده
مقاله ترجمه شده
5 تبلیغات سیار : دورنمای تغییرات در صنعت تبلیغات
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 45
همان طور که تبلیغات سیار به رشد و گسترش خود ادامه دادند یک پلتفرم جدید تبلیغاتی معروف به تبلیغات سیار و یا به اصطلاح تبلیغات سیار ظهور یافت . این حوزه مطالعاتی فاکتور هایی را کاوش میکند که نگرش رفتاری مصرف کنندگان برای استفاده از تبلیغات سیار بوسیله پیشنهاد یک نظریه یکپارچه مقبولیت و استفاده از مدل تکنولوژی UTAUT با نوآوری های شخصی در فناوری اطلاعات PIIT -ملاحظات برخورداری PEJ و مهارت های سیار MS را تحت تاثیر قرار میدهد. استفاده از مدل سازی معادلات ساختاری حد اقل مربعات جزیی PLS-SEm جهت بررسی اندازه نمونه ای از ۲۷۱ پاسخ دهنده یافته ها اشکار میکنند که همه سازه ها در UTAUT اثراتی چشمگیر و مثبتی روی BI دارند .علاوه بر این نیز نتایج مربوطه، MS را به عنوان یک عامل تعیین کننده اصلی انتظارات کارایی PE انتظارات تلاش EE و PEJ تحت حمایت دارند .از نقطه نظر متغیر های کنترل، جنسیت و تجربه به عنوان عواملی که اثرات مخدوش کننده ای رو BI در خصوص استفاده تبلیغات سیار ندارند یافت شدند.مدل تحقیقاتی می تواند بینش های سودمند را برای پژوهشگران و بازاریابان موبایل در جهت تسهیل رشد تبلیغات سیار در حیطه بازار مویابل را فراهم آورد .اعانه های کاربردی مطالعه اطلاعات مفیدی را برای پژوهشگران و بازاریابان موبایل در خصوص تسهیل رشد تبلیغت سیار و حیطه بازار موبایل را فراهم می آورد .
کلید واژه ها : تبلیغات سیار | نظریه یکپارچه مقبولیت و استفاده از تکنولوژی (UTAUT) | حداقل مربعات جزئی مدلسازی معادله ساختاری (PLS-SEM)
مقاله ترجمه شده
6 پذیرش بانکداری تلفن همراه: مروری بر ادبیات
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
تجارت الکترونیکی (e-commerce) همچنان تأثیر عمیقی بر محیط کسب و کار جهانی دارد، اما فناوری‌ها و برنامه‌های کاربردی، بیشتر شروع به تمرکز بر روی محاسبه گرهای همراه، وب وایرلس (وب بی سیم)، و تجارت همراه (mobile commerce) کرده‌اند. در این زمینه، بانکداری تلفن همراه (همراه بانک) به عنوان یک کانال مهم توزیع پدید آمد و تا کنون تحقیقات قابل ملاحظه ای در خصوص پذیرش آن صورت گرفته است. با این حال، این جریان تحقیقات فاقد یک نقشه‌ی راه یا دستور کار روشن و شفاف بوده است. بنابراین، مقاله‌ی حاضر به تجزیه و تحلیل مطالعات موجود از پذیرش همرا بانک پرداخته و آنها را با هم تلفیق می‌کند و اقدام به نگاشت تئوری‌های عمده‌ای می‌کند که محققان از آنها جهت پیش بینی مقاصد مصرف کنندگان در پذیرش همراه بانک استفاده کرده‌اند. یافته‌ها حاکی از آن است که ادبیات پذیرش همراه بانک با آنکه متکی بر الگوی مقبولیت/پذیرش فناوری و اصلاحات آن است اما پراکنده می‌باشد. این یافته‌ها نشان می‌دهد که سازگاری (با سبک زندگی ودستگاه)، سودمندی درک شده، و نگرش مهمترین محرکان انگیزه جهت پذیرش خدمات همراه بانک در کشورهای پیشرفته و کشورهای در حال توسعه محسوب می‌شوند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که ادبیات موجود اندک باشد چون در کشورهای در حال توسعه تمرکز محدود به اس ام اس بانک بوده و در عمل هیچ مطالعه ای در خصوص استفاده از برنامه‌های کاربردی همراه بانک از طریق گوشی‌های هوشمند یا تبلت صورت نگرفته است و یا پیامدهای چنین استفاده‌هایی مورد بررسی واقع نشده است. این مطالعه برای ادامه‌ی تحقیقات در حوزه‌ی بانکداری تلفن همراه، توصیه‌ها و پیشنهادات چندی ارائه می‌دهد.
کلمات کلیدی: مروری بر ادبیات، بانکداری موبایل، همرا بانک (M-banking)، پذیرش بانکداری موبایل، الگوی مقبولیت/پذیرش فناوری
مقاله ترجمه شده
7 نقش فاکتورهای امنیت، طراحی و محتوا برروی اعتماد مصرف کننده در تجارت سیار
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
ایجاد اعتماد در مشتری فرایندی است که با شیوه های تجارت و تکنولوژی سروکار دارد. جلب اعتماد مشتری در تجارت سیار امری خاص است و تاثیری عمده برروی رفتار تصمیم گیری مصرف کننده دارد. یک وب سایت مطمئن می تواند تجارت سیار را با مزایای رقابتیِ قدرتمند فراهم نماید و عوامل مختلفی برروی فرایندِ پیچیدۀ کسب اعتماد مشتری در وب سایت تجارت سیارتاثیر می گذارند. ارزیابی آن عوامل در تصیمیم گیری دربارۀ انتخاب وب سایت شاپینگیِ آنلاین حائز اهمیت است. این تحقیق برروی فاکتورهای امنیت، طراحی و محتوا که اعتماد مصرف کننده را در وب سایت های تجارت سیار تحت تاثیر قرار می دهند تمرکز دارد. اهداف این مقاله بیانِ سطح اهمیت واقعیِ فاکتورهای اعتماد برروی اعتماد مشتریان و تصمیم گیری در انتخاب وب سایتی مطمئن و مناسب است. جهت نیل به اهداف این تحقیق، فرایند تحلیل شبکه (ANP) از روش های تصمیم گیری چندمعیاره (MCDM) و منطق فازی از روش های هوش مصنوعی (AI) مورد استفاده قرار می گیرند. با درنظر گرفقتنِ روابط میانِ فاکتورهای اعتماد، ANP جهت انتخاب وب سایت مناسب برای تجارت سیار بکار گرفقته می شود. سپس، با استفاده از نظریه مجموعه فازی، یک سیستم استنتاج فازی (FIS) برای تشخیص سطح اهمیت واقعیِ این فاکتورها ایجاد می شود. نتیجۀ سیستم تصمیم گیری مطرح شده به مدیران وب سایت های خرید و فروش تامین کنندگان نرم افزاری در تعیین سطح اعتمادِ وب سایت هایشان کمک می کند و بطور موثر به آنها اجازۀ اصلاح کیفیتِ وب سایت را می دهد.
کلمات کلیدی: فرایند تحلیل شبکه | منطق فازی | وب سایت های تجارت سیار | اعتماد | تصمیم گیری | خوشه بندی k-means
مقاله ترجمه شده
8 طراحی یک سیستم تصمیم یار برای قیمت گذاری تصادفی در تجارت الکترونیک
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
اینترنت کار خریداران آنلاین را بسیار راحت کرده است و فرصت بی¬سابقه¬ای برای خرده¬فروشان آنلاین فراهم آورده است تا مشتریان خود را بشناسند. دستیابی به قیمت مناسب به عنوان یکی از کلیدهای اصلی موفقیت تجارت الکترونیک شناخته شده است. هرچند برخی از خرده¬فروشان آنلاین از چند استراتژی قیمت¬گذاری شخصی برای ظرفیت یا موجودی کالاهای فاسدشدنی در برخی از صنایع استفاده کرده¬اند اما مقاومت مشتریان در برابر تبعیض قیمتی همچنان یکی از نگرانی¬های اصلی است. آیا می¬توان استراتژی¬های تبعیض قیمتی دیگری را طوری تدوین کرد که فروشندگان آنلاین بدون آن که نشان بدهند بین مشتریان خود تبعیض قائل شده¬اند محصولات بادوام استاندارد را بفروشند؟ قیمت¬گذاری تصادفی که در این مقاله ارائه شده است جزء این نوع استراتژی¬ها است. در این مقاله، چارچوبی را ارائه می¬کنیم که با وارد کردن چند ویژگی جدید به تجارت الکترونیک می¬توان از آن برای بررسی استراتژی قیمت¬گذاری تصادفی استفاده کرد. برای مثال به دلیل دسترسی آسان به اطلاعات قیمتی و هزینه بسیار پایین جستجو، عدم تقارن اطلاعات مربوط به قیمت محصولات در میان کاربران اینترنتی وجود ندارد. رفتار عهدشکنانه مشتریان نیز در نظر گرفته شده است. مشتریان آنلاین معمولاً تا یک دوره زمانی خاص برای خرید صبر می¬کنند. به طور خاص، تغییرات قیمتی خرده¬فروشان آنلاین را به صورت یک فرایند مارکوف مدل¬سازی کردیم که در آن قیمت به صورت تصادفی بین سطح بالا و پایین تغییر می¬کند. مشتریان استراتژیک بین خرید فوری با قیمت بالا و مطلوبیت آنی یا خرید آتی با قیمت پایین و مطلوبیت احتمالی و تنزیل¬شده دست به انتخاب می¬زنند. در این مقاله نشان می¬دهیم که استراتژی قیمت¬گذاری تصادفی همواره می¬تواند سود بیشتری نسبت به استراتژی قیمت¬گذاری ثابت ایجاد کند. آثار انتظار مشتریان و ضریب تخفیف بر قیمت بهینه و احتمال ترفیع بررسی شده است. در نهایت، نشان می¬دهیم که سود بهینه¬ای که خرده-فروش می¬تواند از مخفی کردن احتمال ترفیع کسب کند به مقدار ضریب تخفیف بستگی دارد.
کلیدواژه¬ها: تجارت الکترونیک | قیمت¬گذاری تصادفی | ترفیع | تبعیض قیمتی
مقاله ترجمه شده
9 نقش تعدیلی اعمال قدرت در تصمیم اتخاذ تجارت الکترونیک B2B
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
تجارت الکترونیک B2B (B2B EC) تکنولوژی‌ای است که ارتباط بین شرکا در کسب‌و کار را پشتیبانی می‌کند. در اتخاذ چنین تکنولوژی‌ای، اعمال قدرت نقش حیاتی دارد. استفاده از اعمال قدرتی که درک ناصحیحی از آن شده است، در B2B EC ممکن است خروجی‌های غیرواقعی و یا نادرستی تولید کند. متاسفانه، نقش اعمال قدرت تقریبا در ادبیات اتخاذ B2B EC نادیده گرفته شده است. در نتیجه، این مقاله با استفاده از تئوری وابستگی منابع (RDT) و تئوری انتشار نوآوری (DIT) در مورد تعامل بین برتری ویژگی‌های نوآوری و اعمال قدرت بحث می‌کند، و سپس به توضیح آن در اتخاذ B2B C می‌پردازد. این قضیه می‌تواند درک از اتخاذ B2B EC را بهبود بخشیده و به حل ناسازگاری یافته‌های موجود در نوشته‌های مربوطه (کارهای قبلی) کمک کند.
کلمات کلیدی: تصمیم اتخاذ | کسب‌وکار الکترونیکی | تجارت الکترونیک B2B | Jordan | اعمال قدرت
مقاله ترجمه شده
10 تحقیقی بر نوآوری مدل کسب و کار در دوره‌ی تجارت الکترونیک
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16
تجارت الکترونیک یک مدل کسب و کار جدید در جهان است؛ که تغییر بزرگی در وضعیت تولید در سر تاسر جهان بوجود آورده است. با پیشرفت سریع فناوری اطلاعات سازمانی و تکنولوژی اینترنت، تجارت الکترونیک به یک وسیله کلیدی برای رقابت سازمانی مدرن تبدیل شده است. در مواجهه با محدودیت فزاینده و شدید منابع و محیط تجارت الکترونیک با نرخ فزاینده موفقیت، نوآوری مدل کسب و کار متنوعی که ناشی از تجارت الکترونیک می‌باشند، به یک رقابت بازاری گرم تبدیل شده است. هم اکنون ایده‌ی SME ها برای کاهش هزینه‌ها و بهبود بهره‌وری آگاهی از طریق نوآوری مدل کسب و کار بطور چشم‌گیری افزایش یافته است. کارآفرینان، مروجان اصلی تجارت الکترونیک و نوآوری ندل مسب و کار هستند، تشویق و پشتیبانی دولت تضمین‌های سیاسی تجارت الکترونیک و نوآوری مدل کسب و کار هستند. تجارت الکترونیک و نوآوری مدل کسب و کار برای توسعه سرمایه‌گذاری و ترغیب برای اصلاح و بروزرسانی ساختار اقتصادی، مهم می‌باشد. بر این اساس ، این مقاله تاثیر محیط تجارت الکترونیک بر مدل کسب و کار سنتی شرکت، پایه‌های اقتصادی نوآوری مدل کسب و کار، مکانیزم‌های پویا و اندیشه ی نوآوری مدل کسب و کار را تحلیل می‌کند.
کلمات کلیدی: تجارت الکترونیک | مدل کسب و کار | نوآوری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer