دانلود و نمایش مقالات مرتبط با مدل درو::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - مدل درو

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 AquaCrop-OS : یک نسخه منبع – باز از مدل بهره وری آبی محصول سازمان فائو
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15
مدلهای شبیه سازی درو کردن ابزاری ارزشمند برای تعیین کمّی میزان پاسخ درو کردن به آب و برای ایجاد تدبیر و راهبردهایی برای بهبود مدیریت آب کشاورزی می باشد. با این حال، کاربردپذیری اکثر مدلهای درو کردن تاحد زیادی توسط ناکامی در تامین دسترسی آزاد به کد منبع مدل محدود می شود. در این مطالعه، ما یک نسخه دارای دسترسی ازاد از مدل درو کردن Aqua سازمان فائو را ارائه می کنیم که تولید کارآمد با استفاده از درو کردن محدود به آب را در شرایط محیطی و کشاورزی مختلفی شبیه سازی می کند. مدل ما، که مدل درو کردن منبع باز Aqua (AquaCrop-OS ) نامیده می شود می تواند در زبان های برنامه نویسی و سیستم عامل های متعددی اجرا شود. تاییدی بر اجرای موازی به صورت قابل توجهی زمان های شبیه سازی را به هنگام کاربرد این مدل در چارچوب های بزرگ جغرافیای فضایی را برای تحلیل سیاست های بلند مدت و یا برای بررسی عدم قطعیت کاهش می دهد. به علاوه، AquaCrop-OS با استاندارد فصل مشترک مدلسازی باز که ارتباط با دیگر مدلهای تنظیمی را تسهیل می کند، برای مثال برای راهنمایی برنامه ریزی منابع آبی یکپارچه، سازگار است.
کلیدواژه ها: AquaCrop | مدل درو | کشاورزی | آب | منبع باز | سیاست
مقاله ترجمه شده
2 کنترل با عملکرد بالا برای یک موتور سنکرون آهنربای دائم بدون بلبرینگ با استفاده از طرح معکوس شبکه عصبی به علاوه ی کنترلر های مدل درونی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32
در این مقاله یک طرح تجزیه (decoupling) برای یک موتور سنکرون آهنربای دائم بدون بلبرینگ(BPMSM) برای دستیابی به عملکردهای پاسخ سریع و دقت بالا و ضمانت نیرومندی سیستم در مقابل اختلالات خارجی و نامعلومی پارامتر ارائه شده است.طرح کنترلی ارائه شده از متد معکوس شبکه ی عصبی (NNI) و کنترلرهای مدل درونی 2-درجه-آزادی(DoF) استفاده می کند.با استفاده از سیستم های NNI در سیستم های مرسوم BPMSM ، می توان یک سیستم تجزیه شده(decouple) شبه خطی تهیه نمود.به علاوه،برپایه ی خصوصیات سیستم شبه خطی،نظریه ی مدل کنترل درونی 2-DoF برای طراحی کنترلر های مضاعف به منظور توسعه ی توانمندی کل سیستم مورد استفاده قرار گرفته است.در نتیجه سیستم کنترلی ارائه شده می تواند به طور موثری در توسعه ی عملکرد استاتیک و دینامیک سیستم BPMSM و همچنین در تنظیم عملکرد ردیابی و رد اختلالات نقش داشته باشد.اثربخشی طرح پیشنهادی توسط متد آزمایشی و شبیه سازی تأیید می شود.
کلمات کلیدی: موتور سنکرون مغناطیسی دائمی بدون درز (BPMSM) | کنترل جدا کردن | کنترل مدل داخلی | شبکه عصبی معکوس (NNI).
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer