دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دانلود مقاله مدیریت ریسک با ترجمه فارسی::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دانلود مقاله مدیریت ریسک با ترجمه فارسی

تعداد مقالات یافته شده: 14
ردیف عنوان نوع
1 منحنی های شدت – مدت زمان – تناوب رسوب و عدم قطعیت های آنها برای فلات گاپ
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
زیرساخت های مهندسی مثل چاه های فاضلاب سطحی و پل ها معمولا" با استفاده از مفهوم منحنی های شدت – مدت زمان – تناوب، طراحی می شوند که فرض می کنند که اتفاق افتادن الگوها و توزیع های ته نشینی به ازنظر فضایی درداخل ناحیه آبریزگاه مشابه هستند و درسرتاسر بازه عمر زیرساخت های (ثابت و ساکن)، بی تغییر باقی می مانند. برمبنای این قضیه که تغییرات آب و هوایی، تغییرپذیری فضایی و موقتی الگوهای ته نشینی را تغییر خواهند داد و عدم دقت در تخمین منحنی های شدت – مدت زمان – تناوب، ممکن است اتفاق بیفتد. همینطور قبل از تولید منحنی های شدت – مدت زمان – تناوب، تحلیل گرایشات بیشینه ته نشینی سالانه، واجب است. هدف این مطالعه تخمین شدت های ته نشینی و عدم قطعیت های آنها (حدهای پایین و بالا) برای مدت زمان های 125/0، 25/0، 5/0، 1، 2، 4 و 6 ساعت و دوره های بازگشت 2، 10، 25، 50 و 100 ساله در فلات گاپ در شمال استان کیپ در آفریقای جنوبی با استفاده از توزیع مقدار نهایی تعمیم داده شده است. بیشینه ته نشینی سالانه از داده های بلند مدت ته نشینی (1918 تا 2014) برای چهار ایستگاه هواسنجی (پست ماسبرگ، دوگلاس، کورومان و گروبلرشوپ) که از خدمات آب و هوایی آفریقای جنوبی منبع می گیرند استخراج شد. به صورت میانگین، بالاترین شدت های ته نشینی تخمین زده شده برای این فلات دارای محدوده ای از 2/4 میلیمتر بر ساعت برای مدت زمان طوفان 6 ساعته تا 8/55 میلیمتر بر ساعت برای 125/0 ساعت در دوره زمانی بازگشت 2 ساله بود. در دوره بازگشت 100 ساله، این شدت دارای محدوده ای از 3/13 میلیمتر بر ساعت برای مدت زمان 6 ساعت تا 5/175 میلیمتر بر ساعت برای مدت زمان 125/0 ساعت بود. حد پایین عدم قطعیت دارای محدوده ای از 7/11% در دوره بازگشت 2 ساله تا 26% در دوره بازگشت 100 ساله و از 8/12% تا 4/58% برای حد بالایی برای دوره های بازگشت مربوطه بود. این روش می تواند به صورت فرمول سازی خط مشی برای طراحی فاضلاب سطحی و زیرساخت های مدیریت سیلاب در فلات گاپ یکپارچه سازی شود، جاییکه معدنکاری، فعالیت اقتصادی اصلی است.
کلیدواژه ها: منحنی های شدت | مدت زمان – تناوب رسوب | سطوح عدم قطعیت | تابع توزیع مقدار نهایی تعمیم داده شده | فلات گاپ
مقاله ترجمه شده
2 خطر رو به افزایش ماههای دارای بارش پایین باران و دمای بالا در جنوب شرق استرالیا برای 50 سال گذشته
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 31
تغییرپذیری آب و هوا، تغییرات آب و هوا و حوادث آب و هوایی بیانگر خطراتی هستند که باید کمّی سازی شده و مدیریت شوند. شرایط خشک و گرم دارای تاثیرات قابل ملاحظه ای هستند و ارتباطی قوی با خطر خشکسالی دارند. بسیاری از تحلیل های حوادث آب و هوایی روی یک متغیر در یک زمان تمرکز می کنند. با این حال، حوادث ترکیبی شامل دو یا چند متغیر آب و هوایی می توانند به صورت نامتناسبی تاثیر بزرگی داشته باشند. بنابراین تحلیل های یکپارچه چند متغیره جهت بررسی جامع تاثیرات آب و هوایی ضروری می باشد. در اینجا ما اطلاعات 150 ساله درباره حوادثی با بارش باران ماهانه پایین و دمای بالا را برای جنوب شرقی استرالیا مستندسازی می کنیم. تعداد ماههای گرم و خشک در سال نشانگر تغییرپذیری دهه ای و تمایلات رو به افزایش است. تمایلات بلند مدت توسط دما بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرند تا توسط بارش باران، و با یک آب و هوای گرم سازگار هستند. تعداد حوادث گرم و خشک متوالی که به صورت سه تا پنج ماه متوالی دارای حوادث ترکیبی تعریف می شود، روبه افزایش است. یافته های ما نیاز به بررسی تعریف هایی را به هنگام کمّی سازی خطر خشکسالی، که شامل چند متغیره مثل بارش باران و دما و یا سایر متغیرهای آب و هوایی می شوند تقویت می کند، هرجا که امکانپذیر باشد. بحث روی اینکه چگونه نتایج می توانند در بهبود علم پیش بینی آب و هوایی در استرالیا یا جاهای دیگر سهمی باشد ارائه می شود.
کليدواژگان: افراطيات متداول | ماه گرم و خشک | خشکسالی | تغییرات اقلیمی | خطرات آب و هوا
مقاله ترجمه شده
3 مفید تا قابل استفاده: تولید علم قابل استفاده آب و هوایی برای کشاورزی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
پروژه "مفید تا قابل استفاده" یک تحقیق و پروژه گسترده شش ساله برای تامین هم اطلاعات مفید و هم قابل استفاده آب و هوایی برای بخش کشاورزی در منطقه میدوِسترن آمریکا بود که توسط اداره کشاورزی آمریکا سرمایه گذاری شد. این پروژه از یک دیدگاه گسترده همکاری در تولید دانش و تصمیم گیری استفاده کرد که با تکرارهای شدیدی با کاربران نهایی بالقوه شامل کشاورزان و مشاوران متخصص کشاورزی، ازطریق گروههای تمرکز و ارزیابی ها، بازخورد در رویدادهای توسعه یافته و تعاملات متناوب رسمی جهت توسعه ابزار حمایت از تصمیم و مکانیزمهای تحویل که نیازهای ذی نفعان را برآورده می کنند، سروکار داشت. این مقاله مروری برای این شماره ویژه، برخی راههای کلیدی را نشان می دهد که فرآیند تولید دسته جمعی، اطلاعاتی از کل پروژه فراهم می کند. مقالات بعدی در این شماره ویژه، اهداف مختلف پروژه "مفید تا قابل استفاده" شامل علوم اجتماعی، آب و هوایی و کشاورزی را بررسی می کنند. یک مرور مختصر این مقالات در اینجا ارائه می شود.
کلیدواژه ها: تولید دسته جمعی | تغییرات آب و هوایی | میدوسترن آمریکا | تولید کننده های غله | مشاوران کشاورزی | بین رشته ای
مقاله ترجمه شده
4 پوشش ریسک نرخ ارز خارجی: تنوع چند ارزی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 24
این مقاله یک استراتژی پوشش متقاطع چند ارزی را پیشنهاد می کند که ریسک ارز (تبادل) را کاهش می دهد. استفاده از مشتقات در شرکت های کوچک و متوسط (SME) رایج نیست اما علی رغم پیچیدگی که دارد، می تواند برای آنهایی که فعالیت های بین المللی دارند، جذاب باشد. به طور خاص، کاهش ریسک ارز از طریق استفاده از پوشش متقاطع چندارزی طبیعی با توجه به ارزش در ریسک مشروط (CVaR) و ارزش در ریسک (VaR) برای اندازه گیری ریسک بازار به جای واریانس، اندازه گیری می شود. CVaR با استفاده از برنامه های خطی به حداقل می رسد در حالی که یک الگوریتم ژنتیک چندمنظوره برای کمینه کردن VaR طراحی شده است که با توجه به دو سناریو برای هر ارز می باشد. نتایج بدست آمده نشان می دهند که استراتژی پوشش بهینه که VaR را کمینه می کند با استراتژی پوشش CVaR کمینه متفاوت است. یک نکته بسیار جالب این است که تنها با سرمایه گذاری در سایر ارزها، کاهش ریسک معنی دار در VaR و CVaR قابل حصول است.
کلیدواژگان: پوشش متقاطع | ارزش در ریسک مشروط | ارزش در ریسک | تنوع چندارزی | الگوریتم ژنتیک چندمنظوره
مقاله ترجمه شده
5 خرید و عرضه: بررسی عملکرد مدیریت ریسک
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
در یک محیط شبکه ای، توانایی توسعه و حفظ رابطه با عرضه کننده ها، یک عامل مهم در موفقیت و نیز یک وظیفه چالش برانگیز برای مدیریت یک شرکت می باشد. مشخص است که شرکت ها در برابر خطرات ناشی از قطع شدن زنجیره تامین، آسیب پذیر می شوند. بنابراین، شناسایی و مدیریت این خطرات ، برای مدیریت موثر زنجیره تامین، الزامی و حیاتی است. به منظور انتخاب اقدامات مناسب جهت مدیریت ریسک، رابطه بین این اقدامات بایستی بررسی شوند. اگرچه تحقیقات زیادی در زمینه خرید و مدیریت عرضه، انجام شده است، اما تنها یک بخش کوچکی از این تحقیقات، با عملکرد مدیریت ریسک زنجیره تامین، سروکار دارند. این تحقیق به صورت تجربی، تمایلات و وابستگی های عرضه کننده، تمایلات مشتری، و خرید سیستماتیک یکپارچه را بررسی می کند که بر عملکرد مدیریت ریسکهای عرضه در یک شرکت اثر می گذارد. یک تحقیق بر مبنای ارزیابی، برای این مطالعه طراحی شده است. تحقیق ما روابط آماری (رگراسیونی) بین متغیرها (تمایلات و وابستگی های عرضه کننده، تمایلات مشتری، و خرید سیستماتیک) و عملکرد مدیریت ریسکهای عرضه را نشان می دهد. نتایج این تحقیق بر مبنای داده های جمع آوری شده از 165 شرکت متوسط و بزرگ فنلاندی گزارش می شوند.
کلید واژه ها: مدیریت زنجیره تامین | خرید | مدیریت ریسک
مقاله ترجمه شده
6 ریسک، روشهای مدیریت ریسک، و موفقیت یکپارچه سازی زنجیره تامین
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 37
شرکتها در مقابل فرصتهای به وجود آمده و نیز تهدیدات حاصل از جهانی سازی، از طریق روشهای مختلف تولید جهانی که پیچیدگی زنجیره عزضه و شکلهای مختلف ریسک را افزایش می دهند، واکنش نشان می دهند. شرکت های از طریق افزایش دادن یکپارچگی زنجیره تامین، تلاش کرده اند تا این سطح افزایش پیچیدگی را مدیریت کنند. یکپارچه سازی زنجیره تامین به عنوان یک روش کلیدی در مدیریت زنجیره های عرضه و دستیابی به بهره وری عالی، شناخته شده است. ما از طریق به کارگیری دیدگاه ارتباط-محور و نیز از طریق ارزیابی داده های حاصل از مطالعه میدانی و ثانویه کشوری، تفاوتهای موجود در سودمندی روشهای یکپارچه سازی زنجیره تامین را بر اساس ریسک راه اندازی کسب و کار (که با توجه به مواردی مثل قدرت قانون در یک کشور اندازه گیری می شود)، و اثر کاهندگی روشهای مدیریت ریسک در زنجیره تامین، بررسی می کنیم. یکی از نتیجه گیری های اصلی این تحقیق نشان می دهد که یکپارچه سازی عرضه کننده نیز در محیط های دارای حکومت ضعیف قانون (یعنی ریسک بالا) موثر است. به علاوه، شرکت ها می توانند اثر بهره وری روشهای یکپارچه سازی عرضه کننده هایشان را از طریق به کارگیری روشهای مدیریت ریسک زنجیره تامین در محیط های پُرخطر، کامل تر و مستحکم تر کنند.
کلید واژه ها: یکپارچه سازی زنجیره تامین | حکومت قانون | مدیریت ریسک | بهره وری عملی | دیدگاه ارتباط-محور
مقاله ترجمه شده
7 درک ریسک خدمات و استراتژی های مدیریت ریسک در مشارکت کسب و کار گردشگری
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
از زمانی که مدیریت ریسک، رفتار کانال توزیع و برنامه های تحقیقاتی در زمینه خطرات توریستی در سال های گذشته مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است، فقدانی در زمینه ی تحقیقات روی چگونگی درک سازمان دهندگان تور از خطرات مربوط به همکاری خدمات در زنجیره ارزش و استراتژی هایی که برای رسیدگی به این خطرات انجام می دهند، مشاهده می شود. این مطالعه راه های درک اپراتورهای تورهای ورودی (ITOs) در ماداگاسکار از زنجیره ارزش گردشگری در شرایط خطر بالادست (نسبت به ارائه دهندگان خدمات محلی) و پایین دست (نسبت به سازمان های خروجی) و استراتژی های آنها برای مقابله با این خطرات را مورد بررسی قرار می دهد. یافته ها نشان می دهد که کیفیت خدمات تنظیم نشده در میان ارائه دهندگان خدمات محلی نشان دهنده یک عامل خطر عمده برای اپراتورهای تورهای ورودی (ITOs) است. گروه های با خطر اضافی که در بالادست زنجیره ارزش خدمات قرار دارند عبارتند از محصولات و زیرساخت های دارای محدودیت و عدم صلاحیت. در پایین دست زنجیره ارزش، انتظار بازار و اطلاعات در مورد مقصد به عنوان عامل خطر درک شده است . کلید واژه ها: خطرات گردشگری | درک ریسک | رفتار خطرآمیز | زنجیره ارزش گردشگری | تور اپراتورهای ورودی | مدیریت ریسک
مقاله ترجمه شده
8 قیمت‌گذاری بیمه‌ی سپرده در حضور ریسک سیستماتیک
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 30
بر اساس چارچوب گزینه‌ی قرار مرتون (1977)، یک مدل قیمت‌گذاری بیمه‌ی سپرده توسعه دادیم که همبستگی‌های دارایی را به عنوان معیاری برای ریسک سیستماتیک یک بانک، برای به حساب آوردن ریسک ورشکستگی بانکی مشترک به کار می‌گیرد. برآورد مدل ما نشان می‌دهد که بیمه‌ی سپرده‌ی مبتنی بر ریسک عادلانه از لحاظ آماری که تنها ریسک ورشکستگی بانکی تکی را در نظر می‌گیرد، زیر قیمت بوده و موجب می‌شود ارائه‌دهندگان بیمه در معرض ضرر و زیان خالص قرار بگیرند. برآورد ما همچنین اندازه‌ی حق بیمه را ضبط می‌کند که در آن بانک‌های بزرگ سپرده‌ای با قیمت بالاتر نسبت به بانک‌های کوچک‌تر دارند. این نتیجه به ویژه مربوط به نگرانی‌های تنظیمی کنونی در بانک‌های بزرگی است که برای ورشکستگی بسیار بزرگ هستند. مهم‌تر از همه، رویکرد ما یک چارچوب یکی کننده برای ادغام بیمه‌ی سپرده‌ی مبتنی بر ریسک با الزامات سرمایه‌ای بازال مبتنی بر ریسک ارائه می‌کند. کلمات کلیدی: بیمه‌ی سپرده، ریسک سیستماتیک، همبستگی دارایی، اندازه‌ی بانک
مقاله ترجمه شده
9 تنوعات بين المللي در شركت‌ها و ریسک
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
در اين تحقيق تاثيرات تنوعات بين المللي شركت ها (CID) بر احتمال ضرر و زيان مورد بررسي قرار مي‌گيرد. نتايج يك رابطه تقريباً مثبتي ميان CID (بوسيله چهار متغير متفاوت تجربي اندازه‌گيري شده) و احتمال ضرر و زيان صاحبان سهام را نشان مي‌دهد. همچنين متوجه شده‌ايم تنوع مي‌تواند جريان نقدينگي و درآمدها را افزايش دهد. در رابطه با كاهش جريان نقدينگي شركت‌هاي بين المللي در بازارهاي داخلي و تجاري شواهد و مداركي وجود ندارد. در نهايت اين تحقيق نشان مي دهد افزايش تاثيرات پر مخاطره CID براي شركت‌هايي كه در سطح پيشرفته‌تري از فرآيند بين المللي شدن قرار دارند بارز است و يافته‌هاي بعدي با توسعه شركت‌ها در كشورهاي پر مخاطره در مراحل آخر CID تطابق دارد. واژه های کلیدی: تنوع بین المللی شرکت | نوسانات جریان وجوه نقد | ریسک سیستماتیک | سود نوسانات
مقاله ترجمه شده
10 پیشرفت ها در مدیریت ریسک مالی و عدم قطعیت سیاست اقتصادی: یک مرور کلی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
مدیریت ریسک مالی در بهترین زمان ها و به خصوص در موقع حضور عدم قطعیت اقتصادی و بحران های مالی دشوار می باشد. هدف از این موضوع خاص در مورد "پیشرفت در مدیریت ریسک مالی و عدم قطعیت سیاست اقتصادی " اینست که برخی از بخش های تحقیق که در آن روش های اقتصاد سنجی جدید، اقتصادسنجی مالی و امور مالی تجربی که به طور قابل توجهی به تجزیه و تحلیل مدیریت ریسک مالی کمک کرده اند در زمانی که عدم قطعیت اقتصادی وجود دارد مورد توجه قرار دهد، به خصوص قدرت چاپ: شوک های عدم قطعیت، بازارها، و اقتصاد، نمایانگرهای گسترش بانکداری در اقتصاد برزیل: نقش عوامل اقتصاد خرد و کلان، پیش بینی ارزش در معرض خطر با استفاده از مدل های نوسان ساختار بلوک احتمالی چند متغیره، علیت متغیر زمان بین قیمت های لحظه ای و آینده نفت خام: یک رویکرد تغییر مسیر، ارزیابی وابسته به رویکرد پویایی انتقال اطلاعات بین قیمت های نفت، قیمت فلزات گرانبها و نرخ ارز، یک رویکرد عملی برای ساخت عوامل نقدینگی بودجه مبتنی بر قیمت، پیش بینی نوسانات میزان نقد شده: ویژگی های پویا و متغیرهای قابل پیش بینی، مدل سازی یک شاخص شرایط مالی گردشگری روزانه بالقوه ، مالکیت بانک، بخش مالی و اندازه گیری ریسک سیستماتیک: استفاده از CoVaR، شاخص های نوسانات بدون مدل در ادبیات مالی: یک بررسی، عملکرد قوی مصون سازی و خطر نوسان در بازارهای انتخابی: کاربرد انتخاب های شاخص استاندارد و 500 پور و تایوان ، هم انباشتگی قیمت بین CDS مستقل و بازارهای انتخاب ارز در بحران مالی جهانی، خواه اینکه همیشه از وام زامبی ممانعت شود، ترجیحات سرمایه گذاران ریسک گریز و ریسک پذیر برای جایگاه نفتی و قرارداد های آینده قبل ،در طول و بعد از بحران مالی جهانی ، مدیریت ریسک مالی در بازارهای بورس چینی: قیمت گذاری و مدل سازی تحت رگرسیون خود کارآستانه چند متغیره، مدیریت ریسک سیستماتیک در هلند ،روش های پرتفوی میانگین – واریانس برای مدیریت ریسک سیاست انرژی، ر ویژگیهای قوی برآورد SIML از نوسان تحت سر و صدا میکرو- بازار و روش نمونه گیری تصادفی، مقیاس بزرگ نامتقارن (I)GARCH با دنباله روی های گوناگون، اصول اقتصادی و عدم قطعیت سیاست اقتصادی از مین لند چین و تاثیر آنها بر تایوان و هنگ کنگ، پیش بینی و شبیه سازی با استفاده از مدل های ساده و مشخص شده توسط ناپایا و فصلی بودن، و پیش بینی نوسان شاخص های سهام از طریق مدل متوسط با استفاده از داده با فراوانی بالا.
کلمات کلیدی: مدیریت ریسک مالی | عدم قطعیت سیاست های اقتصادی | اقتصاد سنجی مالی | امور مالی تجربی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer