دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دانلود مقاله کارآفرینی با ترجمه فارسی::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دانلود مقاله کارآفرینی با ترجمه فارسی

تعداد مقالات یافته شده: 32
ردیف عنوان نوع
1 مدل اندازه گیری و کاربرد قابلیت نوآوری سازمانی آن بر اساس نظریه توسعه عناصر ماده
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12
ارزیابی قابلیت نوآوری ، در ایجاد موقعیت بازار شرکت ها، مبنای مهمی است و برای توسعه استراتژی توسعه نوآورانه مرجع مهمی است. بر اساس نظريه ماده-عنصر و مجموعه توسعه، اين مقاله يك مدل عنصر مادي و توسعه چند بعدي براي اندازه گيري توانايي درك نوآوري در شرکت ها و بر مینای تعيين عوامل موثر در توانمندي نوآوري سازمانی، ايجاد می کند. و سپس توانایی نوآوری را از طریق بزرگترین معیارهای همبستگی ارزیابی و طبقه بندی می کند. در نهایت، تحلیلی تجربی امکان اجرا و اثربخشی مدل را بررسی می کند و مبنایی ای برای ارزیابی توانایی نوآوری شرکت فراهم می کند.
کلید واژه ها: توانایی نوآوری سازمانی | مدل عنصر ماده | مجموعه توسعه | درجه همبستگی
مقاله ترجمه شده
2 برنامه های جدید و تقاطعی آموزش کارآفرینی و نوآوری در سطح سوم آموزشی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 45
سرمایه داری رواج یافته است و نیازمند دانش روزافزون کارآفرینان می باشد، افراد خلاقی که قابلیت حل مسائل را به شکل نوآورانه دارند. انواع شرکتهای کارآفرین که آنها خلق می کنند می تواند اجتماعی، عمومی یا خصوصی باشد. ازطریق خلق یک شرکت کارآفرین، محصولات جدید و روشهای جدید تولید می تواند معرفی شود، بازاهای جدیدی باز شوند، منابع جدیدی از مواد خام و مواد ورودی ایجاد شود و ساختارهای جدیدی از بازار در یک صنعت خلق شود. کارآفرینی می تواند تدریس شود، سوال، چگونگی انجام این کار است. تدریس کارآفرینی باید فراتر از برنامه تجاری باشد. این کار یک شکلی را پیشنهاد می کند که بر اشتباهات یافت شده توسط نویسنده در دو مطالعه تحقیقی در سال 2008 و 2014 در برنامه های مدیریتی در دانشگاه بوگوتا غلبه می کند.
کلیدواژه ها: کارآفرینی | آموزش | دانشگاه | شرکت تجاری | خلاقیت و نوآوری
مقاله ترجمه شده
3 چگونه کارآفرینان می توانند از مدیریت شکست سود ببرند ؟
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
کارآفرینان چگونه می توانند از شکست سود ببرند ؟ و چگونه می توانند به صورت سیستماتیک از شکست استفاده کنند؟ این مقاله این سوالات ساده را مورد مطالعه و بررسی قرار داده است. به منظور جواب دادن به این سوالات ؛ ما باید ایده های موجود در زمینه شکست ها را در حداقل 4 دسته طبقه بندی معرفی کنیم: 1) چرا ما باید از شکست چیزی بیاموزیم ؟ 2) چگونه ما باید از شکست چیزی بیاموزیم3) چه چیزی را باید از شکست آینده نگر بیاموزیم و 4 ) چگونه ما باید از شکست های آینده نگر استفاده کنیم؟ سپس ما باید سوالات طراحی شده تحقیق را به منظور پر کردن شکاف ایده های موجود در زمینه مدیریت شکست ارائه دهیم.
مقاله ترجمه شده
4 استقبال از انواع مدل های تجارت پایدار: کارآفرینی اجتماعی،کارآفرینی سازمانی شرکت ها، خلاقیت، نوآوری و دیگر روش ها برای چالش های پایداری
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
مدل های تجارت پایدار در وهله اول به حل و فصل مسائل اجتماعی و زیست محیطی تمایل دارد.در این راستا سود دهی نگرانی غالب آن ها نیست.به عبارت دیگر عملکرد مدل های تجارت پایدار برخلاف آن چه که Magretta استدلال کرده،"یکی از سوالات اساسی که هر مدیری باید بپرسد:ما چگونه باید در این تجارت پول دربیاوریم؟"،مدل می باشد.به منظور درک بهتر این تقابل،ما اولین بار می خواهیم به شاخه اصلی دانش مدیریت در مدل سازی تجارت اشاره کنیم.دانشگاهیان به مطالعه مدل تجارت با دقت و آگاهی بیشتری در 15 سال گذشته پرداخته اند.تعاریف متعددی از مدل های تجارات در مقاله مطرح شده است.Amit و Zott مدل تجارت"سیستم فعالیت های به هم پیوشته و وابسته ای که تعیین کننده مسیر تجارات کمپانی با مصرف کنندگان،همکاران و فروشندگان خود است" را تعریف می کند.Zhu و Casadesus-Masanell مدل های تجارت جدیدی با عنوان :برای منطق جدید شرکت های تجاری،راه های جدید برای ایجاد و گرفتن ارزش برای سهامداران آن و در درجه اول تمرکز بر پیدا کردن راه های جدید برای تولید درآمد و تعریف طرح های ارزشی برای جستجوی مصرف کنندگان،تامیین کنندگان و شرکا" را تعریف می کند.
مقاله ترجمه شده
5 به سوی علم طراحی کارافرینی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 44 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 42
این مقاله دیدگاه علوم طراحی کارافرینی را بطور خلاصه وار بیان می کند. لذا در این جا بیشتر بر محل تقاطع میان زمان حال و اینده توجه می شود تا کارافرینی را به صورت پدیده ای طبیعی و بصورت تصنعی که دست ساخت انسان است تعریف نماید . درحالیکه مطالعه حاضر به بیان حالت اول می پردازد، در مورد حالت دوم سخنی به میان نیامده است. این مطالعه علوم طراحی به عنوان حالت متمایزی از تحقیق، و کشف فرصت برای طراحی دست ساخت ها در نظر می گیرد و به نیروی سازنده عمل بازگشتی در اشاره به تعیین مسئله اقدامات کارافرینانه به عنوان هدف اصلی تحقیق می پردازد. سپس پرسش¬های تحقیقی ان را تعریف نموده، در مورد منطق و روند کار بحث می کند و در نهایت ماهیت نتایج تحقیق را بطور خلاصه وار بیان می کند.
کليدواژگان: عمل كارآفرينی | طراحی علم | منطق | پژوهش
مقاله ترجمه شده
6 هزینه های فرصت کارآفرینی در تجارت بین الملل
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12
ما نشان می دهیم که یک مدل تجاری با مجموعه خارجی از شرکت های ناهمگن با هزینه های عملیاتی ثابت خروجی های متراکم مشابهی با یک مدل دوره کنترل دارد. هزینه های ثابت در مدل شرکت ناهمگن دستمزدهای مقدم کارآفرینان در مدل دوره کنترل می باشند.
کلمات کلیدی: مدل SOC | ناهمگونی شرکت | توزیع درآمد | تجارت بین المللی
مقاله ترجمه شده
7 آیا خلاقیت بدون هوش ممکن است؟ تحلیل شرط لازم
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
این مقاله بر مطالعات قبلی رابطه بین هوش و خلاقیت با ارائه یک روش جدید و آزمون تجربی از این فرضیه که هوش یک شرط لازم برای خلاقیت است، گسترش یافته است. بر خلاف فرضیه آستانه کلاسیک، که فرض وجود رابطه منحنی بین هوش و خلاقیت، شرایط لازم تجزیه و تحلیل است بر کیفیت و شکل کلی رابطه هوش و خلاقیت تمرکز دارد. در هشت مطالعات (12255=N کل)، با استفاده از اقدامات مختلف هوش و خلاقیت، یک الگوی پایدار بین این دو چیز که شرط لازم اما نه کافی را تایید می کند، مشاهده کردیم. ما نتیجه می گیریم که هر چند شواهد مربوط به فرضیه آستانه با رابطه خلاقیت و هوش آمیخته شده است، به وضوح "فرضیه شرط لازم" توسط نتایج آزمون های مناسب تایید شده است.
کلمات کلیدی: هوش | خلاقیت | فرضیه آستانه | فرضیه شرط لازم | تحلیل شرط لازم
مقاله ترجمه شده
8 توانایی ها و مهارت ها به عنوان عوامل توضیح تفاوت ها در کارآفرینی زنان
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
این پژوهش بخشی از پروژه زنان در زمینه کارآفرینی بر مبنای شایستگی است و با هدف بررسی نقش مهارت ها و توانایی ها در توضیح کارآفرینی زنان انجام شده است. در این راستا ، این کار پژوهشی بر این مبنا استوار است که زنان کارآفرین شایستگی های خاصی دارند و با مجموعه ای از مهارت ها و توانایی ها شناخته می شوند که تعیین کننده نوع کارآفرینی زنان است. (مثلا نوع شناسی، بخش، اندازه، نوآوری، خلاقیت). از لحاظ روش شناختی ، این پژوهش یک رویکرد کیفی را در پیش گرفته است که بوسیله مصاحبه های نیمه ساختار یافته از مردان و زنان از بخش های تجاری و اقتصادی اجتماعی مختلف پشتیبانی شده است. به دلیل تجزیه و تحلیل تفسیری و محض ، می توان نتیجه گرفت که تاجران زن و مرد با آموزش مهارت ها و توانایی ها به زنان کارآفرین موافق هستند اگرچه تفاوت های قابل توجهی بین ادراکات زنان و مردان وجود دارد.
کلمات کلیدی: کارآفرینی | زنان | مهارت ها | توانایی ها | شایستگی ها
مقاله ترجمه شده
9 ابقای برندگان : آیا سیاست می تواند کارآفرینی با رشد بالا را ترقی ببخشد ؟
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 51
ما در بازه زمانی شش ساله اثرات رشد را توسط ابتکار سیاست های کارآفرینی با رشد بالا را تجزیه و تحلیل کردیم . با استفاده از پانلی که ۲ سال قبل از این که این ابتکار عملیاتی شود و گرایش تطابق امتیازی جهت کنترل اریبی گزینش ما دریافتیم که ابتکار چیزی بیش تر از رشد دو برابری نرخی شرکت های مربوطه بوده است . این ابتکار تاثیر بسزایی را علی الخصوص برای پایه ارزش پول باز پس داده بود .علاوه بر این، جهت فراهم آوردن اولین گواه قوی مربوط به اثرات رشد که توسط ابتکار کارآفرینی با رشد بالا باز پس خورده است ما به تیوری حمایت عمومی با تصور تقویت ظرفیت فعالیت ها جهت کامل کردن فعالیت های میانگیری و اتصال که اخیرا مورد بحث واقع شد روی آوردیم .
کلید واژه ها : کارافرینی با رشد بالا | اثرات سیاست با رشد بالا | سیاست کارآفرینی | حمایت عمومی | ارزیابی اثرات
مقاله ترجمه شده
10 نسل ششم مدل نوآوری: تشریح یک مدل موفق
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29
این مقاله یک مدل نوآوری مبتنی بر مفاهیم بهبود مستمر ، یک مولفه کلیدی در مدیریت کیفیت ، یک محیط داخلی نوآورانه و یک محیط کاری مشوق همه پرسنل برای مشارکت پیوسته را تشریح می کند. ویژگی های این مدل آن را به عنوان مدل نوآوری نسل ششم معرفی کرده است. اول از همه این مقاله ، نسل های مختلف را تشریح می کند و مشخصه های اصلی آنها را برجسته می کند. با توجه به وجود تفاوت ها بین آنها ، همه بر نوآوری های رادیکال تأکید دارند و نوآوری های تدریجی را نادیده می گیرند. این مدل دو کاربرد دارد: اما تلاش های خودش را بر درک مفهوم بهبود مداوم به صورت کلی اعمال شده بوسیله شرکت متمرکز می کند. بنابر این ، این مدل یک پل ارتباطی بین مدیریت نوآوری و مدیریت کیفیت ایجاد می کند.
کلمات کلیدی: مدل های نوآوری | نوآوری های تدریجی | بهبود مستمر | محیط داخلی نوآورانه | نسل ایده | سیستم های پیشنهادی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer