دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دانلود مقاله مدیریت انرژی با ترجمه فارسی::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دانلود مقاله مدیریت انرژی با ترجمه فارسی

تعداد مقالات یافته شده: 29
ردیف عنوان نوع
1 الگوریتم بهینه سازی ترکیبی MIGA و NLPQL برای بهینه سازی پارامترهای bus الکتریکی هیبریدی پلاگین
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
در این مقاله، اقتصاد سوخت به عنوان هدف بهینه سازی bus الکتریکی هیبریدی پلاگین (PHEB) انتخاب شده است. مدل ریاضی بهینه سازی پارامترهای نیروی برق PHEB است که بر اساس استراتژی مدیریت انرژی مطلوب است و استراتژی مدیریت انرژی این الگوریتم با استفاده از الگوریتم برنامه نویسی پویا (DP) انجام میشود. در مرحله اول، اقتصاد سوخت PHEB به عنوان هدف تابع بهینه سازی پارامتر انتخاب شد. سپس، الگوریتم بهینه سازی ترکیبی توسط الگوریتم ژنتیک چند جزیره (MIGA) و برنامه نویسی مستطیلی NLPQL طراحی شد. در ابتدا MIGA برای بهینه سازی جهانی مورد استفاده قرار گرفت و NLPQL برای بهینه سازی محلی استفاده شد. در نهایت، نتایج آزمایشات نشان داد که مصرف سوخت PHEB در هر 100 کیلومتر از 18.51 لیتر دیزل به 17.41 لیتر دیزلی رسید و مصرف برق در هر 100 کیلومتر، در سطح یکسانی حفظ شد.
کلمات کلیدی: بهینه سازی پارامترها | bus الکتریکی هیبریدی | الگوریتم ژنتیک چند جزیره | برنامه نویسی درجه دوم مرتبه NLPQL
مقاله ترجمه شده
2 توسعه یک معماری آزمایشی کنترل هوشمند روشنایی خانگی با استفاده از حسگرهای قرار گرفته روی سیستم محاسباتی سیار
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32
از آنجایی که گوشی های هوشمند روز به روز قدرتمند و همه گیر می شوند، یکپارچه سازی آنها به صورت سیستمهای هوشمند روشنایی می تواند هم راحتی و هم بهره وری انرژی را بالاتر ببرد. این مقاله یک نمونه آزمایشی از سیستم روشنایی هوشمند با ویژگی های امنیتی بالا را برای خانه های هوشمند ارائه می دهد. برنامه کاربردی سفارشی گوشی همراه اندرویدی، استفاده از حسگر روشنایی محیطی را جهت اجرای یک الگوریتم بازخوردی نوین حلقه بسته و جهت اجرای عملیات جمع آوری روشنایی روز، ممکن می سازد. یک تحلیل هنزیه ای نشان می دهد که نصب کل سیستم اندکی از محصولات تجاری ارزان تر است و به دلیل قابلیت های آن در جمع آوری روشنایی روز، پتانسیل صرفه جویی پولی را در بلند مدت دارد و کارایی بالاتری از محصولات تجاری فعلی دارد.
کلیدواژه ها: خانه هوشمند | روشنایی هوشمند | جمع آوری روشنایی روز | سیستم روشنایی LED | وسیله سیار | گوشی هوشمند
مقاله ترجمه شده
3 چگونگی کنترل کیفیت محیط داخلی از طریق استفاده از رویکرد " خودت انجامش بده" و تکنولوژی های فراگیر جدید
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18
این مقاله نتایج " لامپ هوشمند منبع باز" را با هدف طراحی و ارتقا یک دستگاه هوشمند به صورتی تشریح می کند که یک سیستم ارتباطی بیسیم را با پیروی ایجاد اتوماسیون و فلسفه جنبش خلاق یکپارچه سازی کند. این دستگاه قادر است تا خلاصه ای از پتانسیل یک دستگاه مجهز به انواع سنسور برای پخش داده های دیجیتال برای مدیریت و کنترل کیفیت محیطی داخلی (IEQ) مورد بررسی اجمالی قرار دهد. لامپ هوشمند در یک دفتر واقعی به منظور تست قابلیت اطمینان دستگاه در مدیریت سطح روشنایی و سطح کیفیت هوا نصب می شوند.
بررسی شده با مسئولیت پنجاهمین کنگره بین المللی AiCARR
کلمات کلیدی: کیفیت محیطی داخل | کیفیت هوای داخل | کیفیت روشنایی داخل | کیفیت شرایط هوایی داخل | اینترنت اشیا | DIY | نزدیکی | ایجاد اتوماسیون | تکنولوژی های فعال | ZEB
مقاله ترجمه شده
4 چالش مدل تجاری: درسهایی از یک شرکت محلی خورشیدی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33
سیستم های قدرت زای نوری خورشیدی به عنوان منابع حیاتی تجدیدپذیر انرژی برای کاهش تغییرات آب و هوایی و کم کردن وابستگی به سوخت های فسیلی تلقی می شوند. با این حال، در برخی کشورها سرعت نفوذ سیستمهای قدرت زای نوری درحال کاهش است. یک مورد در این موضوع کشور آلمان است کشوری با بالاترین ظرفیت سیستمهای قدرت زای نوری نصب شده. باتوجه به شرایط جدید در بازار آلمان، سرعت نفوذ به صورت پیوسته هم در سال 2012 و هم 2013 کاهش یافته است. اینکه آیا سرعت نفوذ دوباره کاهش خوهد یافت یا نه نامشخص است. با اینکه منابع علمی اخیر اشاره کرده اند که شرکتهای خورشیدی محلی یک نقش محرک حیاتی در نفوذ دارند، مطالعات نه چندان زیادی تاکنون بر روی مدلهای تجاری و چالشهایی که چنین شرکتهای محلی ممکن است داشته باشند بحث کرده اند. این مقاله از طریق یک مطالعه موردی گسترده، مدل تجاری یک شرکت محلی خورشیدی را در یک شهری با 43000 ساکن در جنوب آلمان بررسی می کند. مورد این شرکت درباره یک چالش مهم مدل تجاری صحبت می کند. غلبه بر چنین چالشهایی نه تنها می تواند اجازه بقای شرکت را دهد بلکه همچنین نفوذ سیستمهای قدرت زای نوری خورشیدی را در منطقه تحریک می کند. نتایج دلالت هایی هم برای بخشهای صنعتی و هم سیاست گذاران نشان می دهد.
کلیدواژه ها: نفوذ | نوآوری | قدرت زای نوری خورشیدی | مدل تجاری | انرژی تجدید پذیر | چرخه عمر محصول
مقاله ترجمه شده
5 بررسی پذیرش اجتماعی انرژی باد: رهنمودهای عملی برای توسعه پروژه های بادی ساحلی در فرانسه
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
این تحقیق به بررسی روشهایی برای افزایش پذیرش اجتماعی پروژه های بادی ساحلی در فرانسه می پردازد. این تحقیق مبتنی بر داده های حاصل از مصاحبه های تحقیقاتی نیمه-ساختاریافته و بینش مربوط به یک شرکت فرانسوی انرژی باد می باشد. این شرکت بیان کرده است که فقدان پذیرش اجتماعی پروژه های بادی، خطر شکست این پروژه ها، هزینه ها و تاخیرات آن را افزایش می دهد. در این تحقیق، ما در ابتدا خلاصه ای از منابع علمی مربوط به عدم پذیرش و پذیرش انرژی باد را از طریق یک مروری بر منابع منتخب و مطالعات موردی پروژه های بادی در اروپا، ارائه می کنیم. ما سپس از این داده ها برای خلق رهنمودهایی درباره چگونگی افزایش احتمال پذیرش اجتماعی توسعه پروژه های بادی ساحلی در فرانسه و پاسخ دادن به مباحثات موجود در منابع تحقیقاتی انرژی درباره پذیرش انرژی باد و تغییرحالت های انرژی، استفاده می کنیم.
کلیدواژه ها: مدیریت پروژه | پذیرش محلی | توسعه پروژه بادی | انرژی بادی فرانسه | توسعه تجاری
مقاله ترجمه شده
6 زباله های الکترونیکی در هند و کشورهای توسعه یافته: مدیریت، بازیافت، کسب وکار و اقدامات بیوتکنولوژیکی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 265
زباله الکترونیکی یکی از مشکلات روزافزون جهانی در کشورهای درحال توسعه مثل هند و کشورهای توسعه یافته می باشد. زباله الکترونیکی شامل ماده ای است که ارزشمند و نیز سمی می باشد و طبیعت ضعیف و اثر محیطی دارد. این مقاله مروری، یک نمای کلی از آمارهای جهانی زباله الکترونیکی، نگرانی های سلامتی درباره اجای زباله الکرتونیکی در طی مدیریت زباله، بازیافت، سیاستهای قانونگذاری و توصیه های مربوط به زباله الکترونیکی را ارائه می دهد. اقدامات فعلی و آتی مدیریت زباله الکترونیکی از طریق توضیح دادن اقدامات کشورهای توسعه یافته در جهت مدیریت زباله الکترونیکی، نشان داده می شود. روشهای کلیدی موفقیت در مدیریت زباله الکترونیکی مثل "مسئولیت گسترده تولید کننده" (EPR) و "سازمان مسئولیت تولید کننده" (PRO) با یک روش روشن و واضح ارائه داده شده اند. حیطه زباله الکترونیکی یک بستری برای اقدامات تجاری در جهت تولید انرژی (هیدروژن و برق) و کوتاه کردن مسیر بازیافت فلزات (طلا، نقره و پلاتین) از طریق دیدگاههای بیوتکنولوژیکی می باشد.
کلیدواژه ها: مدیریت زباله های الکترونیک | هند | کشورهای توسعه یافته | EPR و PRO | انرژی | سیانوژن
مقاله ترجمه شده
7 سیستم های مدیریت انرژی خانه های هوشمند: مفهوم، تنظیمات و استراتژی های برنامه ریزی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36
با ورود به عصر شبکه هوشمند و ظهور ارتباطات پیشرفته و زیرساخت های اطلاعات، ارتباط دو طرفه، زیرساخت های اندازه گیری پیشرفته، سیستم های ذخیره انرژی و شبکه های خانگی الگوهای استفاده از برق و حفاظت از انرژی در محل مصرف را متحول خواهند کرد. همراه با ظهور فن آوری های خودرو به شبکه و انرژی تجدید پذیر توزیع شده ی عظیم، یک انتقال عمیق برای الگوی مدیریت انرژی از زیرساخت های متمرکز معمولی به سمت سیستم های انرژی سایبری فیزیکی و پاسخگو به تقاضای مستقل با منابع انرژی تجدید پذیر و ذخیره شده وجود دارد. تحت پارادایم شبکه هوشمند پایدار، خانه هوشمند با سیستم مدیریت انرژی خانگی خود (HEMS) نقش مهمی در بهبود بهره وری، اقتصاد، قابلیت اطمینان، و حفاظت از انرژی برای سیستم های توزیع ایفا می کند. در این مقاله، مروری کوتاه بر معماری و ماژول های عملکردی HEMS هوشمند ارائه شده است. سپس، زیرساخت های HEMS پیشرفته و لوازم خانگی در خانه های هوشمند به طور کامل تجزیه و تحلیل و بررسی شده است. علاوه بر این، استفاده از منابع مختلف ساخت انرژی تجدید پذیر در HEMS از جمله خورشیدی، بادی، زیست توده و انرژی گرمایی زمین مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت، استراتژی های مختلف برنامه ریزی لوازم خانگی برای کاهش هزینه برق مسکونی و بهبود بهره وری انرژی از امکانات تولید کننده ی برق نیز مورد بررسی قرار گرفته است.
کلمات کلیدی: انرژی تجدید پذیر | سیستم مدیریت انرژی خانه | سیستم ذخیره ی انرژی خانگی | برنامه ریزی لوازم خانگی | خانه هوشمند
مقاله ترجمه شده
8 مدل های تجارت برای پایداری:موضوع عمر ثانویه باتری های وسایل نقلیه الکتریکی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
هدف گذاری دوباره باتری های وسیله نقلیه الکتریکی (EV) استفاده شده،روشی بالقوه را برای کاهش هزینه اولیه نقلیه فراهم می کند.با قرار دادن در سیستم های ذخیره و انرژی برای انرژی های تجدید پذیر،باتری های عمر ثانویه می تواند تکنولوژی EV را از لحاظ پاکیزگی منبع شارژ،پایدارتر سازد و به صورت همزمان نگرانی های زیست محیطی در سرتاسر عمر باتری در دسترس را کاهش دهد.این مقاله مدل های تجارت سهامداران EV مختلف را ارائه می دهد که استفاده مجدد از باتری را تسهیل کرده است.براساس مذاکره با بخش های EV مختلف،گزارش های صنعتی و مقالات دانشگاهی،ما این موضوع را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم که چگونه استفاده مجدد از باتری می تواند نوآوری مدل تجارت را برای پایداری در صنعت EV تسهیل نماید.اهمیت مالکیت باتری،مشارکت بین صنایع و سیاست حمایتی استفاده ثانویه از باتری مورد تاکید قرار گرفته است.نتایج همچنین پتانسیل استفاده مجدد از باتری را به عنوان ارتباطی بین بخش حمل و نقل و بخش انرژی و یک تسریع کننده برای پیکربندی دوباره مدل تجارت EV نشان می دهد.
کلمات کلیدی:مدل های تجارت | پایداری نوآوری | وسایل نقلیه الکتریکی | استفاده ثانویه از باتری | ذخیره انرژی | انرژی های تجدیدپذیر
مقاله ترجمه شده
9 عدالت انرژی: یک مرور مفهومی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
عدالت انرژی به عنوان یک حوزه علمی تحقیقاتی اجتماعی جدید و میان بُر پدیدار شده است که به دنبال به کارگیری اصول عدالت در سیاست انرژی، تولید و سیستمهای انرژی، مصرف انرژی، فلسفه انرژی، ایمنی انرژی و تغییرات آب و هوایی می باشد. یک مرور مفهومی اکنون برای یکپارچه سازی و گسترش منطقی این رشته مورد نیاز است. در این بررسی، ما به اصول محوری آن توجه داریم: توزیعی، شناختی و روندی. سپس ما کاربرد این دیدگاه سه قسمتی را در سیستم انرژی، و درداخل زمینه جهانی تولید و مصرف انرژی ترویج می دهیم. بنابراین ما هر دوی مرور مفهومی و حوزه تحقیقاتی را ارائه می دهیم. از این طریق، ما ابعد کلیدی این حوزه جدید – دسترسی به بررسی و هنجارهای آن – را بررسی می کنیم که نشانگر این است که عدالت انرژی در ابتدا یک فرصتی را برای بررسی اینکه عدالت کجا اتفاق می افتد فراهم می کند، و فرآیندهای جدید جلوگیری و معالجه و شناخت بخشهای جدید جامعه را توسعه می دهد. ثانیا" ما نشان می دهیم که عدالت انرژی یک چارچوب محرک برای ایجاد پیوند بین تحقیقات موجود و تحقیقات آتی در زمینه تولید و م صرف انرژی به هنگامی که همه دیدگاههای سیستمهای انرژی به صورت طراحی های تحقیقاتی یکپارچه شده اند، فراهم می کند. در نتیجه، ما سه ناحیه را برای تحقیقات آتی پیشنهاد می کنیم: بررسی اصول غیر فلسفی عدالت انرژی، سرو کار داشتن با اقتصادها و یکی کردن سیستمهای تولید و مصرف.
کلیدواژه ها: عدالت انرژی | سیاست انرژی | سیستمهای کلی انرژی | اقتصاد انرژی
مقاله ترجمه شده
10 یک مطالعه آزمایشی روی عملکرد رنگی بازیافت مواد ساختمانی سبز
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
مفهوم ساختمان سبز در طراحی ، ساخت و بهره برداری از پروژه های ساختمانی ادغام انواع استراتژی هاست. استفاده از مواد و مصالح ساختمانی سبز نشان دهنده ی استراتژی مهم در طراحی و ساخت و ساز ساختمان است. بازیافت مصالح ساختمانی سبز مصالح دیگری را تولید می کند یعنی زباله یا مواد دور ریختنی منجر به تولید مصالح جدید می شود. در تایوان تخته گچ به طور گسترده ای در صنعت ساختمانی ، دیوار و سقف ها با توجه به خواص مکانیکی و حرارتی بسیار خوب برای استقامت در برابر اتش استفاده می شوند. در این مطالعه، 6 مصالح دور ریختنی که در زندگی روزمره از انها استفاده می کنیم با پودر گچ و الکروئیک مخلوط کنیم و با حرارت دادن انها را به ترموکرومیک تبدیل می کنیم. ماؤول های ازمایشی A,B,C,D و مخلوطی از پودر الیکروئیک با ویژگی های مختلف بود. این یافته ها نشان داد که گروه C بالاترین تغییر RGB را داشته است. تغییرات این شش مصالح شامل تراشه چوب <76% ، روزنامه <78% ، بتون <75.6% برگ های روی زمین <66.6% ، پودر اهن (براده اهن) <59.2% و گل و لای <50.9% بود. در نتیجه اجرهای الکروئیک را می توان در دیوارهای داخلی و خارجی با انواع مختلف مصالح ساختمانی استفاده کرد. در نتیجه ساختمان دارای رنگ های مختلف در دما و در زمان های مختلف با اثر گذاری روی متغیرها اعمال می شود. با توجه به این چشم انداز ، ساختمان و طراحان داخلی می توانند از خلاقیت های هنر کلاژ پیوسته استفاده کنند.
کلیدواژه ها: مواد ساختمانی سبز | آلوکرویک | مواد زائد | هنر موزائیک
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer