دانلود و نمایش مقالات مرتبط با مدیریت عمومی جدید::صفحه 1

تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - مدیریت عمومی جدید

تعداد مقالات یافته شده: 3
ردیف عنوان نوع
1 هم پوشانی ها بین برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی و ابزارهای مدیریت استراتژیک در سازمان های عمومی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
برنامه ریزی پایه¬ای را برای عناصر مدیریت و فرایندی را گسترش می¬دهد که سازمان¬ها تمام فعالیت ها و تلاش های مربوط به اهداف مورد نظر خود، راه رسیدن به آنها، و چگونگی گذر از این راه¬ها را ترکیب می-کنند. هدف از این مقاله ارائه تحقیقات علمی در مورد کاربرد و بهره وری دو ابزار مدیریت استراتژیک در بر گیرنده تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش و تجزیه و تحلیل ذینفعان در سازمان های دولتی است و نشان می دهد که ابزارهای استراتژیک مانند تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش مورد استفاده در سازمان های عمومی به منظور به حداکثر رساندن اثر آنها برای درک شرایط نیاز به انطباق خود با شرایط پیش فرض دارند. این مطالعات نشان می دهند که تجزیه و تحلیل استراتژیک روابطی که تمام یا بخشی از ارزش های سازمان را تشکیل می دهند اگر روابط پیچیده آنها به صورت متقابل به یکدیگر وابسته و مبهم باشد از اهمیت کمتری برخوردار است. هدف پژوهش حاضر، اعمال دو مدل شامل تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش و تجزیه و تحلیل ذینفعان در روشی مشابه برای نشان دادن این است که چگونه درک استراتژیک در نتیجه وجود همزمان این دو افزایش می یابد. بنابراین، مدیریت باید برنامه ریزی مناسبی برای همه منابع خود داشته باشد. یکی از این منابع که برای سازمان ها استراتژیک است منابع انسانی است که جزء مهم برنامه ریزی استراتژیک است. با این حال برخی عوامل باعث روش جدیدی در برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی شده¬اند؛ این نوع از برنامه ریزی به طور کامل در سازمان¬ها با توجه به برخی از محدودیت¬ها استفاده نمی شود.
کلمات کلیدی: مدیریت عمومی جدید | ترسیم ذینفعان | مدیریت استراتژیک | ابزارهای استراتژیک | تحلیل زنجیره ارزش
مقاله ترجمه شده
2 Public sector reforms and sovereign debt management: Capital market development as strategy?
اصلاحات و مدیریت بدهی بخش عمومی: توسعه بازار سرمایه به عنوان استراتژی؟-2015
The reform of sovereign debt management has largely escaped attention in the accounting literature on public sector financial management reforms. The application of business thinking to the public sector has meant conceptualising the sovereign debt management function as a corporate-style controller function, applying to sovereign debt management the asset and liability management techniques developed in the banking sector. Accrualsbased appropriations and outcomes-focused strategy statements weaken a legislature’s power of control over the executive government and divert attention from the control of public finance, which increasingly appears to be delegated to the executive government. Wider application of the asset and liability management techniques adopted for sovereign debt management seems to support an emergent capital market development strategy, facilitated by increasing government participation in capital markets. The New Zealand government’s financial statements help to illustrate these developments and show the extent of government participation in capital market activities involving large amounts of public money and leveraging of public assets. Financial control and accountability is not achieved by relying on strategy statements, objectives and ex post review. Keywords: Public sector New public management Sovereign debt management Capital market development Asset and liability management Accruals-based appropriations
مقاله انگلیسی
3 تأثیر مدیریت جدید دولتی نسبت به کارآیی و آنالیز بیمارستان‏های مادرید
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
مادرید یکی از نقاطی می‏باشد که یکی از داغ‏ترین موضوعات اصلاح مراقبت بهداشت عمومی در اتحادیه اروپا را بوجود آورده است و علی‏رغم این واقعیت که ارایه مدیریت جدید بهداشت عمومی NPM و پیاده کردن آن در بیمارستان‏های مادرید بطور جدی دنبال شده است لیکن بررسی آن و اینکه آیا NPM منجر به کارآیی فنی گردید کمتر مورد پژوهش واقع شده است. مقاله حاضر یکی از اولین گام‏هایی می‏باشد که قضیه فوق را دنبال کرده است و برای مقایسه امتیاز کارآیی بیمارستان‏ها با مدیریت سنتی و بیمارستان‏هایی که به شیوه جدید مدیریت اداره می‏شوند از آنالیز پوشش داده‏های آماده بکار بره‏گیری شده است لذا شواهد خاصی مبنی بر اینکه بیمارستان‏های NPM از نوع سنتی و مدیریت مربوطه شواهد محکمی بدست نیامده است، علاوه بر آن نتایج خود گویای آن است که موضوع با اهمیت و درخور توجه پرداختن به ماهیت مدیریت می‏باشد نه نوع مدیریت.
واژه های کلیدی: اصلاحات بهداشت و درمان | بهره وری | مدیریت عمومی جدید | مادرید
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer