دانلود و نمایش مقالات مرتبط با گروه ها::صفحه 1

تبریک 97
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - گروه ها

تعداد مقالات یافته شده: 95
ردیف عنوان نوع
1 ویژگی های شخصیتی HEXACO ، هوش فرهنگی و تطابق دانش آموزان (دانشجویان) بین المللی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
تطابق میان فرهنگی چالشی است که گروه های مهاجر در سرتاسر جهان با آن مواجه هستند.. اگرچه وابستگی های بین پنج ویژگی بزرگ شخصیتی و تنظیم (تطابق) میان فرهنگی به خوبی مشخص (تثبیت) شده ، در مورد شش عامل شخصیتی و تنظیم مدل HEXACO شناخت کمتری وجود دارد. علاوه بر این، تحقیقات اخیر در نظر گرفته است که (آیا) ممکن است تفاوت های فردی در هوش فرهنگی (CQ) جایگزین رفتارهای شخصیتی برای پیش بینی تنظیم شود. مطالعه ی حاضر ویژگی های شخصیتی HEXACO و چهار جنبه از هوش فرهنگی به عنوان پیش بینی تنظیم (تطابق) میان فرهنگی را برای یک نمونه 355 نفری از دانش آموزان (دانشجویان) بین المللی که در دانشگاه ایالت متحده تحصیل می کنند را بررسی می کند. مجموعه ای از تجزیه و تحلیل رگرسیون (برگشت) سلسه مراتبی نشان داده است که چندین جنبه از جنبه های هوش فرهنگی واریانس افزایشی در تنظیم میان فرهنگی دانش آموزان و بالاتر از ویژگی های HEXACO را در میان همه ی ابعاد تنظیم پیش بینی می کند. در مقابل ، برخی ویژگی های HEXACO واریانس افزایشی در تعامل دانش آموزان و تنظیم مربوط به مدرسه بالاتر از هوش فرهنگی را پیش بینی می کند. شناختن هوش فرهنگی و انگیزه هوش فرهنگی اعتبار معیار سازگار با درستی برای پیش بینی همه ی جنبه های تنظیم را نشان داده است. علاوه بر این ، برونگرایی مربوط به تنظیم تعامل و وجدان مربوط به تنظیم مربوط به مدرسه و بالاتر از حالت دانش آموزان در جنبه های هوش فرهنگی بود. به جای توجه به هوش فرهنگی و ویژگی های شخصیتی در درگیری ، محققان باید این مشخصات (ویژگی ها) را به عنوان مکمل در عین حال متمایز پیش بینی تنظیم (تطابق) میان فرهنگی در نظر بگیرند.
کلمات کلیدی: شخصیتی | HEXACO | هوش فرهنگی | تنظیم میان فرهنگی | دانش آموزان بین المللی
مقاله ترجمه شده
2 مسیری برای پایداری واقعی: اساس شناخت مدیریت زنجیره تامین پایدار
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14
مدیریت زنجیره تامین پایدار به میزان قابل توجهی به یک زمینه تحقیق متمایز تبدیل شده است،اما پیشرفت آن به سوی پایداری، نسبتا کم است و اساس نظری منسجم هدایت شرکت ها به سوی یکپارچه سازی قوی تر پایداری نسبت به زنجیره عرضه و عملکرد آنها هنوز ناپیدا است. این مقاله به بررسی مطالعات مدیریت بحران در پرورش سطوح بالاتر کسب و کار پایدار و زنجیره تامین پایدار می پردازد.ما استدلال می کنیم که منطق اصولی قابل استفاده تعامل شرکت های مدرن با پایداری که بر اساس فشارهای ذینفعان است، یک مانع کلیدی برای ایجاد زنجیره تامین پایدار است. با ارجاع به یک دیدگاه شناختی، ممکن است تلاش اصلاح شده برای سودجزئی و دیگر اهداف عملکردی صرفا اقتصادی را حل کند تا این ادعای محکم را یاد آوری نماید که مفهوم توسعه پایدار ذاتا یک معیار هنجاری است که به همه ما اعمال شده است.شناخت ممکن است راهی برای شرکت ها برای پذیرش یک موضع مراقبتی برای مردم و محیط اطراف خود داشته باشد و به انتظارات قانونی همه گروه های جامعه پاسخ دهد، در حالی که خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از چنین جامعه ای در نظر می گیرند. ما با بحث در مورد این که تا چه حد دیدگاه تئوری شناخت در شیوه اروپایی روابط اجتماعی کسب و کار سازمانی رواج یافته است،نتیجه گیری می کنیم و بنابراین می تواند به عنوان کشف دوباره یک شیوه واقعی کسب و کار و مدیریت زنجیره های عرضه در نظر گرفته شود.
کلمات کلیدی:مدیریت زنجیره تامین | پایداری واقعی،مطالعات مدیریت انتقادی | شناخت | شی وارگی | مدیریت ذینفعان
مقاله ترجمه شده
3 The Governance Features of Social Enterprise and Social Network Activities of Collective Food Buying Groups
ویژگی های حاکمیت شرکت های اجتماعی و شبکه های اجتماعی فعالیت گروه های خرید مواد غذایی گروهی-2017
Collective food buying groups, such as community supported agriculture or self-organised citizen groups for de livery of food baskets, have emerged throughout the world as an important niche innovation for promoting more sustainable agri-food systems. These initiatives seek to bring about societal change. They do so, however, not through protest or interest-based lobbying, but by organising a protected space for learning and experimentation with lifestyle changes for sustainable food consumption and production practices. In particular, they aim to pro mote social learning on a broad set of sustainability values, beyond a focus on “fresh and healthy food” only, which characterizes many of the individual consumer oriented local food chain initiatives. This paper analyses the governance features of such local food buying groups by comparing 104 groups in five cities in Belgium. We find that the social networking activities of these groups, as compared to the social enterprise activities, have led to establish specific governance mechanisms. Whereas the main focus of the social enterprise activities is the organisation of the food provisioning logistics, the focus of the social network activities is the sharing of re sources with other sustainable food initiatives, dissemination of information and broader discussion on sustain ability issues.
Keywords: Local food networks | Community supported agriculture | Social enterprises | Social networks | Sustainability transitions
مقاله انگلیسی
4 استفاده کردن از "تلنگرها" برای تشویق دانشجو به مشغولیت: یک مطالعه اکتشافی از انگلیس و نیوزیلند
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34
این مقاله بررسی می کند که آیا مشغولیت دانشجو توسط استفاده کردن از تلنگرهای ویژه جهت هدایت رفتارها به سمت دستیابی به یک نتیجه مطلوب، تحت تاثیر قرار می گیرد یا خیر. شواهدی قبل از این وجود دارد که نشان می دهد استفاده از تلنگرها ممکن است تاثیر مثبتی در جمعیت عمومی داشته باشد، اگرچه تحقیقات قبلی اندکی نشان داده اند که آیا منافع بالقوه ای در "معماری انتخاب" یا طراحی چنین ابزار آموزشی وجود دارد یا خیر. با استفاده کردن از گروه های دانشجویی تحصل کننده در مقطع لیسانس رشته حسابداری در دانشگاههای انگلیس و نیوزیلند، تعدادی از سنجه های مشغولیت مثل حضور و نظرات دانشجو درباره کارآمدی تلنگرهای ویژه، بررسی شد.
به نظر نمی رسد که نتایج نشان دهنده بهبود قابل توجهی در مشغولیت دانشجو باشند، اگرچه بررسی دقیق تر شواهد، بیانگر این است که این احتمالا" پیامدی از نوع تلنگر استفاده شده و راهی باشد که یک فرد دانشجو با پیامی که دانشگاه سعی در انتقال آن دارد ارتباط برقرار می کند.
علیرغم عدم وجود نتایج قابل توجه، این مقاله هنوزهم قادر است تا سهم قابل توجهی در حوزه مهم مشغولیت دانشجو و تحقیقات روی تلنگر داشته باشد. فقدان پاسخ ممکن است برای سایرین جالب توجه باشد تا پاسخهایی در این حوزه تحت تحقیق تولید کنند.
کلیدواژه ها: تلنگر | معماری انتخاب | مشغولیت دانشجو
مقاله ترجمه شده
5 بررسی سریع طول عمر زیاد کامپوزیت لاستیک سیلیکون / سیلیکا برای پوشش عایق ولتاژ بالا
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
لاستیک سیلیکون آویزان شده (RTV-SiR) یک ماده پلیمر برجسته برای پوشش عایق های ولتاژ بالا است. مانند دیگر مواد پلیمری، لاستیک سیلیکون نیز در برنامه های کاربردی در فضای باز ظاهر می شود. سیلیکا یکی از مؤثرترین مواد افزودنی برای بهبود خواص مواد پلیمری است. برای تجزیه و تحلیل اثر سیلیکا بر رفتار پیر سازی RTV-SiR، ما دو کامپوزیت مبتنی بر سیلیس با 10٪ میکرو + 5٪ نانو و 15٪ میکروسیلیک آماده کردیم. نمونه های آماده شده تحت فشارهای شتابنده مانند اشعه ماوراء بنفش، باران اسیدی، گرما و مه برای 9000 ساعت در یک اتاق مخصوص ساخته می شوند. برای تجزیه و تحلیل به موقع نمونه ها، میکروسکوپ اسکن الکترونی (SEM)، اسپکتروسکوپ مادون قرمز تبدیل فوریه (FTIR)، نظارت بر نشتی جاری شده و تجزیه و تحلیل هیدروفوبیسیتی همراه با بازرسی چشمی مداوم استفاده می شود. در طی زمان، تمام نمونه ها کاهش تدریجی شفافیت را نشان دادند. افزایش جریان نشتی بیشترین مقدار در مورد SiR (SiR-0) و کمترین مقدار در مورد ترکیبات ترکیبی (SiR-2) است. مقادیر اولیه جریان نشتی برای SiR-0، SiR-1 و SiR-2 به ترتیب 0.5، 0.5 و 0.3μA بود و پس از گذشت زمان، مقادیر جریان نشتی افزایش یافته 0.9، 0.8 و 0.6μA بود. از FTIR، کمترین کاهش در شدت جذب قله گروه های مهم در SiR-2 ثبت شده است. در SiR-0، قله های(پیک) متقارن C-Hکششی از خمش CH3 و Si-CH3 متقارن پس از 9000 ساعت به ترتیب 91.7 و 6/94٪ بوده است. در SiR-1 و SiR-2، کشش متقارن C-H از CH3 به ترتیب 120 و 110 درصد افزایش یافت، در حالی که خمش متقارن Si-CH3، 95 درصد از خوشه در SiR-1 و تقریبا 97 درصد در SiR- 2 ،بعد از 9000 ساعت است. هیدروفوبیت نهایی SiR-0 و SiR-1 HC-2 بود، در حالیکه نسبت SiR-1 دارای کلاس هیدروفوبیکی بالاتر از HC-1 بود. نتایج SEM همچنین حداقل تغییرات در سطح ترکیب کامپوزیت هیبرید را نشان دهد. سیلیکا تاثیر زیادی بر رفتار پیرسازی لاستیک سیلیکون نشان داده که در مورد ترکیبی هیبرید بالاتر بوده است.
کلید واژه ها: کامپوزیت | پوشش | پیری | SEM | FTIR | STRI | جریان تراوشی
مقاله ترجمه شده
6 A novel approach to conduct the importance-satisfaction analysis for acquiring typical user groups in business-intelligence systems
روش جدیدی برای انجام تجزیه و تحلیل اهمیت رضایت برای دستیابی به گروه های کاربری در سیستم های کسب و کار هوش تجاری-2016
Business intelligence (BI) is a powerful tool to conduct causality analysis and corporate diagnoses since it provides a data-driven approach to link firms' strategic goals into tactical policies and operational ac- tions. Specifically, BI consists of a series of architectures and techniques like database, data warehousing, and data mining that transform raw data into useful information to provide decision supports. In reality, typical BI user groups involve financial analysts, marketing planners, general managers, field staffs, upstream suppliers, and downstream customers. Inspired by the concept of STP (segmentation-target- positioning) and product family design, BI systems need to be customized to satisfy diverse user groups and tailored to a firm for solving complicated but specific business problems. Consequently, a novel framework is proposed to fulfill the following goals: (1) incorporating user preferences to identify key design features that best fit BI's main segments for achieving customer acquisition, (2) transforming user perceptions into quantitative degrees of satisfaction for accomplishing customer retention, and (3) conducting the importance-satisfaction analysis to generate managerial insights for developing next- generation BI systems.© 2015 Elsevier Ltd. All rights reserved.
Keywords: Business intelligence | User involvement | Correspondence analysis | Kano model | Importance-satisfaction analysis
مقاله انگلیسی
7 مطالعه تئوری تابع چگالی برای عامل دار کردن فولرن C60 همراه 1و2 بنزوکیونن
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
توانایی از 1.2 بنزوکیونن به عنوان مولکول فراوان در طبیعت و سیستم های بیولوژیکی با عامل دار کردن فولرن C60 را بررسی می کنیم. محاسبات DFT نشان می دهد که C60 در نقش دی ان دوست در بررسی واکنش حلقه زایی دیزالدر همراه 1.2 بنزوکینون عمل می کند. با وجود این گروه ها، تابع مختلف برای بررسی هندسه و خواص الکتریکی از کمپلکس بکار گرفته شده است. افزایش انرژی جذب به وسیله توانایی گرفتن الکترون از گروه عاملی به صورت زیر است. تغییرات شکاف انرژی HOMO-LUMO در تمام گروه ها در C60 بررسی شد و در گروه NH2 23 در صد کاهش یافت.
مقاله ترجمه شده
8 Assembling the opinion: An active learning exercise for audit students
سوار کردن نظر: تمرین یادگیری فعال برای دانش آموزان حسابرسی-2016
“Assembling the opinion” is an in-class, small-group, activelearning exercise designed to help audit students become familiar with audit opinions. Students work in teams to “assemble” the wording of the audit opinion for a given fact scenario. The results from pre- and post-exercise assessments suggest that the activelearning exercise improves student learning. Data also suggest that students find the exercise enjoyable and believe that it contributes to their learning experience.
Keywords: Active-learning | Audit opinion | Small-group | Instructional resource | Auditing education
مقاله انگلیسی
9 Clinical management departments for the neurosciences
گروه ها مدیریت بالینی برای علوم اعصاب-2016
Introduction: Neuroscience-related clinical management departments (UGC in Spanish) represent a means of organising hospitals to deliver patient-centred care as well as specific clinical and administrative management models.
Development: The authors review the different UGC models in Spain and their implementation processes as well as any functional problems. We pay special attention to departments treating neurological patients.
Conclusions: Neuroscience-related specialties may offer a good framework for the units that they contain. This may be due to the inherent variability and costs associated with neurological patients, the vital level of coordination that must be present between units providing care, and probably to the dynamic nature of the neurosciences as well. Difficulties associated with implementing and gaining acceptance for the new model have limited such UGCs until now.
KEYWORDS: Clinical management | Neurosciences | Hospital | Clinical management departments | Patient-centred care
مقاله انگلیسی
10 شبکه های اجتماعی و الگوریتم های ژنتیک برای انتخاب کمیته با اعضای مستقل
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 30
هیئت انتخاب با اعضای مستقل در شبکه های اجتماعی را می توان به عنوان یک مشکل در انتخاب گروه تلقی کرد که در آن استقلال، به عنوان معیار اصلی انتخاب، می تواند بوسیله فاصله اجتماعی بین اعضای گروه اندازه گیری شود. اگر چه راه حل های بسیاری برای رفع مشکل انتخاب گروه در شبکه های اجتماعی، مانند انتخاب مجموعه اهداف و یا تشخیص جامعه وجود دارد، هیچ یک از آنها روشی را برای انتخاب اعضای کمیته بر اساس استقلال جهت سنجش عملکرد گروه پیشنهاد نمی کنند. در این تحقیق، ما یک رویکرد جدید برای انتخاب گروه مستقل در شبکه های اجتماعی ارائه می کنیم . این رویکرد یک تابع گروه مستقل و یک الگوریتم ژنتیکی به منظور بهینه سازی آن تعریف می کند. ما یک مورد مطالعه را ارائه میکنیم که در آن یک شبکه اجتماعی واقعی با داده های آنلاین در دسترس از یک آژانس عمومی تحقیق و توسعه (R&D) می سازیم و سپس از گروه های انتخاب شده با کمیته های موجود در همان آژانس استفاده می کنیم. نتایج نشان می دهد که روش پیشنهادی می تواند هیئت (کمیته)ای تولید کند که استقلال گروه را در مقایسه با هیئت های موجود بهبود ببخشد.
کلید واژه ها: کمیسیون | انتخاب گروه استقلال | شبکه اجتماعی | الگوریتم ژنتیک
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer