دانلود و نمایش مقالات مرتبط با دیدگاههای مختلف::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - دیدگاههای مختلف

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 سیاست ها و اقدامات مسئولیت اجتماعی منابع انسانی: اعتبارسنجی علمی و تخصصی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 23
این مقاله اندازه گیری و اعتبارسنجی سیاست های مسئولیت اجتماعی منابع انسانی را از نقطه نظرات علمی و تخصصی بررسی می کند. مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) در سالهای اخیر در حوزه نظری پیشرفت بزرگی کرده است که نشانگر اهمیت آن در تمام دیدگاههای مختلف مثل نظریه سازمانی، دیدگاه ذی نفعی، نظریه مشروعیت و فرآیند ارزش مشترک می باشد. با این حال، از یک نقطه نظر تجربی، تحقیقات بیشتری برای فراهم کردن شاخص ها و شواهد جدید درمورد بررسی تاثیر سیاست های مسئولیت اجتماعی بر روی عملکرد کسب و کار مورد نیاز است. هدف این مقاله تعریف یک سری سیاست های مسئولیت اجتماعی منابع انسانی، نشان دادن اعتبار محتوای آنها ازطریق چندین روش، و بررسی و تحلیل وزن های نسبی آنها با کمک یک گروهی از کارشناسان علمی و یک پیش – آزمون تخصصی می باشد که در شرکتهای بزرگ اسپانیایی نتیجه گرفته شده است.
کلیدواژه ها: مسئولیت اجتماعی شرکتی | مدیریت منابع انسانی | هیئت کارشناسان | سیاست های مسئولیت اجتماعی
مقاله ترجمه شده
2 ارتقای خودکارآمدی برای توسعه شغلی در فیسبوک
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 40
منابع علمی دارای دو دیدگاه رقابتی درمورد فیسبوک هستند: یک دیدگاه درباره اثرات مثبت فیسبوک بر روی افراد ادعا می کند درحالیکه دیدگاه دیگر اثرات مضر را بیان می کند. وجود دیدگاههای مختلف به علت وجود دیدگاه فناوری – جبری می باشد که بر روی استفاده از فیسبوک تمرکز دارند که با عدم استفاده از آن مخالفت دارد که از خصوصیات فردی اعضا و نقشهای زمینه ای آنها چشم پوشی می کند. درنتیجه، این تحقیق بر روی اعضای کنونی دانشجویان دانشگاهی و ارتقای خودکارآمدی آنها برای توسعه شغلی در فیسبوک، وفاداری دانشجویان مشخص شده به فیسبوک و عدم قطعیت رو به افزایش آنها در آمریکا تمرکز دارد. ما ادعا می کنیم که فیسبوک دو دستاورد را فراهم می کند (یعنی تماشای افراد مجازی و دستیابی به حمایت اجتماعی)، که شانس دو منبع مهم خودکارآمدی – یعنی دستیابی به تجربیات مختلف و ترغیب های اجتماعی – را افزایش می دهد. یک ارزیابی آنلاین با 260 دانشجوی عضو فیسبوک انجام شد؛ نتایج تحلیل داده ها فرضیه ما را تایید کرد. این یافته ها دستاوردهای منحصر به فردی از فیسبوک را برای توسعه خودکارآمدی شناسایی کرده و از این طریق نظریه همگرایی اجتماعی را با نشان دادن اینکه دستاوردهای تکنولوژیکی بیانگر منابع مفید خودکارآمدی هستند، گسترش می دهند.
کلیدواژه ها: فیسبوک | دانشجویان دانشگاهی | دستاورد فناوری | خودکارآمدی | ارزیابی آنلاین
مقاله ترجمه شده
3 آیا مدیران پروژه، دیدگاههای مختلفی درباره مدیریت پروژه دارند؟
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
آیا همه مدیران پروژه، دیدگاههای یکسانی درباره مدیریت پروژه دارند؟ این مقاله بحث می کند که از نقطه نظرهای مختلفی می توان به مدیریت پروژه نگاه کرد. دیدگاه وظیفه ای به این معنی است که مدیر پروژه روی تحویل به موقع، مطابق با بودجه و کیفیت مورد نظر پروژه تمرکز می کند. دیدگاه سازمانی بر این موضوع دلالت می کند که تمرکز مدیر پروژه بر روی حمایت از خلق ارزش در دستیابی سازمان می باشد. این تحقیق انجام شده نتیجه داده است که دیدگاههای مختلفی درمیان مدیران پروژه شایع شده است. دلالت های حاصل، مهم هستند. تصمیم هر پروژه ای بایستی در ابتدا این باشد که دیدگاه مدیریت پروژه، قواعد و قوانین کار پروژه را تعیین می کند.
کلیدواژه ها: مدیریت پروژه | دیدگاه وظیفه ای | دیدگاه سازمانی | دیدگاههای مختلف
مقاله ترجمه شده
4 کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده: یک مرور آموزشی و مسیرهای تحقیقاتی آتی
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 74
در این مقاله، ما یک مرور آموزشی روی نتایج اخیر در طراحی سیستمهای کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده ارائه می کنیم. هدف ما نه تنها مرور مفهومی نتایج در این حوزه است بلکه هدف ما ارائه جزئیات الگوریتمی کافی نیز است تا مزایا و معایب دیدگاههای مختلف بتواند کاملا" واضح شود. در این باره، امید ما این است که این مقاله مکمّلی برای مقالات مروری اخیر بوده و تحقیقات آتی در این حوزه که سریعا" رو به توسعه می باشد را تشریع کند. ما ما با بحث کردن روی دیدگاههای خود درباره مسیرهای تحقیقات آتی، نتیجه گیری می کنیم.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer