دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Cost engineering::صفحه 1

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Cost engineering

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 عدم اطمینان از محاسبات ارزش موجود خالص و اثرش بر بکار بردن یکپارچه رویکردهای تعمیر و نگهداری در صنعت ریلی بریتانیا
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15
شاخص عملکرد عمومی (PPI) یک شاخص عملکرد کلیدی مهم برای شبکه راه آهن بوده و به دقت با سازمان و سهامداران خارجی آنها نظارت شده است. شرایط نظارت دارای ارزش فزاینده ای در شبکه راه آهن است چنانکه روشی مناسب برای افزایش اتکا پذیری دارایی و بهبود واحد PPI است. چنانکه شرط روشهای نظارت هر یک شناسایی شده اند ، نیاز به ارزیابی برای ایجاد هزینه و سود خواهد بود. سود میتواند در ذخیره هزینه به شکل عملکرد PPI ضعیف ارزیابی شود که منجر به جریمه میشود. در بسیاری از محاسبات (NPV) ارزش موجود خالص صنایع برای تعیین چگونگی سرمایه ذاری سریع سربسر خواهد شد استفاده شود. ریسک – هزینه یک اصطلاح است که برای تشریح اثر مالی یک رخداد غیر منتظره (یک خطر) استفاده شده است. این مقاله یک دیدگاه بسیار تحلیلی را بای محاسبه NPV مطرح میکند که اثر ریسک پایین تغییرات رد نرخ تعهد خدماتی را در نظر میگیرد. پیش بینی NPV دارای اهمیت است زمانیکه ارزیابی در زمانیکه برای گسترش راهبردهای شناسایی خطای مختلف برای موضوعات نگهداری گسترش می یابد و بنابراین هزینه ریسک محاسبه NPV باید برای پشتیبانی از تصمیمات مدیریت دارایی استفاده شوند.
کلمات کلیدی: مهندسی هزینه | هزینه از طریق زندگی | سود و هزینه | KPI | NPV | صنعت راه آهن
مقاله ترجمه شده
2 مدیریت هزینه پروژه-چالش ها و معضلات جهانی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22
این مقاله، چالش ها و معضلات جهانی که حرفه مدیریت هزینه پروژه با آن روبروست را بررسی می کند. این بررسی به متخصصانی در زمینه های ارزیابی کمیت(مقدار)، مهندسی هزینه، کنترل پروژه و مدیران پروژه فراهم کننده خدمات مدیریت هزینه مرتبط است. این حرفه در مقایسه با حوزه های تخصصی دیگر نظیر مهندسان و معماران که به طور گسترده ایی شناخته شده اند، هنوزه به درستی شناخته نشده است و همین امر باعث می شود تا مدیریت هرینه پروژه درباره ارزشی که درباره ایجاد آگاهی برای پروژه ها فراهم می کند با چالش های بسیار روبرو شود. در صنعت ساخت و ساز در سرتاسر جهان، مثال های بی شماری یافت می شود که زمان قابل توجهی در تاخیر تحویل پروژه و همینطور بودجه های اضافی را در اجرای پروژه ها تجربه کرده اند. و این بازتابی از مشکلات مشابه در تمامی سطوح پروژه هاست. هرچند این پروژه های سطح بالا، توجهات گسترده تری را در سطح اجتماع به خود جذب می کنند و نیاز به مدیریت هزینه کارامد و کنترل پروژه را برجسته تر نشان می دهند. این مقاله بر اساس مروری بر معضلات مدیریت هزینه پروژه و تحقیقی که از طریق انجمن های تخصصی مدیریت پروژه صورت گرفته می پردازد که شامل شورای بین المللی مهندسی هزینه، انجمن ارزیابان مقدار پاسفیک ،انجمن ارزیابان مقدار آفریقا، انجمن مهندسی هزینه چین و انستیتو سلطنتی ارزیابی می شود. این تحقیق، نیاز به شناخت جهانی از این حوزه و گسترش استانداردهای بین المللی و برنامه های اعطای گواهی نامه را بررسی می کند. در نهایت، مقاله با یک سری از توصیه ها و استراتژی ها برای این حرفه که شامل به رسمیت شناختن این رشته در سازمان های بین المللی نظیر سازمان ملل، بانک جهانی، سازمان تجارت جهانی و صندوق مدیریت بین الملل، گسترش استانداردهای مدیریت هزینه ISO، شناخت رسمی تحت طبقه بندی طرح (CPC) تولید مرکزی، گسترش برنامه های اعطای گواهی نامه مدیریت هزینه برای منطقه اروپا و افزایش استانداردهای حرفه ایی به ویژه در کشورهای درحال توسعه و کشورهایی که این حرفه به شکل سنتی در آن ها شناخته شده نیست می شود پایان می یابد.
کلمات کلیدی: هزینه های پروژه | مدیریت هزینه پروژه | بررسی کمیت | مهندسی هزینه
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer