دانلود و نمایش مقالات مرتبط با سیستمهای کنترل::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - سیستمهای کنترل

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 Machines and control systems for friction stir welding: A review
ماشین آلات و سیستم های کنترل برای جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی: یک مرور-2016
This survey presents a literature review on the machine and control systems applied in friction stir welding (FSW) with a special focus on the new trends, i.e., using robots and force control. The physical process of FSW is described and the main parameters that are relevant to select a machine and establish a control system are highlighted. The paper reviews in detail the role of the following parameters of a given machine for FSW: force, stiffness, accuracy, sensing, decision-making and flexibility capabilities. They will be compared in terms of the different machines, namely the conventional machine tools, dedicated FSW machines, parallel kinematic robots, and articulated robots. It is stated that articulated arm robots have enormous potentialities in the indus- trialization of the process, but they also have important limitations namely related to positional accuracy. A qual- ity FSW weld produced by a robot depends on the fine tuning of some process parameters and force/motion control capabilities. Control systems can deal with these limitations. The different approaches to the control sys- tems applied in FSW are presented and their advantages/drawbacks are discussed.© 2015 Elsevier Ltd. All rights reserved.
Keywords: Friction stir welding | Machine tools | Robotics | Manufacturing | Control systems
مقاله انگلیسی
2 کنترل و عملیات میکرو شبکه DC ایزوله شده بادی/خورشیدی هیبریدی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18
میکرو شبکه DC راه حل موثری برای ادغام بارهای مختلف و نسل توزیع شده است، که تاثیرات سیستم قدرت ناشی از نفوذ سیستم های انرژی تجدیدپذیر را کاهش می دهد. در این مقاله، کنترل و عملیات میکرو شبکه dc ایزوله شده که شامل سیستم های PV، توربین های بادی، بارهای DC و ذخیره سازی انرژی است بررسی می شود. بر اساس کنترل ولتاژ باس DC خودکار که حاوی کنترل حلقه دوتائی و کنترل تغییر فاز است، استراژی کنترل ارائه شده بصورت موثری ذخیره سازی انرژی های بادی و خورشیدی بر اساس ولتاژ باس dc را در طول شرایط عملیاتی مختلف متناسب می سازد.علاوه بر این، این مقاله تفکیک الکتریکی باتری و باس DC با استفاده از مبدل DC/DC ایزوله شده را تحقق می بخشد. میکرو شبکه dc اعتبارسنجی شده همزمان Psim/Simulink ثبات تحت سیستم کنترل ارائه شده را حفظ می کند.
کلمات کلیدی: ریز شبکه | باتری | کنترل ولتاژ | توربین های باد | سیستمهای کنترل
مقاله ترجمه شده
3 کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده: یک مرور آموزشی و مسیرهای تحقیقاتی آتی
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 74
در این مقاله، ما یک مرور آموزشی روی نتایج اخیر در طراحی سیستمهای کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده ارائه می کنیم. هدف ما نه تنها مرور مفهومی نتایج در این حوزه است بلکه هدف ما ارائه جزئیات الگوریتمی کافی نیز است تا مزایا و معایب دیدگاههای مختلف بتواند کاملا" واضح شود. در این باره، امید ما این است که این مقاله مکمّلی برای مقالات مروری اخیر بوده و تحقیقات آتی در این حوزه که سریعا" رو به توسعه می باشد را تشریع کند. ما ما با بحث کردن روی دیدگاههای خود درباره مسیرهای تحقیقات آتی، نتیجه گیری می کنیم.
مقاله ترجمه شده
4 مدل سازی تداخل های معنایی برای بصری سازی آن ها در نسخه بندی مدل
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10
با توجه به رشد سریع پیچیدگی و افزایش اندازه سیستمهای نرم افزاری استفاده از سیستمهای کنترل نسخه مدل در فرایند توسعه مدل رانده ضروری است گرچه با استفاده از این سیستمها امکان وقوع تداخل در زمان ادغام نسخه های مختلف به وجود می آید لذا برای جلوگیری از این امر نیازمند روشی جهت کشف ورفع این تداخلها می باشیم تداخل معنایی یکی از انواع تداخلهای است که عملیات کشف بصری سازی و رفع آن دشوار بوده وتاکنون روشی جهت بصری سازی ان ارائه نشده است بنابراین در این مقاله هدف اصلی ارائه رویکردی جدید جهت مدلسازی تداخلهای معنایی به منظور بصری سازی این تداخلها در زمان ادغام می باشد نتایج به دست امده به خوبی نشان می دهد که استفاده از این مدل امکان کشف و بصری سازی تداخلهای معنایی را فراهم نمودهاست.
کلیدواژه‌ها: سیستمهای کنترل نسخه مدل؛ مدلسازی ؛ تداخل های معنایی؛ بصری سازی؛ تداخلهای معنایی
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer