دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دانلود مقاله زنجیره تامین با ترجمه فارسی::صفحه 1
تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دانلود مقاله زنجیره تامین با ترجمه فارسی

تعداد مقالات یافته شده: 36
ردیف عنوان نوع
1 آنالیز هفت مرحله¬ای مدیریت زنجیره تامین در بهینه سازی دارایی قطعات الکترونیکی انبار کالا بوسیله توزیع اقتصادی بار با استفاده از الگوریتم ژنتیک
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
هدف از مطالعه پیشنهادی، ارائه بعد جدید انبار بوسیله توزیع اقتصادی بار با استفاده از فرآیندهای الگوریتم ژنتیک در هفت مرحله است- 10 عضو زنجیره تامین در بهینه سازی دارایی قطعات الکترونیکی برای توصیف تقاضای بازار مشخص و نامعین کاربرد دارد که این تقاضا بر پایه قابلیت اطمینان عرضه و برای توسعه مدل های واقع بینانه و انعطاف پذیرتر است. امیدواریم که مطالعه پیشنهادی، با استفاده از فرآیندهای الگوریتم ژنتیکی در هفت مرحله - 10 عضو زنجیره تامین در بهینه سازی دارایی قطعات الکترونیک، پتانسیل بالایی برای حل مشکلات مختلف عملی مربوط به انبار داشته باشد و همچنین یک مرورکلی بر کاربرد تکنیک های محاسباتی نرم مانند الگوریتم های ژنتیک به منظور بهبود اثربخشی و کارایی جنبه های مختلف انبار بوسیله توزیع اقتصادی بار با استفاده از الگوریتم ژنتیک ارائه شد.
کلید واژه ها: زنجیره تامین | بهینه سازی دارایی | انبار | بارگذاری اقتصادی | الگوریتم ژنتیک.
مقاله ترجمه شده
2 مسئولیت گسترده تولید کننده: تاثیر ابعاد سازمانی بر روی جمع آوری زباله های تجهیزات الکتریکی و الکترونیک از خانواده ها
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
"مسئولیت گسترده تولید کننده" (EPR) از دهه 2000، به عنوان ستون فقرات مدیریت چرخه عمر محصول در اروپا شده است. متاسفانه، اجرای "مسئولیت گسترده تولید کننده" چندین اثر بر روی زنجیره تامین دارد و بنابراین پیامدهای آن همیشه به راحتی قابل مدیریت نیست. اگرچه چندین مطالعه به بررسی مثالهای مختلفی درداخل اروپا پرداخته اند، اما عوامل تعیین کننده سومندی مدیریت "مسئولیت گسترده تولید کننده" هنوزهم کاملا" درک نشده است. این تحقیق به دنبال پر کردن این شکاف از طریق استفاده از تحلیل های کمّی جهت بررسی اینکه چگونه مسائل کلیدی به آن مربوط می شوند، می باشد: جابجایی های رهنمودی WEEE (زباله تجهیزات و وسایل الکتریکی و الکترونیک) و شرایط سازمانی پذیرفته شده توسط هر ایالت عضو بر نتایج به دست آمده در آن ایالت های عضو درمورد جمع آوری این تجهیزات از خانواده ها اثر می گذارد. به صورت جزئی تر، یک تحلیل کلاسی مخفی (LCA) برای تحلیل راهبردهای مختلف مدیریت "مسئولیت گسترده تولید کننده" بر مبنای شرایط سیاست، ساختار زنجیره تامین، و بازدهی جمع آوری زباله الترونیک از خانواده ها، استفاده شده است. نتایج ارتباط قوی بین واگذاری مسئولیت و مدل سازمانی پذیرفته شده در ایالت های عضو و بازدهی مربوط به تجهیزات خانوارهای کوچک را پررنگ می کند. نتایج نشانگر نیاز به هماهنگی قوی تر "مسئولیت گسترده تولید کننده" و سیاست های زباله ای به منظور دستیابی به سطوح کافی از جمع آوری زباله های تجهیزات الکتریکی و الکترونیک، نیاز به تشریح واضح مسئولیت های هر بخش از زنجیره تامین و همچنین اهمیت "خانه های تمیز کننده" در وساطت کردن اثرات رقابت کوته نگرانه بین طرح های جمعی می باشد.
کلیدواژه ها: مدیریت پایدار زنجیره تامین | مسئولیت گسترده تولید کننده | زباله الکترونیک | بهره وری منبع | سیاست محیطی
مقاله ترجمه شده
3 سیستم های اطلاعاتی و مدیریت زنجیره تامین پایدار به سوی یک جامعه پایدارتر: کجا هستیم و کجا خواهیم رفت
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
اهداف این مطالعه شناسایی و ساماندهی مقالات علمی در مورد استفاده از سیستم های اطلاعاتی برای حمایت از مدیریت زنجیره تامین پایدار و اشاره به فرصت های پژوهشی در آینده است. بنابراین، بررسی مقالات ساختار یافته انجام شد.مرتبط ترین مطالعات شناسایی شده به هفت بعد طبقه بندی و ساماندهی شده است.زمینه پژوهش،تمرکز پژوهش،روش پژوهش،بخش آنالیز شده،کاربردهای ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیستم اطلاعاتی(IS) ،ارتباط بین IS و شیوه های زنجیره تامین سبز، و مزایای عملکرد. نویسندگان و مقالات اصلی در این موضوع خاص شناسایی شدند. علاوه بر این، IS یک ابزار پشتیبانی مهم برای مدیریت زنجیره تامین است چرا که مزایایی را برای سازمان، تامین کنندگان و مشتریان به ارمغان می آورد. علاوه بر این،IS به طورمثبتی بر عملکرد موثر، مالی و محیطی سازمان تاثیر می گذارد.با این حال، هنوز پیشرفت های بیشتری در مقاله مورد نیاز است. سهم عمده این پژوهش مربوط به نظریه هایی است که فرصت های پژوهش در آینده را فراهم می کنند.
کلمات کلیدی: سیستم های اطلاعاتی برای توسعه پایدار | مدیریت زنجیره تامین پایدار | مدیریت زنجیره تامین سبز | توسعه پایدار،سیستم های اطلاعات سبز | فناوری اطلاعات پایدار
مقاله ترجمه شده
4 انتخاب عرضه کننده تحت ناکامی در ریسک ، کیفیت و حجم تخفیف در کسب و کار
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33
ما مسأله زنجیره عرضه را با انتخاب عرضه کننده همزمان و تخصیص سفارش برای تولیدات چندگانه را مورد توجه قرار دادیم. عرضه کننده ها حجم تخفیفات کسب و کار و کیفیت را پیشنهاد دادند و آنها در معرض عدم موفقیت هستند. هدف خریدار، کمینه کردن هزینه کل مورد انتظار است. ما هر دو تخفیفات کمیت را افزایش و همه در یک واحد را مورد توجه قرار داده و راه حلهای بهینه را از طریق برنامه ریزی خطی مخلوط – صحیح را می یابیم. ما بین صرفه جویی به مقیاس و ریسک عدم موفقیت را معاوضه انجام میدهیم و کاهش هزینه دیدگاه دقیقمان را در مقایسه با مورد ابتکاری از پیش پیشنهاد شده نشان میدهیم.
کلید واژه ها‌: انتخاب عرضه کننده | تخصیص سفارش | تخفیف کمّیتی | حجم تخفیف کسب و کار | ریسک عدم موفقیت | برنامه ریزی خطی صحیح – مرکّب
مقاله ترجمه شده
5 مسیری برای پایداری واقعی: اساس شناخت مدیریت زنجیره تامین پایدار
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14
مدیریت زنجیره تامین پایدار به میزان قابل توجهی به یک زمینه تحقیق متمایز تبدیل شده است،اما پیشرفت آن به سوی پایداری، نسبتا کم است و اساس نظری منسجم هدایت شرکت ها به سوی یکپارچه سازی قوی تر پایداری نسبت به زنجیره عرضه و عملکرد آنها هنوز ناپیدا است. این مقاله به بررسی مطالعات مدیریت بحران در پرورش سطوح بالاتر کسب و کار پایدار و زنجیره تامین پایدار می پردازد.ما استدلال می کنیم که منطق اصولی قابل استفاده تعامل شرکت های مدرن با پایداری که بر اساس فشارهای ذینفعان است، یک مانع کلیدی برای ایجاد زنجیره تامین پایدار است. با ارجاع به یک دیدگاه شناختی، ممکن است تلاش اصلاح شده برای سودجزئی و دیگر اهداف عملکردی صرفا اقتصادی را حل کند تا این ادعای محکم را یاد آوری نماید که مفهوم توسعه پایدار ذاتا یک معیار هنجاری است که به همه ما اعمال شده است.شناخت ممکن است راهی برای شرکت ها برای پذیرش یک موضع مراقبتی برای مردم و محیط اطراف خود داشته باشد و به انتظارات قانونی همه گروه های جامعه پاسخ دهد، در حالی که خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از چنین جامعه ای در نظر می گیرند. ما با بحث در مورد این که تا چه حد دیدگاه تئوری شناخت در شیوه اروپایی روابط اجتماعی کسب و کار سازمانی رواج یافته است،نتیجه گیری می کنیم و بنابراین می تواند به عنوان کشف دوباره یک شیوه واقعی کسب و کار و مدیریت زنجیره های عرضه در نظر گرفته شود.
کلمات کلیدی:مدیریت زنجیره تامین | پایداری واقعی،مطالعات مدیریت انتقادی | شناخت | شی وارگی | مدیریت ذینفعان
مقاله ترجمه شده
6 از کنترل فرایند تا مدیریت زنجیره تامین: مرور کلی استراتژی های تصمیم گیری یکپارچه
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36
تصمیم گیری مطلوب در یک صنعت فرایند برای تضمین مطلوبیت عملیات، افزایش سود و عملکرد شرکت ضروری است. تصمیم گیری در سطوح مختلف، از کنترل فرایند تا مدیریت زنجیره تامین رخ می دهد. به طور سنتی، این تصمیمات به صورت جداگانه در نظر گرفته شده، و یا ارتباطات اندکی با یکدیگر دارند. با این حال، یک فرایند تصمیم گیری یکپارچه می تواند راه حلی را که به بهترین وجه نزدیک تر است تضمین کند. این یکپارچگی معمولاً منجر به ایجاد مسائل پیچیده و مقیاس بزرگی می شود که حل کردن آنها دشوار است. ما یک مرور کلی از تصمیم گیری های یکپارچه را ارائه داده و پیشرفت های اخیر در منطقه را بررسی کرده، نکات برجسته فعالیت های امیدوار کننده و همچنین مسائل اصلی که هنوز برطرف نشده اند را نشان می دهیم.
کلیدواژه ها: فرآیند کنترل | زمانبندی تولید | برنامه تولید | مدیرین زنجیره تولید | تصمیم گیری یکپارچه
مقاله ترجمه شده
7 زنجیره تامین پایدار : رویکرد مدیریت ریسک
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 25 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 43
این مقاله چشم انداز عملیاتی را از زنجیره تامین پایدار ،با در نظر گرفتن رویکرد مدیریت ریسک فراهم میکند . در این بررسی به ماهیت پایداری – ریسکهای مرتبط به زنجیره تامین میپردازیم ، و انها را از زنجیره های تامین معمولی مجزا نموده و فرایندهای تحلیلی مورد نیاز برای مدیریت آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد . مطالعه تجربی صورت گرفته در این مبحث به ایجاد بینش در مورد چگونگی پایداری در ارتباط با ریسک میپردازد و انرا به شیوه ایی یکپارچه بیان میکند . روشهای مذکور ادغام شده اند و جمع آوری و تحلیل داده ها انجام شده است . از راه مرور ادبیات و مصاحبه های شخصی ، 30 ریسک در سه رکن اصلی (زیست محیطی ، اجتماعی و اقتصادی ) در ابتدا مورد بررسی قرار گرفت . در یک نظر سنجی وسیع انجام شده در تمام بخشها در دو مطالعه موردی در دو صنعت نساجی نتایج ارزیابی و تحلیل های انجام شده در ابعاد مختلفِ پایداری مرتبط به ریسک ارایه شده است . بمنظور ارزیابی اهمیت نسبی ریسک های انتخاب شده و شناسایی علل بالقوه و تاثیرات آن و همچنین رابطه همبستگی بین ریسکهای شناسایی شده از تکنیک حالات شکست و اثرات آن (FMEA) استفاده شد . بر مبنای یافته های این مطالعه ، استراتژیهای درمانی برای ریسک برای تمام ریسکهای موجود در زنجیره تامین مورد ارزیابی قرار گرفته اند . این یافته ها نشان میدهند که ریسکهای زیست محیطیِ درون زا میتوانند از مهمترین موارد در صنایع محسوب شوند و پیوستگی چندین ریسک و پایداری زنجیره بسیار تحت تاثیر این موارد قرار میگیرد . این نکات برای ادغام رویکردهای مدیریتی ریسک بسیار حایز اهمیت هستند تا بتوان استراتژیهای پایدار و تاثیرگذاری را توسعه داد .
واژگان کلیدی : پایداری | مدیریت ریسک | مدیریت زنجیره تامین .
مقاله ترجمه شده
8 یک برنامه نرم افزاری برای ارزیابی سریع ریسک در زنجیره تامین یکپارچه
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
با حرکت به سمت زنجیره تامین جهانی و افزایش بروز رویدادهای ریسک داخلی و خارجی، ارزیابی ریسک زنجیره تامین (SCRM) به مولفه ای مهم در مدیریت زنجیره تامین تبدیل شده است. مدیریت کارآمد ریسک های زنجیره تامین نیازمند ارزیابی جامع و سریع همه عوامل ریسک در زنجیره تاکین و اثرات بالقوه آنان است. این مقاله چهارچوب برنامه نرم افزاری را برای ارزیابی سریع ریسک (RRA) در زنجیره تامین یکپارچه ارائه می کند. چهارچوب پیشنهادی روش های کمی و کیفی ارزیابی و اولویت بندی ریسک ها را ترکیب می کند. روش های کیفی براساس پیمایش هایی هستند که برای جمع آوری داده های احتمال ریسک و اثر عوامل اصلی در زنجیره تامین استفاده می شوند (مانند تامین کننده، مشتری، تولیدکننده و غیره). روش های کمی براساس نظریه احتمال و منطق فازی هستند. ریسک ها برای هر عامل در زنجیره تامین محاسبه شده و سپس برای هر نوع محصول انباشته می شوند. ابزار پیشنهادی RRA در محیط تولیدی به منظور ارزیابی روایی چهارچوب پیشنهادی تست شد. نتایج مطالعه موردی نشان دادند که ارزیابی حاصل شده توسط چهارچوب پیشنهادی با نظر متخصصان مدیریت ریسک در مورد سطوح ریسک و اولویت های شرکت ها همخوانی دارد.
کلیدواژگان: ارزیابی سریع ریسک | نظریه احتمال | منطق فازی | ماتریس اولویت ریسک | زنجیره تامین یکپارچه
مقاله ترجمه شده
9 زنجیره های تامین خدمات حرفه ایی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
مبادلات خدمات حرفه ایی (PS) بندرت محدود به زمان و مکان میشوند . این مطالعه مفهومی توالیهای متناوب و ممتدِ PS را که شامل انواع مختلف تخصص ها و متخصصین حرفه ایی میشود را مورد بحث و بررسی قرار میدهد . این مطالعه در چارچوب مفاهیم دوگانه ی خدمات طراحی شده ، و نشان دهنده ی چشم انداز و تجربه مشتری و زنجیره های تامین PS است ، که توالیهای سازمان یافته ی حرفه ایی ، ادارای و خدمات فنی بطور صریح بنحوی طراحی شده اند که نتایج خاصی ارایه میکنند مانند تولید یک محصول مالی ، طراحی خانه و یا جایگزین کردن با دیگر موارد . هر نمونه ، در هر دو بخشِ بهداشتی و اجتماعی ، واقعی هستند و روی داده های قابل دسترس ترسیم میشوند و غنی بودن اطلاعات انعکاسی از این حقیقت است که هر یک از آنها میتوانند نمونه ایی از یک شکست و یا فاجعه باشند (آلتای و رامیرز ،2010) . این مفهوم سازی دوگانه منجر به دستیابی به دیدگاه جامع میشود که از چارچوبِ سیستم پیچیده سازگارمورد استفاده میکند (دولی و وان دی ون ،1999، لوین 1998) .نتیجه گیری مبحث با استفاده از سیستمهای خدماتی برای یک برنامه تحقیقاتی ارایه میشود .
واژگان کلیدی : خدمات حرفه ایی | زنجیره تامین | پیچیدگی علم | سیستمهای سازگار | واسطه بین حرفه ایی | تجربه خدمت | بخش خدمات | شکست فاجعه امیز .
مقاله ترجمه شده
10 تاثیر واسطه ای روند تجاری و توانمندی های مدیریت زنجیره تامین در مورد تاثیر فناوری اطلاعات بر روی عملکرد شرکت: شواهدی از شرکت های چینی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29
با افزایش علاقه به وجود مفهوم تضاد در بهره وری در کشور چین، این تحقیق سوال موجود را در مورد چگونگی تاثیر تکنولوژی اطلاعاتی بر روی عملکرد شرکت را مجدد بررسی می کند . کمک به دیدگاه مربوط به روندها در IT ، ما می توانیم یک ساختار نظری را برای فاکتورهای واسطه ای و برای ایجاد رابطه در میان توانمندی های IT و عملکرد ایجاد کنیم بر اساس تحقیقات صورت گرفته از 127 شرکت در چین، ما مشاهده کردیم که توانمندی های مدیریت یک شرکت برای مدیریت روندهای تجاری داخلی و خارجی آن به شکل کامل تاثیر IT را بر روی عملکرد شرکت تعدیل می کند . دو توانمندی مدیریتی در این مطالعه شامل توانمندی مدیریت در روند تجاری و توانمندی مدیریت در زنجیره تامین است . نتایج ما نشان می دهد که تنها عامل انسجام مستحکم در توانمندیIT با توانمندی شرکت می تواند بهره وری روند تجاری و توسعه مدیریت در زنجیره های عرضه باشد که در نتیجه باعث افزایش عملکرد شرکتی می شود شرکت ها باید از این دیدگاه اشتباه دوری کنند که سرمایه گذاری های مرتبط با IT تنها مسئول و عامل عملکرد بهتر شرکتی هستند . بر اساس یافته های خود، ما در مورد کاربردهای آن برای تحقیق و عمل بحث خواهیم کرد.
کلمات کلیدی : توانمندی فناوری اطلاعات | مدیریت روند تجاری | مدیریت زنجیره تامین | عملکرد شرکت | واسطه
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer