دانلود و نمایش مقالات مرتبط با وجهه مقصد::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - وجهه مقصد

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 جستجوی نوآوری، وجهه و وفاداری – نقش واسطه ای رضایتمندی و نقش تعدیلی طول اقامت: دیدگاه گردشگران بین المللی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32
این مطالعه روابط جستجوی نوآوری و وجهه مقصد را با رضایتمندی گردشگر و وفاداری به مقصد و نیز تاثیر واسطه ای رضایتمندی و تاثیر تعدیل کننده طول اقامت را بررسی می کند. نتایج تحلیل ما با استفاده از مدل PROCESS که توسط هایس (2013) و هایس و پریچر (2013) و یک نمونه ای از 580 گردشگر بین المللی بازدید کننده از امارات متحده عربی تولید شده است، اهمیت جستجوی نوآوری و وجهه مقصد در پیش بینی رضایتمندی گردشگر در یک مقصد و وفاداری به مقصد را تایید کرد. به علاوه، ما پی می بریم که رضایتمندی گردشگر به صورت مثبتی رابطه بین جستجوی نوآوری و وجهه مقصد را وساطت می کند و نیز طول اقامت، رابطه بین جستجوی نوآوری و وفاداری به مقصد را تعدیل می کند. یافته ها هم برای مدیران مقصد و هم برای دولت در تلاشهای خود برای بهبود و تبلیغ امارات به عنوان یک مقصد جذاب و منحصر به فرد، مفید می باشد.
کلیدواژه ها: جستجوی نوآوری | وجهه مقصد | رضایتمندی گردشگر | وفاداری به مقصد
مقاله ترجمه شده
2 ردیابی تکامل وجهه یک مقصد ازطریق واکاوی متنی بازبینی های آنلاین – مورد ماکائو
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 37
درطی دهه گذشته، گذاشتن پست های آنلاین از تجربه های سفر برای گردشگران، یک اقدام معمول شده است. این مقاله از روشای واکاوی متن برای بررسی تکامل محتوای بازبینی های آنلاین سایت TripAdvisor درباره ماکائو و بین سالهای 2005 تا 2015 استفاده می کند. در طول این دوره زمانی، تعداد چنین بازبینی هایی به حد انفجار رسیده است و با تقریبا" هیچ شروع کرده است و در عین حال، ماکائو به عنوان یک مقصد گردشگری، خودش را از یک پاورقی خیلی ظریف برای هنگ کنگ به لاس وگاس شرق تبدیل کرده است. به علاوه، در این دوره زمانی، تعدادی جاذبه های غیر تصادفی جدید نیز دردسترس بازدید کننده ها قرار گرفته است. سپس این مقاله تکامل محتوای آنلاین تولید شده توسط کاربر را با تکامل وجهه ماکائو مقایسه می کند که توسط تبلیغ کننده رسمی این مقصد در این دوره زمانی طرح ریزی شده است. این مقایسه آشکار می کند که با اینکه پروژه های بعدی لزوما" همان وجهه را در این زمان طرح ریزی می کنند، بازبینی های TripAdvisor نشانگر برخی گرایشات واضح می باشد.
کلیدواژه ها: وجهه مقصد | محتوای تولید شده توسط کاربر | واکاوی متن | ماکائو
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer