دانلود و نمایش مقالات مرتبط با نوآوری::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - نوآوری

تعداد مقالات یافته شده: 211
ردیف عنوان نوع
1 مدل اندازه گیری و کاربرد قابلیت نوآوری سازمانی آن بر اساس نظریه توسعه عناصر ماده
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12
ارزیابی قابلیت نوآوری ، در ایجاد موقعیت بازار شرکت ها، مبنای مهمی است و برای توسعه استراتژی توسعه نوآورانه مرجع مهمی است. بر اساس نظريه ماده-عنصر و مجموعه توسعه، اين مقاله يك مدل عنصر مادي و توسعه چند بعدي براي اندازه گيري توانايي درك نوآوري در شرکت ها و بر مینای تعيين عوامل موثر در توانمندي نوآوري سازمانی، ايجاد می کند. و سپس توانایی نوآوری را از طریق بزرگترین معیارهای همبستگی ارزیابی و طبقه بندی می کند. در نهایت، تحلیلی تجربی امکان اجرا و اثربخشی مدل را بررسی می کند و مبنایی ای برای ارزیابی توانایی نوآوری شرکت فراهم می کند.
کلید واژه ها: توانایی نوآوری سازمانی | مدل عنصر ماده | مجموعه توسعه | درجه همبستگی
مقاله ترجمه شده
2 ظرفیت جذب کننده و برون سپاری R&D
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36
من عوامل موثر بر برون سپاری تحقیق و توسعه (R & D) ، یا سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه را از ارائه دهندگان خارجی تجزیه و تحلیل کردم و اساس کارم را برپایه ی دیدگاه مبتنی بر دانش از شرکت (KBV) و مفهوم ظرفیت جذب به منظور پیشنهاد جدایی بین مکانیسم هایی که ظرفیت بالقوه ای در جذب داشتند و شرکت را قادر به شناسایی و ادغام دانش برون سپاری R&D از مکانیسم ها و استفاده و تبدیل برون سپاری دانش R&D به نوآوری میکرد , قرار دادم. اول، پیشنهاد میکنم که شرکت هایی که با مشتریان خارجی و با تامین کنندگان خارجی در تماس هستند، ظرفیت جذب , توانایی درک دانش خارجی جدید و پیچیده که برای یکپارچه سازی آن با دانش داخلی شرکت ها مفید است , بهبود ببخشند، و در نتیجه سرمایه گذاری بیشتری را در بخش برون سپاری R&D انجام دهند . دوم، من اینگونه استدلال میکنم که شرکت هایی که کارکنان ماهر بیشتری دارند وبیشتر بر R&D داخلی سرمایه گذاری میکنند و ظرفیت جذب بالاتری دارند و توانایی آنها برای استفاده و انتقال دانش خارجی بیشتر است , بیشتر در برون سپاری R&D سرمایه گذاری کنند . در نهایت، باید گفت که این روابط زمانی تضعیف میشوند که اینگونه از شرکت ها تابعه شرکت های چند ملیتی خارجی در کشور باشند، چرا که این شرکت ها می توانند ظرفیت جذب خود را با ادغام با دیگر شرکت های تابعه درکشور و ستاد چند ملیتی بهبود بخشند . من این استدلال ها را در یک نمونه از شرکت های تولیدی بررسی کردم و دریافتم که شرکت های وارد و صادر کننده , کارکنان خبره ای دارند و در نتیجه سرمایه گذاری Rand D داخلی بیشتری نیز دارند که شدیدا متمایل به سرمایه گذاری بیشتر در برون سپاری R&D میباشد.همچنین دریافتم که برای شرکت های تابعه شرکت های خارجی، تاثیر کارکنان ماهر و R & D داخلی در برون سپاری R&D کمتر از شرکت های داخلی است. این ایده ها توضیح نظریه محوری را از عوامل تعیین کننده ی برون سپاری R & D ارایه میکنند مفهوم ظرفیت جذب و دو بعد آن را اصلاح میکنند و بهبود میبخشند . کليدواژگان: برون سپاري R & D | صادرات | واردات | مهارت ها | تحقیق و توسعه داخلی
مقاله ترجمه شده
3 داده استعدادیابی: چگونه تکنولوژی باعث پیشرفت دانش پتانسیل انسانی در کار می شود؟
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 9
این مقاله سه نوآوری را بررسی می کند که نه تنها پتانسیلی برای ایجاد تغییرات اساسی در زمینه شناسایی سازمان ها ، توسعه و به کارگیری با استعدادها فراهم می کند ، بلکه به عنوان ابزاری که توسط متخصصان و شرکت ها به کار می رود، در حال ظهور است.به طور ویژ، ما در مورد (a) الگوریتم های یادگیری ماشینی بحث می کنیم که می توانند رد پای دیجیتال را ارزیابی کنند؛ (b) تکنولوژی سنجش اجتماعی که می تواند به صورت خودکار رفتارهای کلامی و غیر کلامی را به منظور تشخیص حالت های شخصیتی و عاطفی دریایند و (c) ابزارهای ارزیابی تولید شده که بر افزایش تجربه کاربر در انتخاب پرسنل تمرکز دارند. نقاط قوت و ضعف هر یک از این روش ها مورد بحث قرار و مفاهیم عملی و نظری در نظر گرفته شده است.
مقاله ترجمه شده
4 یک تحلیل کیفی روی رقابتی بودن گردشگری طبّی سنگاپور
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 45
گردشگری طبّی، یک بازار سریعا" رو به رشد، توسط بسیاری از کشورها به عنوان یک بخش بالقوه برای تنوع اقتصادی شناسایی شده است. اگرچه سنگاپور به عنوان یکی از مقصدهای برتر گردشگری طبی مطرح است، اما بررسی رقابتی بودن آن در حوزه های علمی، محدود و کم عمق بوده است. این مطالعه موردی یک دیدگاه کیفی را جهت شناسایی و تحلیل عواملی که سنگاپور را به عنوان یک مقصد رقابتی برای گردشگری طبی قرار داده اند، ارائه می کند. برمبنای یک دیدگاه کل نگرانه، این مطالعه نشان داده است که یکپارچه کردن راهبردهای متنوع برای توسعه گردشگری طبی با سیاستهای مناسب دولتی و اقدامات مدیریتی پیشگیرانه منجر به خروجی های مثبت قابل توجهی درجهت تکامل موفقیت گردشگری، مراقبت از سلامت و دیگر بخشهای اقتصادی سنگاپور شده است. به علاوه، این مطالعه بینش هایی راهبردی جهت ایجاد بهبودهای ماندگار درهردو بخش دولتی و خصوصی در کشورهای بلندپرواز ازطریق مدیریت کارآمد و استفاده هوشمند از منابع درداخل و خارج بخش گردشگری طبی، فراهم می کند.
کلیدواژه ها: گردشگری طبی| ذی نفعان گردشگری طبی | شراکت دولتی – خصوصی | جهانی سازی | نوآوری | توسعه سرمایه انسانی | مراقبت از سلامت | پادشاهی بحرین
مقاله ترجمه شده
5 مدیریت دانش استراتژیک – دیدگاه ها و مشکلات
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12
در محیط کسب و کار به طور فزاینده جهانی شده و بیش از حد مرتبط،استفاده از دانش استراتژیک اغلب برای عملکرد رقابتی حیاتی است. این مقاله انگیزه ای برای روشن کردن مفهوم مدیریت دانش استراتژیک (SKM) در سازمان ها است. در این راستا، مدیران باید آگاهی داشته باشند که به منظور حفظ بهره وری کار و ظرفیت نوآوری به سوی ایجاد مفهومی هماهنگ از دانش استراتژیک در سازمان ها،کدام نوع از دانش سازمانی (و چقدر) می تواند "ساختار یافته" و / یا اینکه مجاز به "ازدیاد " باشد. این مقاله مفهومی بر اساس تجزیه و تحلیل نمونه های خاصی است که چرا سازمان ها باید تاکید بیشتری بر روی ایجاد تعادل بین کدگذاری(تدوین) و شخصی سازی در زمینه مدیریت دانش استراتژیک داشته باشند.توضیحات ما در مدیریت دانش استراتژیک از طریق نمونه های مختلف به ارائه دیدگاه ها و مشکلاتی که سازمانها باید از آن آگاه باشند،پرداخته است و در ادامه به آن می پردازیم. اولا، ما استدلال می کنیم که تاکید منحصر به فرد بر روی کدگذاری یا شخصی سازی، خطر «ساختار دانش» یا «گسترش دانش » را به ترتیب در مدیریت دانش استراتژیک سازمانی در بر می گیرد. دوم، مدیران بایدبه طور مداوم بر نیاز به تعادل (یا همگرایی) بین جنبه های کدگذاری وشخصی سازی SKM به منظورحفظ کارآیی و توانایی نوآوری درسازمان ها،تاکید نمایند. سوم اینکه، استدلال های مفهومی براساس تجزیه و تحلیل نمونه های خاصی که چرا سازمان ها باید تاکید بیشتری بر همگرایی بین کدگذاری و شخصی سازی در زمینه مدیریت دانش استراتژیک داشته باشند، استوار است. ما همچنین استدلال می کنیم که ابتکارات SKM که بر روی کدگذاری یا شخصی سازی تمرکز می کنند، با وجود بسیاری از مداخلات مدیریتی، می تواند منجر به بروز مشکلات شود. ما بیشتر معتقدیم که ایده های پیشنهادی ارزشمند است در حالی که ملاحظات برای مدیران مسئول بخش های نوآوری، استراتژی و فناوری اطلاعات سازمان این را ‌‌‌‌‌‌‌‌‌تعیین می کند که آیا موتور دانش سازمان همواره در حال اجرا است و در غیر این صورت، انرژی خود را برای تولید بلند مدت و قوی نتایج به کجا هدایت کنند.
مقاله ترجمه شده
6 برنامه های جدید و تقاطعی آموزش کارآفرینی و نوآوری در سطح سوم آموزشی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 45
سرمایه داری رواج یافته است و نیازمند دانش روزافزون کارآفرینان می باشد، افراد خلاقی که قابلیت حل مسائل را به شکل نوآورانه دارند. انواع شرکتهای کارآفرین که آنها خلق می کنند می تواند اجتماعی، عمومی یا خصوصی باشد. ازطریق خلق یک شرکت کارآفرین، محصولات جدید و روشهای جدید تولید می تواند معرفی شود، بازاهای جدیدی باز شوند، منابع جدیدی از مواد خام و مواد ورودی ایجاد شود و ساختارهای جدیدی از بازار در یک صنعت خلق شود. کارآفرینی می تواند تدریس شود، سوال، چگونگی انجام این کار است. تدریس کارآفرینی باید فراتر از برنامه تجاری باشد. این کار یک شکلی را پیشنهاد می کند که بر اشتباهات یافت شده توسط نویسنده در دو مطالعه تحقیقی در سال 2008 و 2014 در برنامه های مدیریتی در دانشگاه بوگوتا غلبه می کند.
کلیدواژه ها: کارآفرینی | آموزش | دانشگاه | شرکت تجاری | خلاقیت و نوآوری
مقاله ترجمه شده
7 Reviewing the use of the theory of inventive problem solving (TRIZ) in green supply chain problems
بررسی استفاده از تئوری حل مسئله اختراع (TRIZ) در مشکلات زنجیره تامین سبز-2017
The purpose of the paper is to review the practice of the theory of inventive problem solving (TRIZ) in Green Supply Chain (GSC) problems and to identify new research challenges focusing on the question: “To what extent is it necessary to evolve TRIZ tools, methods and theoretical grounding for addressing GSC inventive problems?” First, a review of the past contributions of TRIZ based methods to GSC problem resolution is presented. As the result of the papers review did not provide a comprehensive under standing of the limitations and areas of potential application of TRIZ in GSC, three experiments were conducted to complete the literature review, in order to provide a more comprehensive answer to the posed question and identify research challenges. The experiments addressing GSC problems were also conducted to explore to what extent the more mature meta-methods of classical TRIZ, namely ARIZ 85 A, C and the related sub-methods, can be used as in GSM problems. The examples were chosen to explore types of GSC problems that were not yet addressed with TRIZ. The experiment results highlight limi tations on the use of the TRIZ in GSC inventive problems, which were not mentioned in the GSC liter ature. Moreover it highlights the limitation of using the more mature meta-methods of TRIZ (ARIZ 85A and ARIZ 85C) when the conflict to overcome contains more than two evaluation parameters and one action parameter. Finally, research challenges to overcome the limitations and to improve the use of TRIZ in GSC inventive problems are stated. Among them, methods for quickly establishing the existence of classical TRIZ contradictions or for informing the problem solver when no TRIZ contradictions are present in a given inventive problem in GSC should be proposed. Such methods would permit determining whether ARIZ 85C could be used and avoid a long and fruitless search for a system of contradictions. Find alternatives to the algorithms proposed in the past to be able to establish the generalized contradictions of inventive problems. Make evolve meta-methods ARIZ 85C or substitute it with methods which can address the inventive problems that cannot be treated by ARIZ 85C.
Keywords:Green supply chain (GSC)|Theory of inventive problem solving (TRIZ)|Green innovation|Optimization
مقاله انگلیسی
8 From a systematic literature review to integrated definition for sustainable supply chain innovation (SSCI)
از یک بررسی ادبی سیستماتیک به تعریف یکپارچه برای نوآوری زنجیره تامین پایدار (SSCI)-2017
The vast majority of supply-chain literature has focused on supply chain management, innovation and sustainability, separately. However, little supply-chain research focuses on innovation under the supply chain context, which is expected to deliver a sustainable outcome. Is it a great research opportunity to explore or a subject unworthy of studying? This paper offers a systematic literature review considering 107 related papers published from 1996 to 2014. In this review, both descriptive and thematic analyses demonstrate it to be a great research opportunity worthy of exploring. A conceptual framework con taining the definition of sustainable supply chain innovation (SSCI) and its distinctive characteristics are proposed and identified. Furthermore, some opportunities for the research in future, such as antecedents to SSCI, are suggested and discussed in this paper. Both academics and practitioners in companies might find this review useful as it stimulates further research and guides sustainable supply chain innovation.
Keywords:Innovation|Supply chain management (SCM)|Sustainable development|Sustainability|Supply chain innovation (SCI)|Sustainable supply chain |innovation (SSCI)
مقاله انگلیسی
9 The performance implications of leveraging internal innovation through social media networks: An empirical verification of the smart fashion industry
پیامدهای عملکرد اعمال نفوذ نوآوری داخلی از طریق شبکه های رسانه های اجتماعی: یک اثبات تجربی از صنعت مد های هوشمند-2017
Despite rigorous empirical research exploring the changes in innovation dynamics triggered by Social Media Net works (SMNs), the benefits coming from the use of these digital platforms for knowledge search in innovative activities for small to medium enterprises (SMEs) are still unexplored. Customers become the new trailblazers. Thus, by adopting a customer led innovation perspective, this paper seeks to measure the effect on return on in vestment (ROI) of the use of SMNs as external drivers for supporting internal innovation search processes. On the basis of the extant literature on information system and social network analysis, the research describes and eval uates the multidimensional activities interwoven into the open innovation process, driven by integrating the five constructs of structural dimension, relational behaviour, cognitive dimension, knowledge transfer, and legitimi zation into our hypothesised conceptual model. Empirical research was conducted via the Classification Regression Tree (CART) on a sample of 2548 SMEs be longing to the fashion industry and based in Italy and in the United Kingdom. This study is of importance to ac ademics and practitioners due to the increasing significance taken on by the adoption of social media networks in the fashion industry to improve innovation search. Recommendations are made to fashion managers and social media experts to support the planning and development of new products and services. New contributions are of fered to the innovation and knowledge management literature. In addition, theoretical implications and avenues for future research are also considered.
Keywords: SMEs | Fashion industry | Social media networks | Return on investment | Knowledge search | Innovation
مقاله انگلیسی
10 Research on the Innovation of Ideological and Political Education of University Students in the We-Media and Big Data Era
تحقیق در مورد نوآوری آموزش ایدئولوژیک و سیاسی دانشجویان دانشگاهی در رسانه های ما و عصر داده های بزرگ-2017
This paper first describes the meaning of the wemedia, big data; then, starting from the characteristics of the ideological and political education of university students in the era of we-media and big data, from the aspects of the quality ability of educators, students ideological information analysis, interdisciplinary research and other aspects of the ideological and political education of university students from the wemedia and big data era; in the end, the paper discusses the innovation measures of strengthening the ideological and political education of university students from the we-media and big data era from the aspects of strengthening the awareness of the data, and finding the point of focus.
Keywords: Ideological and Political Education | We-Media | Big data Era | Education of University Students
مقاله انگلیسی
موضوعات
footer