دانلود و نمایش مقالات مرتبط با سیستم مدیریت یکپارچه::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - سیستم مدیریت یکپارچه

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 سیستم ارزیابی یکپارچه برای مدیریت استراتژی طرح های نوآوری در صنایع تولیدی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
قابلیت نوآوری سازمان های صنعتی شرطی اساسی برای نقطه اتکاء رو به جلو رقابت های جهانی است که توسط تطبیق انعطاف پذیر تغییر سریع نیاز های مصرف کننده صورت می یگرد.با این حال،موفقیت طرح های نوآوری اغلب در خطر است که علت آن فعالیت های کوتاه بینانه،فعالیت های برنامه ریزی غیرسیستماتیک،فعالیت های اجرا و ارزیابی می باشد.برای این منظور یک روش ارزیابی توسط Fraunhofer IPK توسعه داده شده تا چرخه عمر طرح های نوآوری در پیشرفت اجرا و عملکرد عملیاتی در مسیرهای پایدار را مدیریت نماید.سیستم ارزیابی به دنبال رویکردی با چندین دیدگاه است که شامل سهامداران داخلی و خارجی با استفاده از ترکیبی از ابزارهای ارزیابی از جمله شاخص های کلیدی عملکرد،روش های حسابرسی و خودارزیابی و همچنین ابزارهای گزارش و نظارت می باشد.به عنوان خروجی اصلی سیستم ارزیابی،پیشنهادات بهبود ویژه و برنامه های عملی می تواند نتیجه شده تا به صورت سریع بر روی چالش های بالقوه واکنش نشان دهد.
کلمات کلیدی:ارزیابی | سیستم مدیریت یکپارچه | نوآوری | توسعه پایدار | صنایع تولیدی
مقاله ترجمه شده
2 استفاده از فن آوری تلفن همراه از طریق یک سیستم مدیریت یکپارچه برای تولید محصولات کشاورزی
سال انتشار: 1393 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 6
هدف از این مطالعه، شرح برنامه ای که تجزیه و تحلیل همه وظایف ممکن یک کشاورز در زمینه، از شخم خاک، لقاح و استفاده از علف کش ها، تا قابلیت ردیابی محصولات کشاورزی را باعث می شود. کشاورزان با تلفنهای هوشمند و قرص برای مستندسازی وظایف و محصولات خود در زمان واقعی به طوری که آنها می توانند سیستم مدیریت یکپارچه در راه استفاده بهینه، حصول اطمینان از مزایای عملی، مالی و زیست محیطی، را ارائه دهند. محصولات کشاورزی با خیال راحت در یک نقطه اطلاعات مرکزی که برای ردیابی آینده است مستند و ذخیره خواهد شد. این مستندات از محصول تا مصرف کننده به طوری که تمام اطلاعات تولید در دسترس است وجود دارد. برای دستیابی به این اهداف یک سیستم اطلاعات تلفن همراه توسعه یافته که شامل قابلیت پشتیبانی تصمیم دیگران برای کشاورز است به وجود آمده است. این سیستم همچنین خدمات تلفن همراه، که به حمایت از اجرای کل شبکه واحد تولید، نویسندگان، توسط الزویر گیم منتشر شده است را ارائه میدهد.
کلیدواژه‌ها: دستگاه های هوشمند، ردیابی، کامل کردن، لمس کردن
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer