دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دانلود مقاله مدیریت سازمانی با ترجمه فارسی::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دانلود مقاله مدیریت سازمانی با ترجمه فارسی

تعداد مقالات یافته شده: 25
ردیف عنوان نوع
1 درک رابطه بین رضایت ارتباطی، عدالت مشاهده شده و رفتار سازمانی شهروندی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 40
این مطالعه کاربرد عدالت و مفاهیم رفتارهای سازمانی شهروندی و رضایت شغلی را جهت به دست آوردن اثرات بررسی نشده قبلی از طریق بررسی رابطه بین رضایت ارتباطی، عدالت مشاهده شده و رفتارهای سازمانی شهروندی در بین کارکنان چینی مورد بررسی قرار می دهد. ما پیش بینی می کنیم که عدالت مشاهده شده در رابطه بین رضایت ارتباطی و رفتارهای سازمانی شهروندی وساطت خواهد کرد. ما همچنین پیش بینی می کنیم که رضایت ارتباطی در رابطه بین عدالت مشاهده شده و رفتارهای سازمانی شهروندی وساطت خواهد کرد. از تحلیل های کمّی برای تحلیل این روابط استفاده شد. از روش FsQCA به عنوان یک روش اضافی برای بررسی اثر واسطه ای استفاده شد. نتایج نشان می دهند که رفتارهای سازمانی شهروندی از طریق رضایت ارتباطی و عدالت مشاهده شده تحت تاثیر قرار می گیرد. رضایت ارتباطی یک واسطه بین عدالت مشاهده شده و رفتارهای سازمانی شهروندی است. عدالت مشاهده شده یک واسطه بین رضایت ارتباطی و رفتارهای سازمانی شهروندی نیست. یافته ها نشانگر نیاز به ارتقای روشهای ارتباطی و خلق یک محیط کاری منصفانه به منظور ترغیب رفتارهای احتیاطی هستند. دلالت های عملی و تئوریکی به همراه محدودیت ها بحث می شوند.
کلیدواژه ها: رضایت ارتباطی | منابع انسانی | مشاهدات عدالت | ماکائو | رفتارهای سازمانی شهروندی
مقاله ترجمه شده
2 پایداری سازمانی و توسعه همه جانبه:برجسته از پژوهش کسب و کار و مدیریت بین المللی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12
پایداری توجه بیشتری را از سوی محققان در زمینه کسب و کار به خود جلب کرده است، زیرا شرکت ها شروع به مسئولیت پذیری در قبال اثرات محیطی، اجتماعی و توسعه بیشتر کرده اند. در این بررسی، ما بر روی آخرین تحقیقی که مرتبط با پایداری در زمینه تجارت بین المللی و مدیریت (IM) منتشر شده تمرکز کرده و ارتباطات با توسعه فراگیر را در سه شیوه مورد بررسی قرار می دهیم.ابتدا، ما مفهوم پایداری یعنی آنچه که در حوزه شرکت ها مشاهده شده را ارائه می کنیم. دوم، ویژگی های کلیدی جدیدترین مطالعات پایداری منتشر شده در نشریات IM را ارزیابی کرده و درجه ای که این آثار در مورد اجزای مختلف توسعه فراگیر ترکیب و شرح داده اند را تحت تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. سوم، درباره نقش پژوهش IM در علم پایداری و پتانسیل کار میان رشته ای با دیگر زمینه های علمی بحث می کنیم.
مقاله ترجمه شده
3 رهبران نیاز دارند که چه چیزی از فرهنگ سازمانی بدانند؟
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 25
عامل اصلی موفقیت یک سازمان ، فرهنگ آن سازمان است. فرهنگ سازمانی می تواند به طور قابل توجهی بر عملکرد و اثربخشی یک شرکت ، روحیه و بهره وری کارکنان و همچنین توانایی آنها برای جذب ، ایجاد انگیزه و حفظ استعداد افراد تاثیر قرار بگذارد. متاسفانه بسیاری از رهبران از اهمیت و میزان تاثیر فرهنگ سازمانی ناآگاه هستند و در اطلاعات گسترده و گاه متناقض در دسترس در مورد فرهنگ غرق شده اند و یا اطلاعات خوبی در مورد چگونگی ایجاد و حفظ موثر فرهنگ ندارند. این مقاله ، یافته های زیادی که رهبران نیاز دارند تا در مورد فرهنگ بدانند و همچنین آنچه را که آنها باید انجام دهند تا این زمینه را تقویت کنند را ارائه کرده است فرهنگ های موفق بهترین را برای افراد به ارمغان می آورد. به منظور ارتقا فرهنگ سازمانی ؛ به صحبت بیشتر در مورد فرهنگ و اهمیت آن نیاز است. به منظور دستیابی به بهترین نتایج ، ارتقا فرهنگ نیازمند رهبرانی است که آن را به عنوان یک وظیفه کلیدی و مهم برای خودشان در نظر بگیرند و همچنین کسانی که اهمیت هم راستایی استراتژی های سازمانی را با تصمیم گیری در زمینه ایده ال های فرهنگی درک کرده باشد
کلمات کلیدی: فرهنگ سازمانی | ایجاد فرهنگ | رهبری سازمانی | ارزش های سازمانی | تاثیر رهبری
مقاله ترجمه شده
4 پذیرش گزارش دهی مالی مبتنی بر IFRS توسط کمیسیون اوراق بهادار (SEC) : یک بررسی برمبنای نظریه سازمانی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 61
در سال 2007 کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات (SEC) یک قانونگذاری تاریخی انجام داد که به ثبت نام کنندگان خارجی اجازه می داد تا گزارشات مالی مبتنی بر IFRS (کمیته بین المللی تفسیر گزارش های مالی) را بدون وفق دادن با اصول کلی و پذیرفته شده حسابداری آمریکا (GAAP) بایگانی کنند. با این تصمیم، SEC روش دراز مدت خود برای وفادار ماندن به یک سری استانداردهای حسابداری در آمریکا را تغییر داد. این تصمیم، موضع دو نهاد قبلا" قدرتمند را تقلیل می دهد: اصول کلی و پذیرفته شده حسابداری آمریکا (GAAP) و خود SEC. ما این تغییر مهم را که عموما" روی نظریه سازمانی ترسیم می شود بررسی می کنیم. ما چندین مدل را برای دستیابی به بینش هایی درباره نقش های احتمالی هم قانونگذار و هم قانون پذیر ترسیم شد، دلایلی برای وجود نوع خاصی از مکانزیم تغییر نموّی و نیز تاثیر سازمانهای قدرتمند بین المللی هم روی حقیقت تغییر وهم روی زمان بندی تغییر، مشاهده شد. سهم کلیدی این مقاله، توضیح دادن تغییر سازمانی نموّی ازطریق بررسی مکانیزمهای خاص تغییر باتوجه به پویایی چند - سطحی قوانین حسابداری می باشد. اولا" برهم کنش بین ایفای نقش کنندگان ملّی و بین المللی و ائتلاف آنها شکل دهنده چیزی است که یک مکانیزم تغییر قابل پذیرش می شود. دوما" لایه بندی مکانیزم، یعنی جاییکه قوانین جدیدی به قوانین موجود ضمیمه می شوند، نوعا" انتظار می رود که نهادهای موجود را بی ثبات کند، اما می تواند همچنین ترغیب به تغییر گسترده ازطریق لایه بندی قوانین فقط برای یک بخش خاص را کاهش دهد. نهایتا" راهبردهای به کار گرفته شده توسط شرکتهای بین المللی حسابداری جهت فرونشاندن یا ترویج تغییر سازمانی، جالب توجه هستند. ما به صورت ویژه ای روی نقش آنها در یکپارچه کردن یک ائتلاف بین المللی رقبای GAAP آمریکا و بنابراین تاثیرگذاری واضح زمان بندی این تغییر، تمرکز می کنیم. داده های تجربی مستند از اسناد معمول فراهم شده در پاسخ به تغییر پیشنهاد شده و نیز از اسناد نهایی قانونگذاری SEC و از مدارک مربوطه، استخراج شدند. ما اسناد رایج رسمی نوشته شده در پاسخ به قانون پیشنهادی سال 2007 را تحلیل کرده، آنها را با انتظارات مبتنی بر نظریه و در برخی موارد با مقامات دولتی قبلی مقایسه می کنیم. ما یافته های خود را دربرابر جابجایی های سطح متا در مکان هندسی قوانین و خصوصی سازی و بین المللی سازی تعیین استانداردها، تفسیرم می کنیم.
کلیدواژه ها: نظریه سازمانی | تغییر سازمانی | لایه بندی | IFRS | مقررات بین المللی
مقاله ترجمه شده
5 مسائل امنیتی در برنامه ریزی منابع سازمانی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 9
نرم افزار برنامه ریزی منابع شرکتی اگر به صورت موفقیت آمیز اجرا شود چندین منفعت دارد. این منفعت ها شامل ارتباطات بین سازمانی، دسترسی به داده های زمان واقعی، بهبود رابطه با مشتریان، پیش بینی آینده و غیره می باشد. این مقاله ارائه شده شامل کار پیشنهادی می باشد. مدل پیشنهادی سعی می کند تا مسائل امنیتی را که عموما" توسط اکثر سازمان ها نادیده گرفته می شود پوشش دهد. برخی از دلایل شناسایی شده عبارتند از هزینه، آگاهی و غیره.
عبارات شاخص – ERPBI | هوش تجاری | ERPBI | ناهمترازی.
مقاله ترجمه شده
6 نگاشت رابطه میان اقدامات مدیریت کیفیت، یادگیری سازمانی، فرهنگ‌سازمانی و عملکرد سازمانی در آموزش عالی: یک چارچوب پیشنهادی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
چالش در آموزش عالی و تشویق عملکرد عالی در رقابت جهانی و پیگیری روند آن موجب ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا می‌شود. برای اطمینان از برتری عملکرد، اقدامات مدیریت کیفیت به عنوان یکی از متغیرهایی که عملکرد سازمانی را تحت تأثیر قرار داده، در نظر گرفته است. از طرفی، یادگیری سازمانی یک روش است که موجب تسهیل روند بهبود عملکرد سازمانی می¬شود. نتایج حاصل از عملکرد سازمانی بر اساس شرایط محیط، به ویژه فرهنگ سازمانی یکی از مهم‌ترین شاخص¬هایی است که توسط سازمان شرح داده می‌شود که انتخاب فرهنگ سازمانی به عنوان یک متغیر متوسط را تقویت می‌کند. با این حال، این مقاله برجسته¬ترین عملکرد سازمانی را از طریق یک چارچوب مفهومی ارائه شده در مؤسسات آموزش عالی در نظر گرفته است.
کلیدواژه‌ها: عملکرد سازمانی | اقدامات مدیریت کیفیت | یادگیری سازمانی | فرهنگ سازمانی | موسسه آموزش عالی
مقاله ترجمه شده
7 مسئولیت سازمانی و درک شرایط امن: نقش میانجی رضایتمندی از شغل
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10
اهداف. هدف مطالعه کنونی تایید نقش میانجی رضایتمندی از شغل در روابط بین درک مسئولیت سازمانی و شرایط امن و برجسته سازی ابعاد شرایط امن بر ابعاد مسئولیت سازمانی است. مشارکت کننده ها. مطالعه کنونی ایجاد داده های جمع آوری شده از 147 مشارکت کننده از سیستم سلامت است. روش شناسی. طرح استفاده شده در مطالعه نوسنجی، نوع همبستگی درون گروهی پیش بینانه بود. نتایج. رضایتمندی از شغل میانجی جزئی در رابطه بین درک شرایط امن و مسئولیت سازمانی است.
کلمات کلیدی: درک شرایط امن | رضایتمندی از شغل | مسئولیت سازمانی
مقاله ترجمه شده
8 دیکتاتورهای اهریمنی و یا فرماندهان شایسته: بررسی اثرات افتراقی رهبری خودکامه بر عملکرد تیم
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 43
اغلب دیده شده است که رفتار رهبران خودکامه بر روحیه و عملکرد تیم تاثیر منفی دارد. با این حال،نظریه سلسله مراتبی اجتماعی نشان می دهد که رهبری خودکامه نیز ممکن است تاثیر مثبت بر روحیه داشته و عملکرداز طریق ایجاد یک حالت روانی جذاب در یک حالت سلسله مراتبی یک پیش بینی مناسب و امنیت را به دنبال داشته باشد. در ارتباط با این موضوع می توان گفت که رهبری استبدادی می تواند امنیت روانی تیم را پرورش دهد و این زمانی است که اعضاء سلسله مراتب را در تیم بپذیرند. در تضاد با این موضوع می توان گفت که زمانی که اعضا در چالش با سلسله مراتب موجود در سازمان می باشند، و در مبارزات بین تیمی شرکت می کنند،رهبران خودکامه با تمام توان متمرکز بر اعضاء تیم خود خواهند بود. این منجر به ناامیدی و صدمه به امنیت و عملکرد روانی می شود. ما برای حمایت از این ایده ها در یک مطالعه در بین 60 مجموعه خرده فروشی که شامل 225 کارمند و مدیر بوده است،اقدام نمودیم. که فعالیت آنها در رابطه با خدمات مالی می باشد. براین اساس ،انتظار می رود که زمانی که قدرت تیم کم باشد،رهبری استبدادی تاثیر مثبتی بر امنیت روانی تیم خواهد داشت و در نتیجه به طور غیرمستقیم کارایی تیم مثبت خواهد شد. هنگامی که قدرت تنشی گروه بالا باشد،رهبری خودکامه ارتباط منفی را با امنیت روانی تیم داشته و در نتیجه به طور غیرمستقیم تاثیر منفی بر عملکرد تیم خواهد داشت. اینها اثراتی هستند که باید در هنگام کنترل رهبری باید در نظر داشت.
کلمات کلیدی: رهبری خودکامه | جنگ قدرت | امنیت روانی تیم | عملکرد تیم
مقاله ترجمه شده
9 اثرات تبادل رهبر-عضو و حمایت سازمانی درک شده در نوآوری سازمانی : مورد مطالعاتی تکنوپارک دنیزلی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16
نوآوری به عنوان یک کلیدواژه حیاتی برای بقا در محیط های در حال تغییر در نظر گرفته می شود. این پژوهش مدل توالی تبادل رهبر-عضو و حمایت سازمانی درک شده را در عرصه نوآوری سازمانی مورد بررسی قرار می دهد. داده های تحقیق از 77 زیردست که در شرکت های تکنوپارک در دنیزلی ترکیه کار می کردند جمع آوری شده است. داده ها از طریق برنامه آماری SPSS 20 مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند و دو رابطه مطرح شده از طریق تجزیه و تحلیل رگرسیون مورد تست قرار گرفتند. نتایج نشان داد که هنگامیکه تبادل رهبر-عضو بیشتر شود ، سطح نوآوری سازمانی نیز افزایش خواهد یافت. به همین ترتیب ، وقتی حمایت سازمانی درک شده نیز افزایش یابد سازمان ها ممکن است نوآوری بهتری ارائه دهند. بنابر این ، می توان استدلال کرد که سازمان های متمرکز بر خلاقیت و نوآوری ممکن است انتخاب رهبر را با تاکید بر رویکرد تبادل رهبر-عضو و تسهیلات حمایت های سازمانی برای کارکنان در نظر بگیرند.
کلمات کلیدی: نوآوری سازمانی | تبادل رهبر-عضو | پشتیبانی سازمانی درک شده | فرهنگ سازمانی | خلاقیت
مقاله ترجمه شده
10 بررسی رابطه فرهنگ سازمانی و درکیری شغلی: با نقش تعدیل کننده شرایط معناداری روانی و امنیت
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
این مطالعه به منظور بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و درگیری شغلی کارکنان انجام شده است. علاوه براین، این مطالعه نقش تعدیل کننده شرایط معناداری روانی و امنیت را نیز بررسی کرده است. یک مطالعه تجربی در ترکیه بوسیله 264 شرکت کننده در بانک، بیمه و سازمان های مالی صورت گرفت. نظرسنجی با استفاده از پرسش نامه فرهنگ سازمانی( OCQ) با رویکرد هاریسون (1993) انجام شد، مقیاس درگیری شغلی، معناداری روانی و امنیت روانی برای تعیین رابطه بین متغیرها استفاده شدند. منحصر بفرد بودن این مطالعه بدین خاطر است که ساختار فرهنگ سازمانی با رویکرد مناسب به نگرش های کاری کارمندان از درگیری شغلی در زمینه تعدیل شرایط معناداری روانی و امنیت مرتبط بود. نتایح این تحقیق با پیامدهای آن از هر دو سطح مفهومی و عملی مورد بررسی قرار گرفت.
کلمات کلیدی: فرهنگ سازمانی | مشارکت شغلی | شرایط روانی | معنی دار بودن روانشناسی | امنیت روانی.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer