دانلود و نمایش مقالات مرتبط با مبتنی بر محتوا::صفحه 1

تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - مبتنی بر محتوا

تعداد مقالات یافته شده: 14
ردیف عنوان نوع
1 The role of supply chain leadership in the learning of sustainable practice: Toward an integrated framework
نقش رهبری زنجیره تامین در یادگیری عمل پایدار: به سوی چارچوب یکپارچه-2017
Sustainable supply chain management (SSCM) is a topic that has become increasingly important in recent years. However, very few papers focus on studying SSCM from both leadership and learning perspectives. In this research, we carry out a content-based literature review on the intersections of Supply Chain leadership, Supply Chain Learning and SSCM; we propose a conceptual framework on how focal companies assuming a leadership role initiate and disseminate sustainable practices in their supply chains. Three types of sustainable supply chain management (SSCM) strategies (i.e., reactive, contributive and proactive) have been identified in this research based on four dimensions of SSCM governance, supply chain learning, supply chain leadership and SSCM performance. It is argued that two new con structs of supply chain learning and supply chain leadership are an integral part of the SSCM conceptual framework developed from the literature and have significant implication to our understanding of SSCM.
Keywords:Sustainable supply chain management | Supply chain learning |Supply chain leadership Multinational corporations |Content-based literature |review
مقاله انگلیسی
2 Computer-aided diagnosis of mammographic masses based on a supervised content-based image retrieval approach
تشخیص کامپیوتری توده های ماموگرافی براساس روش بازیابی تصویر مبتنی بر محتوا-2017
Article history:Received 1 September 2016Revised 28 April 2017Accepted 25 May 2017Available online 26 May 2017Keywords: Mammography MassesCBIR CADx SVMIn this work, the incorporation of content-based image retrieval (CBIR) into computer aided diagnosis (CADx) is investigated, in order to contribute to the decision-making process of radiologists in the char- acterization of mammographic masses. The proposed scheme comprises two stages: A margin-specific su- pervised CBIR stage that retrieves images from reference cases along with a decision stage that is based on the retrieved items. The feature set utilized exploits state-of-the-art features along with a newly pro- posed texture descriptor, namely mHOG, targeted to capturing margin and core specific mass properties. Performance evaluation considers the CBIR and diagnosis stages separately and is addressed by using standard measures on an enhanced version of the widely adopted digital database for screening mam- mography (DDSM). The proposed scheme achieved improved performance of CADx of masses in X-ray mammography experimentally compared to the state-of-the-art.© 2017 Elsevier Ltd. All rights reserved.
Keywords: Mammography | Masses | CBIR | CADx | SVM
مقاله انگلیسی
3 بررسی برروی روش‌های امنیتی در سیستم انتشار/اشتراک
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
سیستم انتشار/اشتراک یک پارادایم ارتباطی در حال ظهور است که انتشار اطلاعات را به صورت مجزا و کارآمد در محیط توزیع‌شده فراهم می‌آورد. ناشران جریانی از اطلاعات را مانند نشریه تولید می‌کنند و بین مشترکین علاقمند ممکن است به اشتراک گذاشته شود. مکانیزم پایه امنیت مانند احراز هویت و محرمانه بودن در سیستم انتشار / اشتراک مبتنی بر محتوا بسیار چالش برانگیز است. این کار به بررسی و مقایسه روش‌های مختلف امنیت موجود می‌پردازد.
کلمات کلیدی: مبتنی بر محتوا | انتشار/اشتراک | کارگزاری | Brokerless| امنیت
مقاله ترجمه شده
4 مدل پیش بینی با سرریز کم و دقت بالا برای جستجوی حسگر مبتنی بر محتوا در اینترنت اشیاء
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15
افزایش تعداد حسگرهای متصل به اینترنت ، آینده ی سرویس جستجوی حسگر را ارتقا داده است. برای دسترسی به تمام اشیاء موجود برای یافتن نتایج حسگر در سرریز بزرگ مخابراتی، یک مدل پیش بینی با سرریز کم و با دقت بالا(LHPM) برای افزایش دادن راندمان جستجو حسگر پیشنهاد شده است. ما روشی تقریبی برای کاهش دادن هزینه انرژی مربوطه طراحی می کنیم. سپس یک روش پیش بینی چند مرحله ای برای برآورد صحیح حالت حسگر پیشنهاد شده است. علاوه بر این، یک روش رتبه بندی حسگر برای ارزیابی احتمالات تطبیق حسگر پیشنهاد شده است تا اینکه سرریز مخابراتی فرایند جستجو کاهش یابد. نتایج شبیه سازی ، تاییدیه مدل پیش بینی پیشنهادی در زمینه جستجو حسگر مبتنی بر محتوا را اثبات می کند.
کلمات کلیدی: اینترنت اشیاء | جست و جوی حسگر | مدل پیش بینی | رتبه بندی حسگر
مقاله ترجمه شده
5 کشف رویداد در جریان های اجتماعی
سال انتشار: 2012 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 37
شبکه¬های اجتماعی، با گذشت زمان مقدار زیادی از مفاد متنی را به سبب تعامل پیوسته میان مشارکت-کنندگان، تولید می¬کنند. کاوش چنین جریان¬های اجتماعی به دلیل وجود هردوی مفاد متنی و ساختار شبکه مجازی در داخل جریان، بسیار چالشی¬تر از جریان¬های متنی سنتی است. مسئله کشف رویداد همچنین ارتباط نزدیکی با دسته بندی دارد، زیرا رویدادها تنها می¬توانند از تغییرات روند کل، استنباط شوند. در این مقاله، دو مسئله مربوطه شامل دسته¬بندی و کشف رویداد در جریان¬های اجتماعی را بررسی می¬کنیم. ما هردو حالت نظارت شده و نظارت نشده را برای مسئله کشف رویداد مورد بررسی قرار دادیم. در نهایت نتایج ازمایشی به دست امده، سودمندی ساختار شبکه تلفیقی در کشف رویداد را نسبت به روش¬های کاملا مبتنی بر محتوا نشان می¬دهند.
مقاله ترجمه شده
6 بهبود کارایی در سیستم های پیشنهاد دهنده ی مبتنی بر گراف
سال انتشار: 1395 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
گسترش اینترنت در سالهای اخیر باعث ایجاد برنامه های کاربردی بسیار زیادی در زمینه تجارت الکترونیک شده است .یکی از مهم ترین برنامه های کاربردی سیستم های پیشنهاد دهنده است .این سیستم ها نوع ویژه ای از سیستم های فیلتر اطلاعات هستند که در ان آیتم ها بر اساس انچه که برای کاربر جذاب است فیلتر می شود .با توجه به حجم عظیم داده ای امروز با ان مواجه هستیم.استفاده از سیستم های پیشنهاد دهنده در ساختار گراف ضروری است .فیلتر کردن اطلاعات در این سیستم ها بر اساس شباهت بین ایتم ها انجام می شود . از روش های اندازه گیری شباهت در گراف داده استفاده از خصوصیات ساختاری و عیر ساختاری یا ترکیبی از انها است در این تحقیق هدف افزایش دقت در انتخاب ایتم های پیشنهادی با ترکیب دو روش مبتنی بر محتوا و فیلترینگ همبستگی در گراف داده ای است به همین منظور الگویی جدید جهت ایجاد پیشنهاد در سیستم های پیشنهاد دهنده مبتنی بر گراف ارائه شده است.این الگو میزان شباهت بین موجودیت ها را با ترکیب الگوریتم های ساختاری و غیر ساختاری محاسبه کرده و پیشنهادات را بر اساس بیشترین میزان مشابهت به کاربر ارائه می کند . در الگوریتم ساختاری ارائه شده از روش های پیش بینی یال و الگوریتمSRank استفاده شده است در الگوریتم غیر ساختاری برای محاسبه میزان مشابهت بین عناصر ویژگی های پروفایلی موجودیت ها مد نظر گرفته است .در بخش ارزیابی الگوی پیشنهادی بر روی مجموعه داده ای فروشگاه اینترنتی آی هدیه پیاده سازی می شود نتایج ارزیابی نشان دهنده دقت بالای الگوریتم پیشنهادی برای سیستم پیشنهاد دهنده است
کلمات کلیدی :سیستم های پیشنهاد دهنده ،کلان داده ای ،گراف داده ای ،شباهت ساختاری ،شباهت غیر ساختاری ،پیش بینی یال
مقاله کنفرانسی فارسی
7 مسیریابی محتوا محور با استفاده از الگوریتم بهینه سازی فاخته
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
به منظور استفاده بهینه از منابع شبکه ارتباطات مبتنی بر محتوا در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است شبکه اقتضایی متحرک MANET مجموعهای از گره های بی سیم متحرک با یک پردازنده مقداری حافظه یک رادیوی بی سیم و یک منبع توان است که زیراخت ثابت از پیش تعیین دشهای ندارند در این مقاله یک روش مسیریابی مبتنی بر محتوا با بهره گیری از استراتژی کشف مسر در الگوریتم فاخته برای شبکه های اقتضایی متحرک ارائه شده است. علاوه بر آن د رانرژی گره های موجود در شبکه نیز صرفه جویی شده و پس از اطلاع همسایه ها از علایق یکدیگر برای جستجو از الگوریتم فاخته استفاده شده است.
کلیدواژه‌ها: مسیریابی مبتنی بر محتوا؛ الگوریتم بهینه سازی فاخته؛ شبکه اقتصایی متحرک
مقاله کنفرانسی فارسی
8 ارایه روشی جهت مشابهت سنجی اسناد
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
اندازه گیری میزان شباهت اسناد موجود در وب؛ د ربسیاری از زمینه ها مانند بازیابی اطلاعات؛ دسته بندی متون ؛ خوشه بندی اسناد سیستمهای تشخیص تقلب ؛خلاصه سازی متون سیستمهای پرسش و پاسخ وسایر حوزه های نقش مهم واساسی ایفا می کند. بررسی های زیادی در این زمینه صورت گرفته است که هریک ازشیوه های متفاو مبتنی بر محتوا؛مانند روشهای لغوی ومعنایی و شیوه های مبتنی بر ساختار صفحه مانند روشهای استنادی و یا ترکیبی از روشها استفاده می کنند. روش پیشنهادی با استفاده از یک الگوی جدید وزن دهی واژه ها در فضای برداری اسناد بر مبنای شباهت سنجی لغوی توانسته است دقت و فراخوانی را در دسته بندی ومیزان صحت را در خوشه بندی اسناد افزایش دهد.
کلیدواژه‌ها: شباهت اسناد؛ معیار شباهت؛ بازیابی اطلاعات؛ خوشه بندی؛ دسته بندی
مقاله کنفرانسی فارسی
9 بررسی تاثیر روش های طبقه بندی بر میزان تشخیص صفحات وب اسپم
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14
امروزه با توجه به رشد اطلاعات در وب، موتورهای جستجو به عنوان یک ابزار برای ورود به دنیای وب مورد توجه قرار گرفته اند. آنها فهرستی از نتایج مرتبط با پرسش کاربر را در اختیار او قرار می دهند. از آنجا که اکثر کاربران تنها نتایج صفحه نخست و از آن میان فقط روی سه یا پنج پیوند اولیه را مورد بازدید قرار می دهند، حضور یک صفحه در نتایج بالای موتورهای جستجو به معنای بازدیدکننده بیشتر و نیز درآمد بیشتر است. در این میان وب اسپم یک روش غیرقانونی و غیراخلاقی به منظور افزایش رتبه صفحات اینترنتی توسط فریب الگوریتم های موتورهای جستجو می باشد. از آنجا که هرز ارائه شده کیفیت نتایج برای موتورهای جستجو اهمیت بسیاری دارد، روش های مختلفی برای تشخیص صفحات وب است. در این مقاله قصد داریم تاثیر روش های منتخب طبقه بندی را بر میزان تشخیص این صفحات با در نظر گرفتنچگونگی انتخاب ویژگی ها، بررسی نماییم. بدین منظور از مجموعه داده UK-WEBSPAM-2007 استفاده کرده و 21 روش مختلف طبقه بندی را برای تشخیص صفحات وب اسپم از دیگر صفحات بر روی حالات مختلف انتخاب ویژگی اعمال کردیم. بهترین نتیجه از اعمال الگوریتم های طبقه بندی بر ترکیب ویژگی های مبتنی بر محتوا و ویژگی های مبتنی بر پیوند بدست آمد
کلیدواژه‌ها: وب اسپم، طبقه بندی، ویژگی های مبتنی بر محتوا، ویژگی های مبتنی بر پیوند ، ویژگی های مبتنی برپیوند تبدیل یافته
مقاله کنفرانسی فارسی
10 توسعه سیستم های پیشنهاد دهنده مبتنی بر ارائه خدمت به کاربران با استفاده از خوشه بندی درخت تصمیم
سال انتشار: 1394 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 0 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
با رشد سریع تکنولوژی اطلاعاتی و ارتباطی محققین بسیاری در این زمینه توسعه سیستمهای پیشنهاد دهنده مبتنی بر ارائه خدمات به کاربران فعالیت مینمایند. اغلب سیستمهای پیشنهاد دهند از دو روش مبتنی بر محتوا و مشارکت بهره می برند با وجود زمان بر بودن تجزیه وتحلیل ویژگیهای کاربران جدید سیستمها طی این تحقیق مدل پیشنهاد دهنده ای ارائه شده است که بدین صورت عمل می کند. برای اثبات تاثیر مدل حاضر؛ خوشه بندی کاربران و شمای سیستم خدمت دهنده با استفاده از درخت تصمیم پیاده سازی شده و کارایی آن با استفاده از آزمایشاتی مورد ارزیابی قرارگرفته است.
کلیدواژه‌ها: مدل پیشنهاد دهنده؛ سروری کاربر محور؛ درخت تصمیم؛ خوشه بندی کاربر
مقاله کنفرانسی فارسی
موضوعات
footer